Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Moja Kameliowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kameliowa, oferowane bezpośrednio przez

Ygo S.C.

piaseczyński, Józefosław, ul. Kameliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Moja KameliowaMoja Kameliowa

7 zdjęć

Moja Kameliowa
Moja Kameliowa
Moja Kameliowa
Moja Kameliowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 14 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Z przyjemnością prezentujemy osiedle "Moja Kameliowa" przy ulicy Kameliowej, składające się z 14 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w malowniczym Józefosławiu.

Każdy z tych eleganckich domów, o powierzchni 159 m², zlokalizowany jest na przestronnej działce o obszarze 285 m² i posiada garaż na dwa samochody oraz taras oferujący widok na urokliwy Las Kabacki.

Wyróżniającym elementem każdego z domów jest wysokość na parterze, wynosząca 313 cm, na pozostałe kondygnacje 274 cm. Ta architektoniczna innowacja dodaje nieruchomościom niepowtarzalnego charakteru, tworząc przestrzeń pełną elegancji i komfortu.

Zapraszamy do zapoznania się z "Moja Kameliowa" – idealnym miejscem dla tych, którzy pragną połączenia nowoczesności z przyrodą, gwarantującego nie tylko komfortowe, lecz także stylowe życie.

Inwestycja Moja Kameliowa znajduje się w Józefosławiu, ul. Kameliowa (0.6 km od Warszawy), jest realizowana przez Ygo S.C.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 14 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Moja Kameliowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ygo S.C. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moja Kameliowa?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moja Kameliowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 771 metrów od inwestycji Moja Kameliowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Julianów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moja Kameliowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Kameliowa znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Publicznych Józefosław w odległości 720 m, szkoła w odległości 740 m, Świat Bajek w odległości 749 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moja Kameliowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 746 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moja Kameliowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 213 m znajduje się Żabka, w odległości 687 m znajduje się Delikatesy Bogucki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Kameliowa w odległości 168 m znajduje się boisko / kort, w odległości 301 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 307 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 05.04.2024
Data aktualizacji: 21.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023