Pucki Plac

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez#mrdom

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Katamarany Zatoka(1 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż pucki, Puck, ul. Nowy Świat 27-27A (16.4 km od Gdyni)
  Katamarany Zatoka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 34 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Kowo Udvikling
 • Ostoya Pucka(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pucki, Puck, ul. Swarzewska (16.6 km od Gdyni)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Ostoya Pucka
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 39 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Oktan BiR Brzescy SP.J.

Opis Inwestycji

Apartament idealnie nadaje się pod inwestycję, mieszkanie całoroczne oraz jako nieruchomość wakacyjna (wynajem dobowy, krótkoterminowy).Zatoka Pucka dzięki temu, że jest nadzwyczaj płytka stanowi idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Zatoka Pucka znana jest na całym świecie ze znakomitych warunków do uprawiania wielu sportów między innymi windsurfingi i kitesurfingu, organizowane są również rejsy kajakiem wzdłuż półwyspu. Wody Zatoki są na tyle spokoje że ryzyko wypadku jest minimalne. Zatoka Pucka przyciąga także miłośników wędkarstwa. Wypożyczenie kutra wraz z grupą innych wędkarzy nie wymaga dużych nakładów finansowych. Jeszcze inną atrakcją jest nurkowanie. To idealny sport dla osób pragnących poznać podwodny świat Zatoki. Latem w Pucku w każdym tygodniu odbywają się zawody żeglarskie.Zatoka Pucka swą atrakcyjność nie kończy na lecie, zimą jest tu również dużo możliwości. Między innymi łyżwy, czy bojery. Oprócz tego wokół sporo jest terenów zielonych stwarzających sprzyjające warunki do rekreacji na świeżym powietrzu!

Inwestycja Pucki Plac znajduje się w Pucku, plac Obrońców Wybrzeża (16.9 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera #mrdom.

Inwestycja Pucki Plac jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych apartamentów. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pucki Plac pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 31 do 37 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper #mrdom przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 60 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Pucki Plac

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pucki Plac mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Pucki Plac znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Puck, Plac Obrońców Wybrzeża.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pucki Plac znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: GIMNAZJUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Macieja Płażyńskiego w Pucku w odległości 110 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Pucku w odległości 160 m, OŚRODEK SZKOLENIOWY PRZY POWIATOWYM CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW W PUCKU w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pucki Plac jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia w odległości 110 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpitala im. Franciszka Żaczka w Pucku. w odległości 270 m, Szpital w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pucki Plac składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się aro, w odległości 220 m znajduje się Społem, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pucki Plac w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.09.2019

Data aktualizacji: 01.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie