MAL-BUD-1 logo

MAL-BUD-1

Warszawa, ul. Dywizjonu 303 nr 139 lok. 137
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy doskonale prosperującą i prężnie rozwijającą się firmą budowlaną. Przez lata wypracowaliśmy miano cenionej i solidnej marki, czego najlepszym dowodem jest ponad 10-letnie istnienie na polskim rynku. Za nasz cel stawiamy sobie spełnianie najbardziej wyszukanych wymagań Klientów, zaś konkurencyjne ceny idące w parze z wysoką jakością świadczonych usług są naszym dodatkowym atutem.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która chętnie służy fachową pomocą i jednocześnie jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów. W naszym zespole znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi wyzwania. Oprócz wieloletniego doświadczenia dysponujemy dużą wiedzą teoretyczną co pozwala na sprawne wykorzystywanie obecnych na rynku technologii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma MAL-BUD-1 rozbudowała zakres świadczonych usług o profil generalnego wykonawstwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

MAL-BUD-1 logo
MAL-BUD-1
Warszawa, ul. Dywizjonu 303 nr 139 lok. 137
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: