Rezydencja Warszawska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bohaterów Wolności, oferowane bezpośrednio przez LW Development

Piastów, ul. Bohaterów Wolności

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 158 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencja Warszawska

3 zdjęcia

Rezydencja Warszawska
Rezydencja Warszawska
Rezydencja Warszawska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dołożyliśmy wszelkich starań, by budynek, który powstaje w ścisłym centrum Piastowa nie tylko ze względu na lokalizację, ale także ze względu na swoją estetykę, funkcjonalność i nowoczesność stał się wizytówką miasta. Rezydencja Warszawska składać się będzie z trzech skrzydeł o wysokości pięciu kondygnacji, przykrytych mansardowym dachem, tworzących kształt zbliżony do trójkąta równobocznego. W budynku zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni od 23m2 do prawie 80 m2.

Parter budynku przeznaczony jest pod nieuciążliwe funkcje usługowe i handlowe. Zaprojektowaliśmy powierzchnie dla supermarketu, drogerii, restauracji, kawiarni, banku, gabinetu lekarskiego i innych funkcji usługowych. Wejścia do powierzchni usługowych przewidziano od strony ulicy Warszawskiej i od strony Al.Tysiąclecia jak również z wewnętrznego pasażu, do którego prowadzić będą trzy otwarte wejścia. Pasaż będzie doświetlony światłem naturalnym poprzez szklaną piramidę umieszczoną na patio poziomu +1. Zarówno na promenadzie zewnętrznej od strony ulicy Warszawskiej jak i w pasażu będą możliwe ogródki dla restauracji i kawiarni.

Wejścia do mieszkalnej części budynku zaprojektowane są poprzez 5 klatek schodowych. Dwóch od strony al. Tysiąclecia, dwóch od ulicy Bohaterów Wolności oraz jednej od strony ulicy Warszawskiej. Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. Na każdej kondygnacji znalazło się miejsce dla komórek lokatorskich. Klatki schodowe wyposażone będą w windy jeżdżące od poziomu garażu na każdą kondygnację. Zarówno na patio budynku jak i na dachach zaplanowane są zielone tarasy. Przy czym na dachu znajdą się miejsca do wypoczynku oraz aktywności na powietrzu dostępne dla wszystkich mieszkańców. Zakończenie I etapu planowane jest na III kwartał 2015, a całej inwestycji na II kwartał 2016 r.

Zastosowaliśmy w naszej inwestycji szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych poprawiających komfort mieszkania. Każde mieszkanie podłączone będzie do sieci telekomunikacyjnej za pomocą światłowodu, co umożliwi użytkownikom dostęp do internetu z szybkością 300 MB/s. Światłowód umożliwi zastosowanie rozwiązań typu "smart home". W obiekcie będą zamontowane wideofony a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawną pracę ochrony.

W inwestycji Rezydencja Warszawska każdy znajdzie wygodne mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Ze względu na centralną lokalizację w mieście i wręcz idealną komunikację z centrum Warszawy zarówno Szybką Koleją Miejską jak i samochodem poprzez Aleje Jerozolimskie oraz Południową obwodnicę Warszawy jest to również wymarzona oferta dla osób poszukujących mieszkań w celach inwestycyjnych.

Inwestycja Rezydencja Warszawska znajduje się w Piastowie, ul. Bohaterów Wolności (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez LW Development.

Inwestycja Rezydencja Warszawska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Warszawska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców LW Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

Komunikacja

Dogodny dojazd z Piastowa do, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie, Warszawy zapewniają takie arterie, jak: Al. Jerozolimskie, droga wojewódzka nr 719 (Warszawa – Pruszków − Żyrardów) oraz znajdująca się 3 km od północnej granicy miasta – droga krajowa Poznańska (A2). Piastów znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy kursują stąd: 3 linie autobusowe, Koleje Mazowieckie oraz linia S1 Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Warszawska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Warszawska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Rezydencja Warszawska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Traugutta 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Warszawska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Warszawska znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w odległości 20 m, Mała Akademia w odległości 140 m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Warszawska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Warszawska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Auchan Supermarket, w odległości 30 m znajduje się Piekarnia Putka, w odległości 100 m znajduje się Bonna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Warszawska w odległości 70 m znajduje się Zdrofit, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.01.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: