Leśne Segmenty

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Staffa, oferowane bezpośrednio przez

Leśne Segmenty

Marki, ul. Staffa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leśne SegmentyLeśne Segmenty

5 zdjęć

Leśne Segmenty
Leśne Segmenty
Leśne Segmenty
Leśne Segmenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

blachodachówka firmy BudMat Sara, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z PCV firmy BudMat w kolorzeblachodachówki i okien

Elewacja

styropian gr. 15cm, tynk silikatowy Ceresit w kolorze, wstawki z gresu polerowanego

Stolarka okienna

energooszczędne okna 3-szybowe PCV profil VEKA

Drzwi zewnętrzne

drewniane, energooszczędne firmy Barański

Posadzka

betonowe z ociepleniem

Ściany

wykonane z pustaków ceramicznych POROTHERM DRYFIX Wienerberger o grubości 25cm

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Leśne Segmenty to nowa inwestycja położona na działce z pięknym starodrzewem dębowym znajdująca się w spokojnej i zielonej części centrum Marek.

Lokale gotowe do wykończenia, inwestycja zakończona i oddana do użytkowania.

Przy dwóch kameralnych uliczkach (ul.Staffa, ul.Kraszewskiego) odchodzących od głównej ul.Grunwaldzkiej powstają dwa grona segmentów charakteryzujących się nowoczesną architekturą doskonale wpisującą się w otoczenie okolicznych willi jednorodzinnych.

Dużym atutem lokalizacji jest bezpośrednia bliskość komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe) oraz obiektów użyteczności publicznej.

Lokalizacja Leśnych segmentów łączy zalety mieszkania w centrum Marek z łatwym dostępem do jego terenów zielonych i komunikacji z Warszawą.

Inwestycja Leśne Segmenty znajduje się w Markach, ul. Staffa (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Leśne Segmenty.

Inwestycja Leśne Segmenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Leśne Segmenty nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Leśne Segmenty przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśne Segmenty?

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśne Segmenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 276 metrów od inwestycji Leśne Segmenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parkowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leśne Segmenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśne Segmenty znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole niepubliczne Artedoo w odległości 614 m, przedszkole w odległości 637 m, Przedszkole niepubliczne Jutrzenka w odległości 806 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśne Segmenty w odległości 395 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 536 m znajduje się boisko / kort, w odległości 732 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 21.05.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: