Osiedle Vena

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMAL-BUD-1

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 84 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Łąkowa(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Łąkowa 8 (0.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 423/m2
  Apartamenty Łąkowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 121 - 123 m2
  Liczba pokoi: 4
  MDG Invest
 • Osiedle Park Chopina(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Aleja Fryderyka Chopina 107/109 (1.6 km od Warszawy)
  Osiedle Park Chopina
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 29 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Sławbud
 • Wierzbowy Zakątek(2.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Chopina (2.2 km od Warszawy)
  Wierzbowy Zakątek
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 52 - 98 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  BUD-RIM Development

Opis Inwestycji

Inwestycja Baczyńskiego to elegancki budynek zlokalizowany w centrum Łomianek, posiadający 15 mieszkań usytuowanych na czterech kondygnacjach. Unikalny charakter inwestycji stanowi nowoczesna architektura oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych.Uwagę przyciąga ciekawa koncepcja inwestycji, jej funkcjonalność, jak i również możliwość przearanżowania i dostosowania do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.Metraże mieszkań zaczynają się już od 32 m² - są to aktualnie najbardziej poszukiwane powierzchnie mieszkań przez klientów. Podziemna część inwestycji zagospodarowana jest przez komórki lokatorskie.Baczyńskiego to kameralna inwestycja, sąsiadująca z domkami jednorodzinnymi i niską zabudową, oddająca nieoceniony klimat spokoju i ciszy.

Inwestycja Osiedle Vena znajduje się w Łomiankach, ul. Baczyńskiego (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MAL-BUD-1.

Inwestycja Osiedle Vena została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Vena pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MAL-BUD-1 nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Vena

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Vena mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Vena znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lwowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Vena znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ANGLOSCHOOL w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w odległości 260 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Łomiankach w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Vena składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Bazar Lomianki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Vena w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.01.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie