Śródmiejskie Ogrody etap 3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak Dom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lewandowskiego(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Lewandowskiego (1.7 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 850/m2
  Lewandowskiego
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 76 m2
  Liczba pokoi: 3
  Budnex
 • Ornament etap IV(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Powstańców Śląskich (2 km od centrum Szczecina)
  Ornament etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 29 - 73 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Ornament etap III(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Powstańców Śląskich (2 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 426/m2
  Ornament etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 52 - 57 m2
  Liczba pokoi: 3
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

BLISKO, ZACISZNIE, KOMFORTOWONOWY ETAP III JUŻ W OFERCIE - TERMIN REALIZACJI III-IV KW. 2020 ROKUOsiedle Śródmiejskie Ogrody zlokalizowane jest blisko ścisłego Centrum miasta, licznych przystanków komunikacji miejskiej, a także miejsc rozrywki. Nowy etap połozony jest szczególnie blisko terenów zielonych miasta, ogródków działkowych i terenów rekreacyjno-sportowych przy ulicy Tenisowej.Atutem inwestycji jest nowoczesna architektura budynków z dużymi balkonami. Kaskadowa zabudowa z przyjazną i ciepłą kolorystyką elewacji oraz licznymi przeszkleniami, nadają projektowi unikalnego stylu. Inwestycja stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób prowadzących zdrowy tryb życia, które będą mogły skorzystać z szybkiego dostępu do strefy fitness, boisk, a także osób poszukujących spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do zamieszkania z rodziną.

Inwestycja Śródmiejskie Ogrody etap 3 znajduje się w Świerczewie, ul. Tenisowa (2 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Śródmiejskie Ogrody etap 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 3 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 38 do 80 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak Dom przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze.

Lokalizacja inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 3

Osiedle Śródmiejskie Ogrody zlokalizowane jest w śródmiejskiej dzielnicy mieszkaniowej w otoczeniu terenów zielonych miasta. W pobliżu znajdują się korty tenisowe, boiska piłkarskie i sportowe oraz hala sportowa. W odległości kilkuset metrów zlokalizowane jest Miasteczko Akademickie i budynki dydaktyczne ZUT i US. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla przebiegają główne ciągi komunikacyjne: linie tramwajowe nr 8 i 10 i autobusowe, funkcjonuje cała niezbędna infrastruktura miejska oraz liczne centra handlowe. Osiedle Śródmiejskie Ogrody wkomponowane jest w nowy obszar centrum miasta wykorzystujący naturalne walory działki do stworzenia strefy ciszy, spokoju i rekreacji.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz Centralny.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 140 m, Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności VitroLive w odległości 200 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 500 m znajduje się Galeria Turzyn.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmiejskie Ogrody etap 3 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Hala Sportowa ZUT, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.09.2019

Data aktualizacji: 26.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie