Osiedle Lokum Mosiężna

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Gajowice, ul. Mosiężna 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Lokum Mosiężna

3 zdjęcia

Osiedle Lokum Mosiężna
Osiedle Lokum Mosiężna
Osiedle Lokum Mosiężna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 304 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Lokum Mosiężna to zespół trzech nowoczesnych budynków zlokalizowanych w rejonie ul. Mosiężnej i Stalowej.  W ręce nowych właścicieli oddaliśmy ponad 300 wygodnych i komfortowych mieszkań.

W tym momencie zostały nam 3 wolne lokale użytkowe, więc warto się pospieszyć!

Inwestycja Osiedle Lokum Mosiężna znajduje się na Gajowicach, ul. Mosiężna 29 (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Osiedle Lokum Mosiężna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 304 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lokum Mosiężna nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Lokum Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Lokum Mosiężna?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lokum Mosiężna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Lokum Mosiężna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stalowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Lokum Mosiężna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lokum Mosiężna znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 94 w odległości 100 m, Przedszkole Integracyjne Nr 89 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lokum Mosiężna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się ALDI, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lokum Mosiężna w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: