Młynowa 44

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Młynowa 44

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Młynowa 44 zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

664 mieszkania w Białymstoku
Apartamenty Jagiellońskie

Białystok, ul. Jurowiecka 23

(1 km od centrum Białegostoku)

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie znajduje się w Białymstoku, ul. Jurowiecka 23 (1 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 169 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 114 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Apartamenty Jagiellońskie znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Apartamenty Jagiellońskie etap II

Białystok, ul. Jurowiecka 23

(0,9 km od centrum Białegostoku)

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie etap II znajduje się w Białymstoku, ul. Jurowiecka 23 (0,9 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 193 lokale mieszkalne o powierzchniach od 26 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Bocianie Gniazdo

Białystok, al. Solidarności

(2,6 km od centrum Białegostoku)

Inwestycja Bocianie Gniazdo znajduje się w Białymstoku, al. Solidarności (2,6 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera P.P.U. Mark-Bud sp. z o.o.. Inwestycja Bocianie Gniazdo jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 58 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Bocianie Gniazdo znajduje się 8 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja przy ul. Młynowej

Białystok, ul. Młynowa

(1,7 km od centrum Białegostoku)

Inwestycja Inwestycja przy ul. Młynowej znajduje się w Białymstoku, ul. Młynowa (1,7 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Jaz Bud Sp. z o.o.. Inwestycja Inwestycja przy ul. Młynowej jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 260 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 42 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. W inwestycji Inwestycja przy ul. Młynowej znajduje się 8 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania na Czystej

Białystok, ul. Czysta 16

(1,2 km od centrum Białegostoku)

Inwestycja Mieszkania na Czystej znajduje się w Białymstoku, ul. Czysta 16 (1,2 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Graf Bud sp. z o.o.. Inwestycja Mieszkania na Czystej jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 20 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Mieszkania w szeregówkach

Białystok, ul. Karola Puchalskiego

(4,3 km od centrum Białegostoku)

Inwestycja Mieszkania w szeregówkach znajduje się w Białymstoku, ul. Karola Puchalskiego (4,3 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Eko - System. Inwestycja Mieszkania w szeregówkach jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 200 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 51 do 61 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Mieszkania w szeregówkach znajduje się 28 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Kamienica przy ul. Młynowej 44 jest najbardziej pożądaną lokalizacją w mieście. Głównie ze względu na swoje centralne położenie, ale nie tylko… Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszelkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie Opery i Filharmonii Podlaskiej, Teatru Lalek, licznych restauracji i kawiarenek oraz Parku Centralnego czynią adres Młynowa 44 synonimem komfortu i wygody. A zawsze wskazany kontakt z naturą tworzy przyjazne warunki i klimat sukcesu. Piękne widoki z okien – niedostępne w żadnym innym miejscu, ucieszą oczy i ukoją serca mieszkańców.

Godna i powściągliwa forma zewnętrzna budynku nawiązuje do trendów nowoczesnej i wysmakowanej architektury europejskiej. Nietuzinkowe, dopracowane detale. Wykonanie z najwyższą starannością. Wykończenie szlachetnymi materiałami, takimi jak: granit, aluminium oraz stalowe elementy kowalstwa artystycznego. Młynowa 44 to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i doświetlone przestrzenie dzięki wysokim oknom oraz rozległym loggiom. Młynowa 44 to inspirująca przestrzeń dla codziennego życia.

Młynowa 44 - nowa jakość
Tworząc wygląd elewacji wzorowaliśmy się na wysmakowanej architekturze europejskiej. Boniowanie w górnej części elewacji nawiązuje do stylu kamienic, dodatkowo podkreślonego stalowymi, ręcznie kutymi balustradami od strony ulic. Natomiast zastosowanie granitu w części użytkowej parteru podniesie rangę obiektu i przyda mu klasy. Dominanta przełamuje klasyczny styl budynku, ponieważ powstanie przy zastosowaniu głównie aluminium i szkła.

Budynek będzie cechowała wysoka jakość i estetyka. Klatki schodowe będą również wykończone granitem. Oczywiście zastosujemy stolarkę drewnianą. A żeby zapewnić dyskrecję i bezpieczeństwo wprowadzimy możliwość nadzoru elektronicznego.
Młynowa 44 obok doskonałej lokalizacji i wysokiej jakości oferuje budynek wzbogacony o najnowocześniejsze urządzenia automatyki mieszkaniowej. Ponieważ luksusowy dom to dom inteligentny. System inteligentnego budynku wniesie do wnętrza nowoczesność. Inteligentne instalacje to oszczędność energii elektrycznej oraz cieplnej. Oszczędność czasu, wygoda i nieograniczona funkcjonalność. Bezpieczeństwo oraz możliwość zdalnego sterowania funkcjami domu. W porozumieniu z naszym ekspertem będziecie mogli Państwo zafundować sobie wygodę i komfort jakiego do tej pory nie doświadczyliście

Inwestycja Młynowa 44 znajduje się w Białymstoku, ul. Młynowa 44 (1,9 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Młynowa 44.

Inwestycja Młynowa 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Młynowa 44 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Młynowa 44 przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras, balkon.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Młynowa 44

Wybór lokalizacji przyszłego mieszkania jest najważniejszym czynnikiem decyzyjnym. Usytuowanie nieruchomości oraz standard jej wykończenia wpływa na przyszły komfort życia. Korzystna, centralna lokalizacja pozwala zaoszczędzić czas dojazdu do pracy, szkoły, czy też innych miejsc, w których najczęściej bywamy. Warto również wziąć pod uwagę otoczenie nieruchomości: to czy istnieje do niej dogodny dojazd, czy są dostępne miejsca parkingowe, czy w pobliżu znajdują się punkty usługowe, takie jak apteka, sklep, bank, czy poczta. Istotnym punktem jest również inwestycyjne znaczenie nieruchomości, w przypadku którego wybór korzystnej lokalizacji determinuje łatwość późniejszego jej zbycia lub wynajmu, a także zmianę wartości nieruchomości w czasie.
Wybór kamienicy Młynowej 44 gwarantuje:
- bliskość ścisłego centrum miasta
- korzystny dojazd do sąsiadujących dzielnic
- miejsca parkingowe
- dostęp do punktów usługowych
- wysoki standard wykończenia budynku
- bezpieczne otoczenie
- bliskość Opery i Filharmonii Podlaskiej, Teatru Lalek, licznych restauracji i kawiarni oraz Parku Centralnego

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Białystok to stolica województwa Podlaskiego. Zamieszkuję ją 285 742 ludzi, zajmuje 102,12 km2. Przeważa tu zabudowa typowo miejska – duże osiedla mieszkaniowe. W mieście znajduję się wiele zabytków szczególnie Rynek. Przez Białystok przebiegają drogi: ekspresowa E67 oraz krajowa 19. Znajduję się tu stacja kolejowa, z której kursują pociągi do Tallina, Warszawy czy Gdańska. W odległości 150 metrów od inwestycji Młynowa 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KARD.S.WYSZYŃSKIEGO, Grunwaldzka (517).

Data publikacji: 13 lutego 2013 17:33

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Młynowa 44

Młynowa 44

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

 • Doradztwo Deweloperskie i Inwestycyjne
 • ul. Suraska 1 lok. 101
  15-320 Białystok

+48 600...

 • Doradztwo Deweloperskie i Inwestycyjne
 • ul. Suraska 1 lok. 101
  15-320 Białystok

+48 85 ...

Znajdziemy dla Ciebie