Kaliska jeden

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMDG Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Niemcewicza 19(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Niemcewicza 19 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Niemcewicza 19
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 45 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  NAPOLLO
 • Willa Banacha(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Przemyska 9 (3.1 km od centrum Warszawy)
  Willa Banacha
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 48 - 120 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SAP-Property Sp. z o.o.
 • 19. Dzielnica / Etap IV(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49 (2.2 km od centrum Warszawy)
  19. Dzielnica / Etap IV
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 33 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Pro Urba

Opis Inwestycji

„Kaliska Jeden” to inwestycja harmonijnie łącząca nowoczesność z historią. W zabytkowej, wyremontowanej kamienicy z 1928 roku, wpisanej do rejestru zabytków Warszawy, po adaptacji poddasza powstało 14 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, do których prowadzi osobna winda. Dawny budynek mieszkalno – administracyjny Monopolu Tytoniowego usytuowany jest w centrum Starej Ochoty przy ulicy Kaliskiej. Ta prestiżowa lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Blisko stąd spacerem do najważniejszych miejsc biurowych, handlowych i rekreacyjnych Warszawy.Jest to idealne miejsce, ze względu na lokalizację, dla osób prowadzących aktywne życie w mieście, a także dla tych z duszą artystyczną.Jeśli szukasz stylowego mieszkania w Warszawie, w położonej blisko centrum dzielnicy Ochota – „Kaliska Jeden” to idealne miejsce dla Ciebie.

Inwestycja Kaliska jeden znajduje się na Starej Ochocie, ul. Kaliska (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MDG Invest.

Inwestycja Kaliska jeden została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kaliska jeden pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MDG Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kaliska jeden

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kaliska jeden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Kaliska jeden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wawelska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kaliska jeden znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Specjalne "Tęcza" w odległości 80 m, Niepubliczy Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niewidomej i Słabowidz. w odległości 80 m, Przedszkole Włoskie Piccolo Leonardo w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kaliska jeden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w odległości 80 m, Centermed w odległości 230 m, Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kaliska jeden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 130 m znajduje się Zuza, w odległości 200 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kaliska jeden w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.11.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie