Trójpole

Zamieszkaj wśród zieleni na WINIARACH

Mieszkania na sprzedaż ul. Trójpole, oferowane bezpośrednio przez Masterm Investment

Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Trójpole
Ceny od: 7 090 zł brutto/m2
Trójpole

13 zdjęć

Trójpole
Trójpole
Trójpole
Trójpole

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Trójpole dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Zobacz wirtualny spacer: https://trojpole.ai360.pl/

Mieszkania są gotowe do odbioru - zapraszamy do obejrzenia na żywo!

Wyobraź sobie nowoczesne, stylowe miejsce w sercu miasta, pełne zieleni, rzut beretem od sklepów, szybkiej linii tramwajowej, kluczowych arterii, linii kolejowej i podmiejskich jezior. Wyobraź sobie, że m ożesz do woli odpoczywać w otoczeniu roślin, bez wychodzenia z domu.

Zieleń jest tutaj wszędzie - na ziemi, balkonach, tarasach i dachach. Rośliny nie tylko odświeżają i oczyszczają powietrze z toksyn, lecz także obniżają temperaturę w upały. Z pewnością docenisz także ich wspaniałe zapachy i zieloną barwę, której udowodniono pozytywny wpływ na samopoczucie. Daj się wywieść w pole!

52 stylowe mieszkania znajdują się w pięciu bryłach – dwóch klasycznych willach i dwu- lub trzy-piętrowych budynkach. Każdy znajdzie tu miejsce dla realizacji swoich marzeń - o przytulnym kącie dla swojej rodziny, o stylowej inwestycji pod wynajem lub siedzibie świetnie prosperującego biznesu.

Inwestycja Trójpole znajduje się na Winiarach, ul. Trójpole (3.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Masterm Investment.

Inwestycja Trójpole została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Trójpole w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 99 do 100 metrów kwadratowych, w cenie od 7 090 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 99 do 100 m2 w cenie od 669 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Masterm Investment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Dwie hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 99 do 100 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 669 000 do 719 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 090 do 7 196 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trójpole mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Trójpole znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trójpole.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trójpole znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Trójpole jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA im. prof. Ludwika Bierkowskiego w odległości 500 m, Wojewódzki Szpital Zespolony w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trójpole składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Makro, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się Galeria Pestka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trójpole w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się CityFit.

Data publikacji: 19.11.2018
Data aktualizacji: 29.06.2021
Masterm Investment logo

Masterm Investment

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Piątkowska 163 60-650 Poznań

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: