Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kaliska jeden

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kaliska, oferowane bezpośrednio przez

MDG Invest

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Kaliska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kaliska jedenKaliska jeden

12 zdjęć

Kaliska jeden
Kaliska jeden
Kaliska jeden
Kaliska jeden

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Kaliska Jeden” to inwestycja harmonijnie łącząca nowoczesność z historią. W zabytkowej, wyremontowanej kamienicy z 1928 roku, wpisanej do rejestru zabytków Warszawy, po adaptacji poddasza powstało 14 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, do których prowadzi osobna winda. Dawny budynek mieszkalno – administracyjny Monopolu Tytoniowego usytuowany jest w centrum Starej Ochoty przy ulicy Kaliskiej. Ta prestiżowa lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Blisko stąd spacerem do najważniejszych miejsc biurowych, handlowych i rekreacyjnych Warszawy.

Jest to idealne miejsce, ze względu na lokalizację, dla osób prowadzących aktywne życie w mieście, a także dla tych z duszą artystyczną.

Jeśli szukasz stylowego mieszkania w Warszawie, w położonej blisko centrum dzielnicy Ochota – „Kaliska Jeden” to idealne miejsce dla Ciebie.

Inwestycja Kaliska jeden znajduje się na Starej Ochocie, ul. Kaliska (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez MDG Invest.

Inwestycja Kaliska jeden została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kaliska jeden nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MDG Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kaliska jeden?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kaliska jeden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 106 metrów od inwestycji Kaliska jeden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wawelska 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kaliska jeden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kaliska jeden znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej ze Sprzężonymi Niepełnosprawnościami w odległości 40 m, Przedszkole Niepubliczne Specjalne "Tęcza" w odległości 100 m, Przedszkole Włoskie Piccolo Leonardo w odległości 132 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kaliska jeden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w odległości 145 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 194 m, Otmed w odległości 195 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kaliska jeden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 52 m znajduje się Zdrowy Skład, w odległości 95 m znajduje się Ottomańska Pokusa, w odległości 102 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kaliska jeden w odległości 197 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 200 m znajduje się boisko / kort, w odległości 246 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023