Błękitne tarasy

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMercus Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Klonowa Willa(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Ignacego Daszyńskiego 21 (4.7 km od Warszawy)
  Klonowa Willa
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 41 - 55 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Freedom Nieruchomości
 • Apartamenty Komorowska 17(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Komorowska 17 (4.5 km od Warszawy)
  Apartamenty Komorowska 17
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 48 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Glif Sp. z o.o.
 • Ekoceglana(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Cegielniana (4.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 7 760/m2
  Ekoceglana
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 67 m2
  Liczba pokoi: 4
  Gala Deweloper Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Powstańców w Pruszkowie to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy o wysokim standardzie wykonania, zlokalizowany w centrum Pruszkowa. Lokalizacja inwestycji łączy zalety bliskości ścisłego centrum miasta oraz komfortu życia a dodatkową zaletą jest bliskość Al. Wojska Polskiego i Al. Jerozolimskich łączących Pruszków z Warszawą. Inwestycję stanowi budynek o wysokości 6 kondygnacji od strony ul. Powstańców, który schodzi kaskadowo w stronę ul. Śląskiej do wysokości 4 kondygnacji.Na klientów czeka 76 zróżnicowanych metrażowo lokali mieszkalnych, począwszy od 2-pokojowych o powierzchni 35,05 m2 do 5-pokojowych o powierzchni 139,08 m2 wykończonych w standardzie deweloperskim. Podzielono je na dwie sekcje z oddzielnymi pionami windowo-komunikacyjnymi wyposażonymi każda w 1 cichobieżną windę (łącznie 2 windy w budynku), zapewniającymi dostęp do wszystkich kondygnacji łącznie z garażem podziemnym. W garażu znajdują się 123 miejsca postojowe na poziomie -1 . Z wjazdem z drogi wewnętrznej.Wszystkie mieszkania posiadają balkony, ogródki lub tarasy.Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych to czwarty kwartał 2018 roku.Polecamy i zapraszamy do nowo otwartej Kliniki Balsam mieszczącej się na parterze - lekarze specjaliści:http://klinikabalsam.pl/tel. 505 580 100

Inwestycja Błękitne tarasy znajduje się w Pruszkowie, ul. Powstańców 7 (5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Mercus Development.

Inwestycja Błękitne tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Błękitne tarasy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 162 metrów kwadratowych w cenie od 4 890 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mercus Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Błękitne tarasy

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Błękitne tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Błękitne tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Al. Wojska Polskiego 06.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Błękitne tarasy znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej z Oddziałami Przedszkolnymi i Oddziałami Integracyjnymi w odległości 180 m, Przedszkolna Akademia Uśmiechu w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 8 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Błękitne tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dom-Med w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Błękitne tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Lewiatan, w odległości 200 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 280 m znajduje się Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Błękitne tarasy w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.08.2016

Data aktualizacji: 10.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie