Widok Karczówka Kielce, ul. Permska

Oferta archiwalna

Kielce, Permska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 192 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Widok Karczówka Kielce, ul. Permska

5 zdjęć

Widok Karczówka Kielce, ul. Permska
Widok Karczówka Kielce, ul. Permska
Widok Karczówka Kielce, ul. Permska
Widok Karczówka Kielce, ul. Permska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

"Widok Karczówka"to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z mieszkaniami o komfortowym rozkładzie od 36 m2 do 77 m2. Pokoje dzienne umiejscowione są od strony południowej, dzięki czemu będą one wspaniale doświetlone. Z pomieszczeń tych mogą Państwo udać się na balkon/taras, z których będzie można podziwiać malowniczy pejzaż Karczówki. Do mieszkań znajdujących się na parterze przynależne są tarasy (od 19,6 m2 do 45,2 m2), a do mieszkań na wyższych kondygnacjach obszerne balkony (od 4,2 m2 do 9,9 m2).

Inwestycja została rozpoczęta w lipcu 2013r.; planowane jej zakończenie nastąpi w sierpniu 2014r.

Bezpośrednio z wszystkich klatek schodowych będą zejścia do kondygnacji podziemnej, w której znajdować się będą komórki lokatorskie oraz stanowiska postojowe. Pozostała miejsca postojowe znajdować się będą poza budynkiem.

W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren nieruchomości zostanie ogrodzony i wyposażony w instalacje domofonową.

Inwestycja zlokalizowana będzie na osiedlu Ślichowice, przy ul. Szajnowicza - Iwanowa, gdzie nieopodal znajdują się niezwykłe i malownicze tereny rekreacyjne: rezerwat geologiczny Ślichowice i krajobrazowy Karczówka, idealne do uprawiania turystyki i rekreacji.

Odpowiednia lokalizacja zapewnia przede wszystkim świetną dostępność do komunikacji miejskiej, szkół, sklepów czy terenów zielonych. W pobliżu znajduje się galeria handlowa oraz nowoczesny żłobek i przedszkole.

Inwestycja Widok Karczówka Kielce, ul. Permska znajduje się w Kielcach (3.5 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Komplexbud.

Inwestycja Widok Karczówka Kielce, ul. Permska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Widok Karczówka Kielce, ul. Permska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Komplexbud przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Widok Karczówka Kielce, ul. Permska?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widok Karczówka Kielce, ul. Permska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Widok Karczówka Kielce, ul. Permska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - al. Szajnowicza - Iwanowa I.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Widok Karczówka Kielce, ul. Permska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widok Karczówka Kielce, ul. Permska znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ARKA Justyna Sołtys-Majcherczak w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Widok Karczówka Kielce, ul. Permska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 160 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 360 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Widok Karczówka Kielce, ul. Permska w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Kielcach

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: