Kameralna Ukośna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Melpi Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 401 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Antoniuk(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 11B (3.4 km od centrum Białegostoku)
  Ceny od: 5 450 brutto/m2
  Apartamenty Antoniuk
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 58 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Apartamenty Jagiellońskie Etap IV(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Jurowiecka 17 (0.8 km od centrum Białegostoku)
  Ceny od: 5 952/m2
  Apartamenty Jagiellońskie Etap IV
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 38 - 92 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.
 • Prestiżowe Dziesięciny(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Hallera (3.7 km od centrum Białegostoku)
  Prestiżowe Dziesięciny
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 30 - 99 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Sokołowscy Nieruchomości

Opis Inwestycji

Nowoczesna forma, dbałość o detale architektoniczne, wysoki standard wykonania oraz funkcjonalność to określenia trafnie opisujące inwestycję Kameralna Ukośna. Trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny powstaje na osiedlu Antoniuk przy ul. Ukośnej, w okolicy doskonale skomunikowanej z centrum Białegostoku, jak i trasami wylotowymi z miasta. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, placówki oświatowe i medyczne. Okolica ma bardzo dobrze rozwinięte zaplecze rekreacyjne w postaci ścieżek rowerowych i terenów zielonych.W budynku o prostej bryle zaprojektowano 12 mieszkań, jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych, o powierzchni od 29,18 m2 do 68,62 m2, a także dwa garaże jednostanowiskowe oraz ogólnodostępną wózkownię. Przed budynkiem zaplanowano 10 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych. Do każdego mieszkania usytuowanego na parterze przynależy duży ogródek. Wokół budynku urządzono tereny zielone do wspólnego użytkowania przez mieszkańców, a dostęp do budynku i urządzeń z nim związanych zapewniono utwardzonymi dojściami i dojazdami.Elewacja obiektu jest utrzymana w jasnej kolorystyce, z wyrazistymi akcentami w postaci płytki ceglanej w kolorze naturalnym. Wizualnej lekkości bryle budynku nadają duże okna oraz szerokie balkony ze szklanymi balustradami.Atuty inwestycji:- kameralność – 12 mieszkań;- komfortowe i funkcjonalne rozkłady mieszkań;- wysoki standard wykonania;- ogródki przynależne do mieszkań na parterze;- duże przeszklenia i balkony;- wysokość w świetle pomieszczeń niespełna 3,00 m (2,98 m) w mieszkaniach na III kondygnacji;- 4 minuty jazdy samochodem do centrum Białegostoku;- pełna infrastruktura usługowa, edukacyjna, medyczna i rekreacyjna osiedla Antoniuk;- spokojna i cicha okolica

Inwestycja Kameralna Ukośna znajduje się w Białymstoku, ul. Ukośna 4 (2.1 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Melpi Development.

Inwestycja Kameralna Ukośna jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kameralna Ukośna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 64 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Melpi Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 202 do 299 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kameralna Ukośna

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

W odległości 350 metrów od inwestycji Kameralna Ukośna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ANTONIUKOWSKA, Owsiana (13).

Data publikacji: 03.07.2019

Data aktualizacji: 11.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie