Park Klonowy

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKomplexbud

Ceny od: 5 390 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Park Klonowy dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
I.ZP3
1
41,98 m²
Parter
243 400 zł5 800 zł/m²
I.ZP2
1
40,04 m²
Parter
232 200 zł5 800 zł/m²
I.ZP1
1
35,74 m²
Parter
207 200 zł5 800 zł/m²

Opis Inwestycji

Park Klonowy to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z mieszkaniami o komfortowym rozkładzie od 30 m2 do 82 m2. W części parterowej dostępne będą lokale usługowe oraz mieszkania z przynależnymi tarasami. W części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz dostępne dla każdego mieszkania komórkami lokatorskimi. W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren nieruchomości zostanie ogrodzony oraz wyposażony w instalacje domofonową i monitoring.Etap I inwestycji został rozpoczęty w sierpniu 2016 r., a planowane jego zakończenie nastąpi w październiku 2017 r.Rozpoczęcie Etapu II inwestycji planowane jest w marcu 2017 r., a jego zakończenie we wrześniu 2018 r.Inwestując w tą lokalizację byliśmy przekonani, że będzie to idealne miejsce do życia dla wszystkich naszych przyszłych klientów, zarówno tych młodszych, rozpoczynających start w dorosłe życie, jak i tych starszych – szukających spokojnego miejsca z dostępem do niezbędnych placówek użyteczności publicznej.Ogólnodostępny wewnętrzny dziedziniec stanie się zacisznym miejscem wypoczynku. Jego część będzie zajmował plac zabaw dla dzieci.Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Klonowej, gdzie nieopodal znajdują się niezwykłe i malownicze tereny rekreacyjne zalewu kieleckiego, idealne do uprawiania turystyki i rekreacji.

Inwestycja Park Klonowy znajduje się w Kielcach, ul. Klonowa (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Komplexbud.

Inwestycja Park Klonowy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Klonowy pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 36 do 42 metrów kwadratowych w cenie od 5 390 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 36 do 42 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komplexbud przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 36 do 42 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 390 do 5 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Klonowy

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Klonowy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Park Klonowy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klonowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Klonowy znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 9 w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa nr 27 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kielcach w odległości 400 m, V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Klonowy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Lewiatan, w odległości 170 m znajduje się Gama, w odległości 310 m znajduje się Trójka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Klonowy w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Basen, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.06.2016

Data aktualizacji: 24.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie