Mieszkania Zbrowskiego - etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Stanisława Zbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Mieszkania Zbrowskiego

Radom, ul. Stanisława Zbrowskiego

Ceny od: 7 100 zł/m2
Mieszkania Zbrowskiego - etap II

4 zdjęcia

Mieszkania Zbrowskiego - etap II
Mieszkania Zbrowskiego - etap II
Mieszkania Zbrowskiego - etap II
Mieszkania Zbrowskiego - etap II

Termin oddania

4 kw. 2023

Powierzchnie

46 - 78/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (2)

od 7 100 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Radom Północny tor 1 - 540 m

Przystanek Autobusowy - 270 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 21 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 20 sklepów, 24 obiekty sportowe, 41 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (120): wielkość 3,50-8,30 przewidziane dla każdego mieszkania zakup jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (120 miejsc) : zewnętrzne, przewidziane dla każdego mieszkania, zakup jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 46 do 78 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 337 990 do 504 205 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 100 do 7 300 zł

Opis płatności:

zgodnie z postępem prac

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mieszkania Zbrowskiego to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy usytuowany w dynamicznie rozwijającej się północnej części Radomia. Okolica z niewielką zabudową zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i przestrzeń. Inwestycja zaprojektowana została w oparciu o prostą linię architektoniczną, stawiając na tradycyjne rozwiązania. Biel elewacji, urozmaicona stonowanymi kolorami szarości i cyklamenu nadaje różnorodności i lekkości fasadzie budynku.

Zarówno single, pary czy rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie. W ofercie znajdują się mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Niezależnie od metrażu, układ mieszkań został zaprojektowany w sposób przemyślany, z dbałością o komfort przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Mieszkania Zbrowskiego - etap II znajduje się w Radomiu, ul. Stanisława Zbrowskiego (2.8 km od centrum Radomia), jest realizowana przez Mieszkania Zbrowskiego.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 46 do 78 metrów kwadratowych , w cenie od 7 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Mieszkania Zbrowskiego przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (120 miejsc)

W inwestycji znajduje się 120 komórek lokatorskich wielkość 3,50-8,30 przewidziane dla każdego mieszkania zakup jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Mieszkania Zbrowskiego jest położona spokojnej dzielnicy Gołębiów I w północno-wschodniej części Radomia i znajduje się zaledwie 2,7 km od Śródmieścia miasta.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących wygody i wytchnienia od miejskiego zgiełku, nie tracąc przy tym dostępu do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej w sąsiedztwie. Bliskość centrum miasta ułatwia codzienne funkcjonowanie i zapewnia szybki dostęp do miejsca pracy.

Mieszkania Zbrowskiego znajdą się w dogodnym punkcie komunikacyjnym - do najbliższego przystanku autobusowego 400 m. Inwestycja jest w bliskiej odległości od ścisłego centrum Radomia i punktów handlowych (Galeria Handlowa ‘Nad Potokiem’ – 900 m). W promieniu kilku minut funkcjonują sklepy, punkty usługowe i restauracje.

Niewątpliwym walorem lokalizacji są pobliskie tereny zielone: Park Gołębiów i Park im. Jacka Malczewskiego. Wybierz swoje miejsce do rekreacji i odpoczynku w otoczeniu pięknej przyrody. W niedalekiej odległości znajdują się również miejsca rekreacyjne sprzyjające aktywności fizycznej - kluby fitness, Siłownia, Stadion im. Popielara czy korty tenisowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się publiczna szkoła podstawowa, a w odległości kilkuset metrów publiczne przedszkole (200 m) i szkoła podstawowa (500 m). W okolicy znajduje się również kilka szkół średnich. W związku z rozbudowaną ofertą kulturowo-oświatową inwestycja polecana jest także rodzinom z dziećmi.

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto to stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, galerii handlowych i targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to m.in Zalew Borki oraz liczne parki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II?

Przez obszar Radomia przebiega kilka arterii krajowych, będących fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej, a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Warszawa-Radom.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 540 metrów od inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radom Północny tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego w odległości 120 m, Publiczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w odległości 240 m, Publiczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poliklinika MSWiA w odległości 240 m, Przychodnia Gołębiów w odległości 370 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 450 m znajduje się Społem, w odległości 460 m znajduje się Elmas.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Zbrowskiego - etap II w odległości 140 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.02.2022
Data aktualizacji: 21.11.2023
Mieszkania Zbrowskiego logo

Mieszkania Zbrowskiego

Adres biura sprzedaży:

ul. Stefana Żeromskiego 86, 26-610 Radom

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: