Mieszkania Kobyłka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kasbud Nieruchomości Piwko i Wspólnicy Sp . Jawna

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kobyłka, Ul. Kościelna(1.4 km dalej)

  wołomiński, Kobyłka, ul. Kościelna 24 (6.1 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 696 brutto/m2
  Kobyłka, Ul. Kościelna
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 133 m2
  Liczba pokoi: 4
  BKC-INVEST Bartosz Cichorek, Tomasz Cichorek Sp. j.
 • Prusa 48(2.7 km dalej)

  wołomiński, Kobyłka, ul. Prusa 48 (6 km od Warszawy)
  Prusa 48
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 42 - 65 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Ziółkowski S.C 

Opis Inwestycji

Inwestycja Mieszkania Kobyłka znajduje się w Kobyłce, ul. Czanoleska (7.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Kasbud Nieruchomości Piwko i Wspólnicy Sp . Jawna.

Inwestycja Mieszkania Kobyłka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkania. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Kobyłka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kasbud Nieruchomości Piwko i Wspólnicy Sp . Jawna przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania Kobyłka

Powiat wołomiński położony jest na północny wschód od Warszawy i należy do najbardziej zaludnionych powiatów województwa mazowieckiego. Obszar o powierzchni ok. 955 km2 zamieszkują ponad 222 tys. osób, a przeważającą część terenu stanowią grunty rolne i kompleksy leśne. Do powiatu należy 5 gmin wiejskich, zaś miasta: Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin i Tłuszcz usytuowane są wśród zielonych, zacisznych okolic. Zabudowę mieszkalną miast stanowią niskie budynki jedno- i wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Ząbki to miasto-ogród z zabytkowymi willami, zaś w Markach znajduje się unikatowa architektura postindustrialna. W Markach zlokalizowane są też duże zakłady produkcyjne, zaś na pozostałym obszarze – cegielnie. W obrębie powiatu znajdują się rezerwaty: Horowe Bagno i Grabicz oraz kąpielisko Glinianki. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Najważniejsza arteria to droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Do miast powiatu wołomińskiego kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Dodatkowo miasta posiadają własne linie komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie kursują autobusy PKS oraz prywatne busy. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 8 (Warszawa – Białystok) i nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), natomiast łączność z okolicznymi miejscowościami i stolicą zapewniają drogi wojewódzkie o numerach: 631, 634, 635 i 636.

W odległości 950 metrów od inwestycji Mieszkania Kobyłka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SASINA 02 (WOŁOMIN).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Kobyłka znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Słoneczna Polana” w odległości 600m, Zespół Szkół Publicznych nr 3 w odległości 750m, Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Zakład Diagnostyki Obrazowej (Szpital Powiatowy w Wołominie - Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej), w odległości 300 m znajduje się Quantum Pharmacia Sp. z o.o. Apteka, w odległości 300 m znajduje się Szpital Powiatowy w Wołominie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 850 m znajduje się Szkoła dla Psów Psia Banda, w odległości 1200 m znajduje się Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się ARTS-BRUK Usługi Brukarskie, w odległości 750 m znajduje się Ośrodek Jeździecki "Galop", w odległości 1350 m znajduje się Skwer Piłsudskiego.

Data publikacji: 18.01.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie