Lubawska 25 – 27

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMT Project

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Potokowa Residence(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Potokowa 39-45 (8.9 km od centrum Wrocławia)
  Potokowa Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 138 - 139 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest

Opis Inwestycji

W czerwcu 2017 roku ruszyła budowa kolejnej inwestycji położonej przy ulicy Lubawskiej na wrocławskich Stabłowicach. Osiedle to jest aktualnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się rejonów Wrocławia. Atrakcyjność tego miejsca związana jest z bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych oraz bliskością obwodnicy autostradowej, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do wielu części miasta. Tak usytuowana lokalizacja pozwala cieszyć się odpoczynkiem od codziennego zgiełku, a jednocześnie czerpać korzyści z bliskości infrastruktury miejskiej.Dokładnie jak w przypadku pierwszej inwestycji, w skład osiedla wchodzić będzie osiem lokali dwupoziomowych o charakterze domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Każdy z lokali będzie posiadał garaż z miejscem postojowym oraz przydomowe ogródki, dzięki którym odpoczynek w tak spokojnej części miasta będzie jeszcze przyjemniejszy. Wysoka jakość wykonania i bogate wyposażenie w standardzie deweloperskim budynków to atuty, do których przykładamy wielką wagę. Zagwarantują one pełny komfort oraz zadowolenie mieszkańcom naszego nowego osiedla.

Inwestycja Lubawska 25 – 27 znajduje się na Stabłowicach, ul. Lubawska (11 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera MT Project.

Inwestycja Lubawska 25 – 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Lubawska 25 – 27 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 106 metrów kwadratowych w cenie od 559 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MT Project przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lubawska 25 – 27

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubawska 25 – 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Lubawska 25 – 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wełniana.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubawska 25 – 27 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20 w odległości 510 m, Przedszkole nr 20 w odległości 510 m, Szkoła Podstawowa nr 22 w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubawska 25 – 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Rabat, w odległości 500 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubawska 25 – 27 w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2018

Data aktualizacji: 04.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie