Osiedle Słoneczne Ogrody

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak Dom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1944 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rozdroże 4(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Rozdroże (1.7 km od centrum Lublina)
  Rozdroże 4
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 63 - 108 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Rozdroże.pl Sp. z o.o.
 • Nowy Start(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Startowa (1.9 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 100/m2
  Nowy Start
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 34 - 86 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.
 • Grabskiego(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Grabskiego (2.7 km od centrum Lublina)
  Grabskiego
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 48 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle Słoneczne Ogrody to nowoczesny, realizowany etapowo kompleks 8 budynków mieszkalnych, położony w rejonie ulic Droga Męczenników Majdanka, Wrońska i Lotnicza. Na kilkuhektarowej działce wybudowanych zostanie blisko 1000 mieszkań dla prawie 4000 mieszkańców. W pierwszym etapie zrealizowane zostały dwa budynki o łącznej ilości 116 mieszkań. Mieszczą się tu zarówno mieszkania jak i lokale usługowe. Następnie wybudowany został budynek, w którym znajduje się 171 mieszkań.W III etapie powstaje kolejny budynek o 7 i 12 kondygnacjach – budynek I, w którym znajdzie się 131 mieszkań o powierzchni od 42 m2 do 80 m2. Budowa budynku rozpoczęta została w styczniu 2018 r. , a zakończenie planowane jest wiosną 2020 r.Dostępne będą mieszkania dwu-, trzy- i cztero- i pięciopokojowych. Aby zaspokoić potrzeby i gusta najbardziej wymagających osób, zaproponowaliśmy Państwu kilka rozwiązań architektonicznych mieszkań o podobnym metrażu w celu dokonania właściwego dla Państwa wyboru. Każde mieszkanie wyposażone jest w przestronny balkon lub loggię. Z wyższych pięter budynku można podziwiać piękną panoramę naszego miasta. Mieszkańcy mieszkań na parterze będą mieli do dyspozycji kilkudziesięciometrowe prywatne zielone ogródki. Budynek wyposażony będzie w nowoczesne cichobieżne windy zjeżdżające również do podziemnych parkingów i komórek lokatorskich.Osiedle zostanie wkomponowane w istniejącą zieleń, a nasadzenia młodych drzew i krzewów kontynuowane będą w trakcie realizacji kolejnych budynków. Osiedle zlokalizowane jest bardzo blisko centrum Lublina, z doskonałym dojazdem zarówno komunikacją miejska jak i własnym samochodem. Osiedle to całkowicie odmieni ten rejon Lublina.

Inwestycja Osiedle Słoneczne Ogrody znajduje się w Lublinie, ul. Wrońska (1.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Osiedle Słoneczne Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 7 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne Ogrody pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 80 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak Dom nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Budynek I wchodzący w skład osiedla Słoneczne Ogrody posiada od 7 do 11 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne, na których zlokalizowane są komórki lokatorskiej oraz parkingi. Budynki wyposażone są w windy, które dowiązą Państwa z parkingów podziemnych na każdy poziom mieszkalny. Budynek zostanie wykonany w sposób zapewniający pełny komfort użytkowania. Ocieplone, ceramiczne ściany zewnętrzne oraz monolityczne stropy międzykondygnacyjne gwarantują najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną, a pełne opomiarowanie wszystkich mieszkań umożliwi precyzyjną kontrolę kosztów. Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa będą dostarczane z sieci miejskich. Budynek i mieszkania posiadają instalację multimedialną. Budynek zapewnia dostęp dla osób niepełnosprawnych.
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słoneczne Ogrody

Osiedle Słoneczny Ogrody położone jest w bliskim sąsiedztwie centrum w rejonie ulic Droga Męczenników Majdanka, Wrońska i Lotnicza. Bardzo atrakcyjna lokalizacja osiedla Słoneczne Ogrody zapewnia bliskość wszelkiego rodzaju instytucji takich jak: przedszkola, szkoły, przychodnie i gabinety lekarskie, obiekty sportowe i rekreacyjne. W okolicy znajdują się największe na Lubelszczyźnie centra handlowo-rozrywkowe: Gala, Galeria Lubelska, Makro i Obi oraz Centrum Handlowe Felicity i Tarasy Zamkowe. Osiedle Słoneczne Ogrody posiada dobrze rozbudowaną sieć ulic i dróg wyjazdowych co pozwala na szybki i bezpieczny dojazd do osiedla i innych dzielnic Lublina oraz głównych dróg wyjazdowych z Lublina w kierunku Warszawy i innych miast Polski oraz pobliskiego lotniska w Świdniku.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 2652 - Składowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne Ogrody znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Albion Szkoła Języka Angielskiego w odległości 200 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Kraina Pomocnych Dłoni" w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczne Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lena, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 280 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne Ogrody w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.09.2019

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie