Błękitne tarasy

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mercus Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 379 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Enclave(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Bolesława Prusa 45 (5 km od Warszawy)
  Enclave
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 62 - 100 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Apartamenty Komorowska 17(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Komorowska 17 (4.5 km od Warszawy)
  Apartamenty Komorowska 17
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 48 - 114 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Glif Sp. z o.o.
 • Osiedle Imperia etap II(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Staszica (5.4 km od Warszawy)
  Osiedle Imperia etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 43 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Yuva Development

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Powstańców w Pruszkowie to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy o wysokim standardzie wykonania, zlokalizowany w centrum Pruszkowa. Lokalizacja inwestycji łączy zalety bliskości ścisłego centrum miasta oraz komfortu życia a dodatkową zaletą jest bliskość Al. Wojska Polskiego i Al. Jerozolimskich łączących Pruszków z Warszawą. Inwestycję stanowi budynek o wysokości 6 kondygnacji od strony ul. Powstańców, który schodzi kaskadowo w stronę ul. Śląskiej do wysokości 4 kondygnacji.Na klientów czeka 76 zróżnicowanych metrażowo lokali mieszkalnych, począwszy od 2-pokojowych o powierzchni 35,05 m2 do 5-pokojowych o powierzchni 139,08 m2 wykończonych w standardzie deweloperskim. Podzielono je na dwie sekcje z oddzielnymi pionami windowo-komunikacyjnymi wyposażonymi każda w 1 cichobieżną windę (łącznie 2 windy w budynku), zapewniającymi dostęp do wszystkich kondygnacji łącznie z garażem podziemnym. W garażu znajdują się 123 miejsca postojowe na poziomie -1 . Z wjazdem z drogi wewnętrznej.Wszystkie mieszkania posiadają balkony, ogródki lub tarasy.Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych to czwarty kwartał 2018 roku.Polecamy i zapraszamy do nowo otwartej Kliniki Balsam mieszczącej się na parterze - lekarze specjaliści:http://klinikabalsam.pl/tel. 505 580 100

Inwestycja Błękitne tarasy znajduje się w Pruszkowie, ul. Powstańców 7 (5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Mercus Development.

Inwestycja Błękitne tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Błękitne tarasy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 162 metrów kwadratowych w cenie od 4 890 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mercus Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Błękitne tarasy

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

W odległości 50 metrów od inwestycji Błękitne tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Al.Wojska Polskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Błękitne tarasy znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: DeKaDance Studio Tańca w odległości 100m, Gimnazjum nr 3 w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 8 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się PORADNIA STOMATOLOGICZNO-ORTOPEDYCZNA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, w odległości 100 m znajduje się apteka błękitna, w odległości 150 m znajduje się Kosmetyka Pruszków - Philharmonia Urody.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Biblioteka Publiczna Powiatowa i Miejska im. H. Sienkiewicza. Filia nr 2, w odległości 650 m znajduje się Biblioteka, w odległości 750 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się VESPER Ogrody, w odległości 750 m znajduje się Park T. Kościuszki, w odległości 800 m znajduje się Centrum Rekreacji I Pływania.

Data publikacji: 04.08.2016

Data aktualizacji: 10.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie