Jurajska Plaza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Kielce, ul. Jurajska 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Jurajska Plaza

4 zdjęcia

Jurajska Plaza
Jurajska Plaza
Jurajska Plaza
Jurajska Plaza

Najbliższe inwestycje

 • Permska
  od: 4 990 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

 • Permska Budynek nr 2
  od: 4 990 zł/m2

  HSD CHAŁUPKA

 • Permska Budynek nr 1
  od: 4 990 zł/m2

  HSD CHAŁUPKA

Opis Inwestycji

Jurajska-Plaza - Najlepsze miejsce na Twoje gniazdko w Kielcach !!!

W pierwszym etapie powstanie 2 nowoczesne , sześciokondygnacyjne budynki z nowo zaaranżowanymi , komfortowymi mieszkaniami .

Na parterze jednego z nowo powstających budynków znajdzie się Centrum Sportowe , gdzie oprócz już istniejących kortów tenisowych i badmintonowych znajdzie się : tenis stołowy , bilard , kręgielnia , gabinet odnowy biologicznej , sportowy pub . W dalszej perspektywie ( realizacja II etapu ) będzie tam jeszcze klub fitness i siłownia . Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze wszystkich tych atrakcji praktycznie nie ruszając się z miejsca ! Inwestycja ta , to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby klienta - połączenie pragnienia zamieszkania w cichym i spokojnym miejscu, z dala od codziennego zgiełku , ze wszelkimi wygodami i zaletami mieszkania w Centrum Miasta ( bezpośrednia bliskość sklepu , szkoły , przedszkola , ośrodka rekreacyjnego , etc ) bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tym związanych . Nasze nowatorskie spojrzenie na potrzeby wyedukowanego i świadomego swoich potrzeb mieszkańca nie ma precedensu w Naszym Mieście . Do tej pory podobne inwestycje powstawały tylko w większych miastach , teraz rozwiązania te będą dostępne również dla mieszkańców Kielc. !!!

Mieszkania z II etapu będą oddane do użytku w 4 kwartale 2019 r.

Inwestycja Jurajska Plaza znajduje się w Kielcach, ul. Jurajska 1 (4.1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Jurajska Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu penthouse, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jurajska Plaza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 90 do 104 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania w cenie 8000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

Gerda Premium

Ściany

Tynki gipsowe

Parapety wewnętrzne

Aglomarmur

Ogrzewanie

Sieć miejska

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: do każdego mieszkania w cenie 8000 zł.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, korty tenisowe, TV kablowa, winda, basen, boisko, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jurajska Plaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Jurajska Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - os. Ślichowice.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jurajska Plaza znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KIELCACH w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jurajska Plaza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: POZ Przychodnia "Ślichowice" w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jurajska Plaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Lewiatan, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jurajska Plaza w odległości 40 m znajduje się Centrum Sportowe Jurajska Plaza, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.09.2014
Data aktualizacji: 04.05.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: