Villa Radość

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMaxdom Developer

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

’’Villa Radość’’ zespół trzech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowanych w kameralnej dzielnicy Warszawskiej Radości.Lokalizacja idealna dla osób chcących połączyć możliwość szybkiego dojazdu do centrum Warszawy ze spokojem pobliskich terenów zielonych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się zajezdnia autobusowa i przystanek linii 161, który trasę do stacji PKP Warszawa Radość pokonuje w zaledwie 6 minut. Nowoczesne i wygodne pociągi Szybkiej Kolei Mazowieckiej trasę ze stacji PKP Warszawa Radość do Stacji PKP Warszawa Śródmieście pokonują w 29 minut. W okolicy również parking Park&Ride.Domy Villa Radość oddalone są 19 km od ścisłego centrum Warszawy (Pałac Kultury i Nauki), a doskonały dojazd zapewnia ul. Patriotów oraz Wał Miedzeszyński a dalej Trasa Łazienkowska i Trasa Siekierkowska.W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, liceum, kościół, supermarkety, salony kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety lekarskie i stomatologiczne, stadnina konin, etc.W ofercie Dom pokazowy nr 1 wykończony w wysokim standardzie „pod klucz” !!!Zdjęcia dom pokazowego w galerii inwestycji.-brama garażowa segmentowe w kolorze złotego dębu otwierana na pilota-ciągi komunikacyjne oraz podjazd do garażu wyłożony kostką brukową; wiataśmietnikowa

Inwestycja Villa Radość znajduje się w Radości, ul. Podmokła 3 (15.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Maxdom Developer.

Inwestycja Villa Radość została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Villa Radość pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 211 metrów kwadratowych w cenie od 799 999 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxdom Developer przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych Porotherm ocieplenie styropianem frezowanym gr. 15 cm, pokryte tynkiem cienkowarstwowym silikatowym
Dach
dach kryty dachówką BRAAS
Stolarka okienna
okna PCV
Drzwi zewnętrzne
drzwi zewnętrzne antywłamaniowe
Ściany
w standardzie deweloperskim dom wewnątrz posiada tynki cementowo-wapienne
Instalacje
media miejskie (gaz, prąd) własne ujęcie wody kanalizacja (szambo – 10 m3 tj. 10 000 litrów na podjeździe do garażu) instalacje elektryczną z osprzętem instalacja alarmowa rozprowadzona po budynku w salonie miejsce przeznaczone pod kominek
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Radość

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Radość mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Villa Radość znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zbójna Góra 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Radość znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8 w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 349 w odległości 100 m.

Data publikacji: 25.08.2015

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie