Mieszkania Zbrowskiego - etap II

4 zdjęcia

Mieszkania Zbrowskiego - etap II
Mieszkania Zbrowskiego - etap II
Mieszkania Zbrowskiego - etap II
Mieszkania Zbrowskiego - etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II dostępnych jest 120 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (120)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (120): wielkość 3,50-8,30 przewidziane dla każdego mieszkania zakup jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (120 miejsc): zewnętrzne, przewidziane dla każdego mieszkania, zakup jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 120 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 79 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 277 848 do 513 500 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 7 600 zł.

Opis płatności:

zgodnie z postępem prac.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Mieszkania Zbrowskiego to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy usytuowany w dynamicznie rozwijającej się północnej części Radomia. Okolica z niewielką zabudową zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i przestrzeń. Inwestycja zaprojektowana została w oparciu o prostą linię architektoniczną, stawiając na tradycyjne rozwiązania. Biel elewacji, urozmaicona stonowanymi kolorami szarości i cyklamenu nadaje różnorodności i lekkości fasadzie budynku.

Zarówno single, pary czy rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie. W ofercie znajdują się mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Niezależnie od metrażu, układ mieszkań został zaprojektowany w sposób przemyślany, z dbałością o komfort przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Mieszkania Zbrowskiego - etap II znajduje się w Radomiu, ul. Stanisława Zbrowskiego (2.8 km od centrum Radomia), jest realizowana przez Mieszkania Zbrowskiego.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II w sprzedaży jest 120 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 79 metrów kwadratowych, w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 49 m2 w cenie od 277 848 zł (84 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 78 m2 w cenie od 448 500 zł (18 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 79 m2 w cenie od 492 050 zł (18 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Mieszkania Zbrowskiego przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (120 miejsc)

W inwestycji znajduje się 120 komórek lokatorskich wielkość 3,50-8,30 przewidziane dla każdego mieszkania zakup jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Mieszkania Zbrowskiego jest położona spokojnej dzielnicy Gołębiów I w północno-wschodniej części Radomia i znajduje się zaledwie 2,7 km od Śródmieścia miasta. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących wygody i wytchnienia od miejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym dostępu do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej w sąsiedztwie. Bliskość centrum miasta ułatwia codzienne funkcjonowanie i zapewnia szybki dostęp do miejsca pracy. Mieszkania Zbrowskiego znajdą się w dogodnym punkcie komunikacyjnym - do najbliższego przystanku autobusowego 400 m. Inwestycja jest w bliskiej odległości od ścisłego centrum Radomia i punktów handlowych (Galeria Handlowa ‘Nad Potokiem’ – 900 m). W promieniu kilku minut funkcjonują sklepy, punkty usługowe i restauracje. Niewątpliwym walorem lokalizacji są pobliskie tereny zielone: Park Gołębiów i Park im. Jacka Malczewskiego. Wybierz swoje miejsce do rekreacji i odpoczynku w otoczeniu pięknej przyrody. W niedalekiej odległości znajdują się również miejsca rekreacyjne sprzyjające aktywności fizycznej - kluby fitness, Siłownia, Stadion im. Popielara czy korty tenisowe. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się publiczna szkoła podstawowa, a w odległości kilkuset metrów publiczne przedszkole (200 m) i szkoła podstawowa (500 m). W okolicy znajduje się również kilka szkół średnich. W związku z rozbudowaną ofertą kulturowo-oświatową inwestycja polecana jest także rodzinom z dziećmi.

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zbrowskiego / Gołębiowska (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego w Radomiu w odległości 250 m, VII Liceum Ogólnoksztalcące w Radomiu w odległości 250 m, Przedszkole Publiczne Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.02.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Radomiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: