Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Młynowa 44SPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Młynowa 44

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 746 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Bocianie Gniazdo (1,5 km dalej)

Inwestycja Bocianie Gniazdo znajduje się w Białymstoku, al. Solidarności (2,6 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera P.P.U. Mark-Bud sp. z o.o.. Inwestycja Bocianie Gniazdo jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 103 lokale mieszkalne o powierzchniach od 39 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Bocianie Gniazdo znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Białystok, al. Solidarności (2,6 km od centrum Białegostoku)
Ceny od: 4 732 zł/m2
 • Termin oddania: 3 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 64
 • Powierzchnia: 39 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
P.P.U. Mark-Bud sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Jagiellońskie etap II (1,7 km dalej)

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie etap II znajduje się w Białymstoku, ul. Jurowiecka 23 (0,9 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 193 lokale mieszkalne o powierzchniach od 46 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Białystok, ul. Jurowiecka 23 (0,9 km od centrum Białegostoku)
Ceny od: 4 932 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 49
 • Powierzchnia: 46 - 88 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Jagiellońskie (1,8 km dalej)

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie znajduje się w Białymstoku, ul. Jurowiecka 23 (1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 169 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 75 do 114 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Białystok, ul. Jurowiecka 23 (1 km od centrum Białegostoku)
Ceny od: 4 901 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 75 - 114 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 5
Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Kamienica przy ul. Młynowej 44 jest najbardziej pożądaną lokalizacją w mieście. Głównie ze względu na swoje centralne położenie, ale nie tylko… Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszelkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie Opery i Filharmonii Podlaskiej, Teatru Lalek, licznych restauracji i kawiarenek oraz Parku Centralnego czynią adres Młynowa 44 synonimem komfortu i wygody. A zawsze wskazany kontakt z naturą tworzy przyjazne warunki i klimat sukcesu. Piękne widoki z okien – niedostępne w żadnym innym miejscu, ucieszą oczy i ukoją serca mieszkańców.

Godna i powściągliwa forma zewnętrzna budynku nawiązuje do trendów nowoczesnej i wysmakowanej architektury europejskiej. Nietuzinkowe, dopracowane detale. Wykonanie z najwyższą starannością. Wykończenie szlachetnymi materiałami, takimi jak: granit, aluminium oraz stalowe elementy kowalstwa artystycznego. Młynowa 44 to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i doświetlone przestrzenie dzięki wysokim oknom oraz rozległym loggiom. Młynowa 44 to inspirująca przestrzeń dla codziennego życia.

Młynowa 44 - nowa jakość
Tworząc wygląd elewacji wzorowaliśmy się na wysmakowanej architekturze europejskiej. Boniowanie w górnej części elewacji nawiązuje do stylu kamienic, dodatkowo podkreślonego stalowymi, ręcznie kutymi balustradami od strony ulic. Natomiast zastosowanie granitu w części użytkowej parteru podniesie rangę obiektu i przyda mu klasy. Dominanta przełamuje klasyczny styl budynku, ponieważ powstanie przy zastosowaniu głównie aluminium i szkła.

Budynek będzie cechowała wysoka jakość i estetyka. Klatki schodowe będą również wykończone granitem. Oczywiście zastosujemy stolarkę drewnianą. A żeby zapewnić dyskrecję i bezpieczeństwo wprowadzimy możliwość nadzoru elektronicznego.
Młynowa 44 obok doskonałej lokalizacji i wysokiej jakości oferuje budynek wzbogacony o najnowocześniejsze urządzenia automatyki mieszkaniowej. Ponieważ luksusowy dom to dom inteligentny. System inteligentnego budynku wniesie do wnętrza nowoczesność. Inteligentne instalacje to oszczędność energii elektrycznej oraz cieplnej. Oszczędność czasu, wygoda i nieograniczona funkcjonalność. Bezpieczeństwo oraz możliwość zdalnego sterowania funkcjami domu. W porozumieniu z naszym ekspertem będziecie mogli Państwo zafundować sobie wygodę i komfort jakiego do tej pory nie doświadczyliście

Inwestycja Młynowa 44 znajduje się w Białymstoku, ul. Młynowa 44 (1,9 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Młynowa 44.

Inwestycja Młynowa 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Młynowa 44 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Młynowa 44 przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Młynowa 44

Wybór lokalizacji przyszłego mieszkania jest najważniejszym czynnikiem decyzyjnym. Usytuowanie nieruchomości oraz standard jej wykończenia wpływa na przyszły komfort życia. Korzystna, centralna lokalizacja pozwala zaoszczędzić czas dojazdu do pracy, szkoły, czy też innych miejsc, w których najczęściej bywamy. Warto również wziąć pod uwagę otoczenie nieruchomości: to czy istnieje do niej dogodny dojazd, czy są dostępne miejsca parkingowe, czy w pobliżu znajdują się punkty usługowe, takie jak apteka, sklep, bank, czy poczta. Istotnym punktem jest również inwestycyjne znaczenie nieruchomości, w przypadku którego wybór korzystnej lokalizacji determinuje łatwość późniejszego jej zbycia lub wynajmu, a także zmianę wartości nieruchomości w czasie.
Wybór kamienicy Młynowej 44 gwarantuje:
- bliskość ścisłego centrum miasta
- korzystny dojazd do sąsiadujących dzielnic
- miejsca parkingowe
- dostęp do punktów usługowych
- wysoki standard wykończenia budynku
- bezpieczne otoczenie
- bliskość Opery i Filharmonii Podlaskiej, Teatru Lalek, licznych restauracji i kawiarni oraz Parku Centralnego

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Młynowa 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KARD.S.WYSZYŃSKIEGO, Grunwaldzka (517).

Data publikacji: 13 lutego 2013 17:33

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie