Victoria Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tadeusza Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez Moderna Holding

Sopot, Dolny Sopot, ul. Tadeusza Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Victoria Residence

9 zdjęć

Victoria Residence
Victoria Residence
Victoria Residence
Victoria Residence

Najbliższe inwestycje

 • Okrzei Etap II

  Okrzei Etap II

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

  Mieszkanie Karlikowo, Sopot
  ul. Okrzei
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 47-105 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 2-4
 • Monte Cassino 27
  od: 22 680 zł/m2

  Monte Cassino 27

  Partners International

  Mieszkanie Dolny Sopot, Sopot
  ul. Monte Cassino 27
  0.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 27-77 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 1-2
 • Apartamenty Dolny Sopot

  Apartamenty Dolny Sopot

  Tree Development Group Sp. z o.o.

  Mieszkanie Sopot
  al. Niepodległości
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 69-88 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 3-4

Opis Inwestycji

Victoria Residence to doskonałe miejsce dla osób wykorzystujących każdą chwilę dnia, ceniących aktywny styl życia pełnego wrażeń.

Śniadanie w stylowej kawiarni, w południe gonitwy na hipodromie, pod wieczór rejs jachtem po Zatoce. W Sopocie zawsze plan dnia jest wypełniony atrakcjami. Rezydencja w Sopocie to doskonałe miejsce do relaksu.

Zastosowane w mieszkaniach luksusowe portfenetry i wysokie okna niemal od samej podłogi – wpuszczają do mieszkań dużo światła i tworzą unikalny klimat apartamentu. Balkony usytuowane w wykuszach są osłonięte od deszczu i wiatru. Mieszkanie w Victoria Residence to idealne miejsce do wypoczynku.

Victoria Residence doskonale wkomponuje się w nastrojowe uliczki Dolnego Sopotu wypełnione klimatycznymi kamienicami i mnóstwem zieleni.

Tradycyjna sopocka architektura łączy się doskonale z nutą modernistycznego funkcjonalizmu i tworzy estetyczną uporządkowaną przestrzeń. Nowoczesna linia łączy się z tradycyjną formą. Bryła budynku wykreślona została z zachowaniem klasycznej złotej proporcji 1:1,6.

Dla podniesienia estetyki została wzbogacona eleganckimi wykuszami, charakterystycznymi dla architektury Sopotu. Przed budynkiem zaprojektowano ogródek nawiązując do historycznej zabudowy miasta.

Inwestycja Victoria Residence znajduje się w Dolnym Sopocie , ul. Tadeusza Kościuszki (0.7 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja Victoria Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Victoria Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Victoria Residence położona jest w aktywnym, prestiżowym centrum miasta. Oferuje szybki dostęp do wszystkich atrakcji Sopotu. W promieniu kilometra znajdują się najważniejsze miejsca Sopotu. W 10 minut spacerem można dotrzeć na plażę i słynny sopocki deptak – ulicę Bohaterów Monte Cassino. W odległości 500 metrów jest dworzec PKP SKM. Powstaje tam nowy budynek dworca z licznymi lokalami usługowymi i handlowymi, restauracjami i kawiarniami oraz promenadą wyłączoną z ruchu kołowego. W kilka minut piechotą można również dotrzeć do Hipodromu Sopot, terenów leśnych i licznych atrakcyjnych tras spacerowych i rowerowych. Lokalizacja w Dolnym Sopocie daje szybki dostęp do całego bogactwa miasta – klubów, pubów, muzeów, wystaw, różnorodności kulinariów i klimatycznych kafejek, sopockiego molo i plaży.

Dolny Sopot to reprezentacyjna część miasta, do której przybywają turyści. Tutaj znajdują się bałtyckie kąpieliska, luksusowe hotele, eleganckie restauracje. Najpopularniejszym miejscem jest drewniane molo – najdłuższy obiekt tego typu w Europie. Turyści przechadzają się również po tak zwanym Monciaku, czyli ulicy Monte Cassino, po której nie poruszają się samochody. Wzdłuż deptaka są sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby. W Dolnym Sopocie nie brakuje parków i skwerów, z których najbardziej znany to Skwer Kuracyjny z charakterystyczną fontanną. Dolny Sopot to bardzo atrakcyjna lokalizacja, na co wpływają nie tylko piękny krajobraz i wysokie stężenie zdrowego jodu, lecz także bliskość Gdańska i Gdyni. Nic dziwnego, że wciąż powstaje tu wiele nowych nieruchomości, przede wszystkim z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Przedwojenne kamienice są natomiast sukcesywnie remontowane.

Komunikacja

Dolny Sopot stanowi centrum miasta. Poruszają się po nim autobusy. Należy pamiętać, że zwłaszcza latem ulice bywają zakorkowane – dlatego warto korzystać z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Z głównego dworca w Sopocie do głównego dworca w Gdyni dotrzemy w 12–13 minut, a do Gdańska – w 17–22 minuty.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Victoria Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Victoria Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Victoria Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sopot PKP Marynarzy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Victoria Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Victoria Residence znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 8 w odległości 90 m, Ośrodek Działalności Kursowej Sopockiego Cechu Rzemiosł Różnych w odległości 160 m, Akademia FES (Fundacji Edukacji Spółdzielczej) w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Victoria Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne "KARDIOTEL" w odległości 290 m, Lekarz w odległości 430 m, Szpital w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Victoria Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Produkty Benedyktyńskie, w odległości 260 m znajduje się Piekarnia, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Victoria Residence w odległości 230 m znajduje się CrossFit Trójmiasto, w odległości 230 m znajduje się MKS Ogniwo, w odległości 330 m znajduje się Calypso Fitness Sopot.

Data publikacji: 21.05.2015
Data aktualizacji: 16.01.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: