Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Domy Choszczówka

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Mehoffera, oferowane bezpośrednio przez

MMM Górbiel Nieruchomości s.c.

Warszawa, Białołęka, Choszczówka, ul. Mehoffera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Domy ChoszczówkaNowe Domy Choszczówka

5 zdjęć

Nowe Domy Choszczówka
Nowe Domy Choszczówka
Nowe Domy Choszczówka
Nowe Domy Choszczówka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Nasze domy mają powierzchnię od 111 do 131 m2 i dwie pełne kondygnacje. Na parterze zaprojektowano przestronną strefę dzienną o wysokości prawie 3m: salon (z wyjściem na taras i do ogrodu), gabinet (opcjonalnie), jadalnię, widną kuchnię, hol, WC i przedsionek. Na piętrze – trzy pokoje, dwie łazienki i przedpokój. Przy głównej sypialni zaprojektowano łazienkę i garderobę oraz wyjście na duży balkon. Z piętra jest dostęp do niewielkiego strychu, pełniącego rolę miejsca do przechowywania.

Konstrukcja budynku

Domy zostały zaprojektowane w technologii tradycyjnej, przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

Elewacja

Na dużej części powierzchni zastosowano płytki elewacyjne, co wpływa na estetykę i walory użytkowe domów.

Stolarka okienna

Zastosowanie drewnianych panoramicznych okien, z przesuwnymi drzwiami w salonach, pozwala zintegrować przestrzeń mieszkalną z tarasem i ogrodem.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi antywłamaniowe, ocieplone, z naświetlem bocznym

Balkony

W każdym domu zaprojektowano duży balkon ze szklanymi balustradami ze szkła bezpiecznego.

Ściany

Zarówno ściany zewnętrzne jak i działowe w naszych domach murowane są wyłącznie z cegły silikatowej – najzdrowszym naturalnym materiale wyróżniającym się doskonałymi parametrami technicznymi. Nie emitują żadnych szkodliwych związków, mają wysoką odporność na korozję biologiczną, zaliczane do najbezpieczniejszych materiałów budowlanych na rynku, są w pełni energooszczędne i przyjazne środowisku. Silikaty, w odróżnieniu od innych materiałów, cechuje wysoka izolacyjność akustyczna, gwarantująca ciszę wewnątrz pomieszczeń.

Instalacje

Każdy dom będzie zawierał wszystkie niezbędne instalacje takie jak: - instalacja wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji - instalacja kanalizacji sanitarnej - instalacja centralnego ogrzewania - instalacja gazu dla kotłowni - wentylacja grawitacyjna - instalacja elektryczne - instalacje teletechniczne

Ogrzewanie

Domy będą wyposażone w energooszczędny system grzewczy - dwufunkcyjny piec kondensacyjny wraz z kolektorami słonecznymi na dachu.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

NOWE DOMY CHOSZCZÓWKA to projekt obejmujący realizację trzech dwu lokalowych budynków jednorodzinnych (6 jednostek oznaczonych jako domy A-F). Domy zlokalizowane są w atrakcyjnej części Białołęki – Choszczówce, miejscu, które łączy walory mieszkania blisko przyrody z łatwym dostępem do infrastruktury i komunikacji.

Domy A, B, C, D wybudowane zostaną na działce o powierzchni 1495 m2 z wjazdem od ulicy Mehoffera, domy E i F – na działce o powierzchni 729 m2 z dostępem od strony ulicy Raciborskiej.

Zamysłem inwestorów było stworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych domów o zrównoważonej architekturze podkreślonej szlachetnymi materiałami wykończeniowymi (płytki elewacyjne, drewno, stal szlachetna i szkło). Staraliśmy się, aby nasze domy wpisywały w sposób harmonijny w otaczającą je przestrzeń i istniejący na działce starodrzew, z pięknymi brzozami, klonami i dębami. Zachowane zostały proporcje między wielkością zabudowy i powierzchnią ogrodów, z których korzystać będą mieszkańcy. Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest dostęp do miejskich sieci: wodno-kanalizacyjnej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej (szybki internet) i gazowej.

www.nowedomychoszczowka.pl

.......................................................................................................................................................................

Inwestycja Nowe Domy Choszczówka znajduje się na Choszczówce, ul. Mehoffera (13.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez MMM Górbiel Nieruchomości s.c.

Inwestycja Nowe Domy Choszczówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nowe Domy Choszczówka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MMM Górbiel Nieruchomości s.c. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Domy Choszczówka?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Domy Choszczówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 25 metrów od inwestycji Nowe Domy Choszczówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Raciborska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Domy Choszczówka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Domy Choszczówka znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów w odległości 419 m, szkoła w odległości 435 m, szkoła w odległości 439 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Domy Choszczówka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 225 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 256 m znajduje się Żabka, w odległości 544 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Domy Choszczówka w odległości 425 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 430 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 438 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023