Lisia Aleja

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kasbud Development Sp. z o.o.

wołomiński, Marki, ul. Lisi Jar
Ceny od: 6 133 zł/m2
Lisia Aleja

4 zdjęcia

Lisia Aleja
Lisia Aleja
Lisia Aleja
Lisia Aleja

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Lisia Aleja dostępnych jest 31 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Lisia Aleja logo

‘Lisia Aleja’ to zespół 27 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej z garażami w Markach przy ul. Małachowskiego i Lisi Jar. W sumie daje to 54 lokale mieszkalne o metrażu około 89 m2. Gratis do dyspozycji jest także powierzchnia poddasza, mierząca ok. 40 m2. Lokale 3 i 4 pokojowe oraz salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze z pralnią oraz garaż. Ponadto przed budynkiem jest przewidziane dodatkowe miejsce postojowe dla kolejnego samochodu. Każdy lokal będzie miał przynależny ogródek.

Marki to idealny wybór dla osób, które szukają mieszkania lub domu w niewielkiej odległości od Warszawy, jednak w dobrze skomunikowanym miejscu oraz z zielenią. Inwestycja ''Lisia Aleja’’ została zaprojektowana, w nowoczesnym stylu o funkcjonalnych układach lokali mieszkalnych, aby przyszli mieszkańcy mieli jak najlepszy komfort codzienny. Jest to przestrzeń mieszkalna, która dyktuje najnowsze trendy w architekturze.

Wybór naszej inwestycji to decyzja dająca Ci samodzielny i solidny budynek, w którym wszystko zostało pomyślane dla jak największego komfortu. Tu właśnie możesz stworzyć swoje własne miejsce na ziemi. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia.

Inwestycja Lisia Aleja znajduje się w Markach, ul. Lisi Jar (1.6 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Kasbud Development Sp. z o.o..

Inwestycja Lisia Aleja jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 54 nowych domów w tym 54 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Lisia Aleja pozostało na sprzedaż 31 nowych domów o powierzchniach od 88 do 90 metrów kwadratowych w cenie od 550 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 88 m2 w cenie od 580 000 zł (12 domów)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 90 m2 w cenie od 550 000 zł (19 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kasbud Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 54 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 31 domów w tym 31 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
od 88 do 90 m².
Ceny domów:
 • kształtują się w zakresie od 550 000 do 610 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 133 do 6 802 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Marki to połączenie przyjaznej okolicy z bliskością wielkiego miasta. Lokalizacja „Lisia Aleja” to propozycja dla osób pracujących w stolicy, pragnących mieszkać w cichym i zielonym zakątku miasta Marki. Komunikacja miejska i podmiejska: 400 m Szkoła podstawowa: 1,3 km Basen: 1,3 km Przychodnia: 1,2 km Urząd miasta: 850 m Kościół: 850 m Przedszkole publiczne: 1,0 km Przedszkole niepubliczne: 800 m Centrum handlowe: 1,8 km Usługi i sklepy wielobranżowe: 200 m Park miejski:1,3 km Ścieżki rowerowe: 500 m Miejskie ośrodki kultury i sportu: 1 km

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lisia Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Lisia Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wspólna 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lisia Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lisia Aleja w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Klub Tenisowy Marki.

Data publikacji: 03.04.2020
Data aktualizacji: 08.04.2021
Lisia Aleja logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Braci Briggsów 27DA/2, 05-270 Marki

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: