Słoneczne Wzgórze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słoneczna, oferowane bezpośrednio przez MARDIM BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

wielicki, Wieliczka, ul. Słoneczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Słoneczne Wzgórze

6 zdjęć

Słoneczne Wzgórze
Słoneczne Wzgórze
Słoneczne Wzgórze
Słoneczne Wzgórze

Najbliższe inwestycje

 • Różana 52

  Aura Real Estate Sp. z o.o.

 • Królewskie Tarasy

  Murapol S.A.

 • Osiedle Nowy Świat
  od: 6 082 zł/m2

  Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

Opis Inwestycji

Słoneczne Wzgórze to komfortowe i nowoczesne osiedle 9 segmentów dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej, które wyróżnia wysoki standard wykończenia, spokojna, cicha i kameralna okolica (zaledwie 500 metrów od granicy z Krakowem). Na szczególna uwagę zasługuje widok, jaki rozpościera się z okien mieszkań.

Parter każdego z budynków to przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m² pięknie naświetlone z przynależącym ogrodem i tarasem.

Piętro budynku to mieszkanie, które ma aż 96 m². Cechuje go ciekawy układ architektoniczny, nowoczesne rozplanowanie (co daje wiele możliwości aranżacji), a także przynależny balkon. Warto także nadmienić, że mieszkanie to jest dwu piętrowe, z ciekawym poddaszem, które można dowolnie zaaranżować.

Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe w cenie zakupu.

Osiedle Słoneczne Wzgórze to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie Wieliczki, które cechuje doskonała lokalizacja – niedaleko miasta Kraków (z sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych), a zarazem upragniona cisza i spokój, czyste powietrze, kameralna atmosfera oraz najwyższy standard wykończenia.

Osiedle Słoneczne Wzgórze poprzez bliskość terenów zielonych, daje szereg możliwości aktywnego spędzania czasu. W odległości kilkuset metrów znajduje się także ośrodek sportowy „Solne miasto”, który zawiera bogatą ofertę wypoczynku: baseny, siłownia, liczne spotkania kulturalne. Warte pokreślenia jest również bliskie położenie przedszkola, szkoły podstawowej, świetlicy oraz centrum handlowego. Nie sposób pominąć znajdującej się niedaleko słynnej Kopalni Soli Wieliczka, cieszącej się bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową oraz stacji kolejowej Park&Ride (szybkie połączenie do centrum Krakowa i lotniska).

Niewątpliwie atutem osiedla jest fakt, iż jest ono objęty rządowym programem „Mieszkanie dla młodych” i spełnia ono wszystkie wymagane kryteria.

Inwestycja w 100% finansowana ze środków własnych.

Inwestycja Słoneczne Wzgórze znajduje się w Wieliczce, ul. Słoneczna (0.4 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera MARDIM BUDOWNICTWO SP. Z O.O..

Inwestycja Słoneczne Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 62 do 96 metrów kwadratowych w cenie od 3 329 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MARDIM BUDOWNICTWO SP. Z O.O. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

Konstrukcja dachu drewniana, impregnowana przeciwgrzybicznie i przeciwzapalnie impregnatem. Pokrycie – dachówka ceramiczna angobowana ( 50 lat gwarancji) Obróbki blacharskie i kominowe z blachy – Mittal Steel Poland grubość 0,5 mm. Rynny i rury spustowe PCV.

Stolarka okienna

PCV

Ściany

Ściany zewnętrzne: Dwuwarstwowe z pustaka ceramicznego 25 cm. Docieplenie styropian 20 cm. Tynk zewnętrzny silikatowy producent Kabe Parapety zewnętrzne piaskowiec – 3 cm.

Instalacje

Elektryczna, telewizyjna, telefoniczna, internetowa, wideodomofonowa z odbiornikiem domofonowym, gazowa C.O., wod-kan.

Ogrzewanie

Piec gazowy kondensacyjny (dwufunkcyjny) De Dietrich MCR 24/28 MI. Grzejniki – producent Purmo, typ Purmo Ventil Compact (CV).

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Słoneczne Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzyszkowice Modrzewiowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Wzgórze znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Bratki w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Supermarket.

Data publikacji: 18.04.2017
Data aktualizacji: 26.06.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: