Osiedle Liliowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Liliowa , oferowane bezpośrednio przez

MD Invest sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Miedzeszyn, ul. Liliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Liliowa

5 zdjęć

Osiedle Liliowa
Osiedle Liliowa
Osiedle Liliowa
Osiedle Liliowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Liliowa to doskonały wybór dla każdego, kto szuka domu, w którym mógłby odpoczywać a nie okopywać się przed natarczywymi dźwiękami wielkomiejskiego otoczenia. Jedynym celem tych kunsztownie zaprojektowanych i wykonanych domów jest to abyś czuł się w nich dobrze i mógł radośnie realizować swoje największe pasje. Prosimy Cię nie ufaj nam – sprawdź naszą ofertę, a szybko przekonasz się jak piękne może być życie na Osiedlu Liliowa

Inwestycja Osiedle Liliowa znajduje się na Miedzeszynie, ul. Liliowa (14.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez MD Invest sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Liliowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Liliowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MD Invest sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Liliowa?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Liliowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1363 metrów od inwestycji Osiedle Liliowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Miedzeszyn 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Liliowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Liliowa znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wawerska Szkoła Realna w odległości 654 m, przedszkole w odległości 776 m, XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w odległości 790 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Liliowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 782 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 926 m znajduje się Netto, w odległości 972 m znajduje się Sklep nocny Pat&Pat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Liliowa w odległości 301 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 686 m znajduje się boisko / kort, w odległości 747 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: