Elizjum Park

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKasbud Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lisia Aleja(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Lisi Jar (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 133/m2
  Lisia Aleja
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 49
  Powierzchnia: 88 - 90 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Kasbud Development Sp. z o.o.
 • Segmenty Marysieńki(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 393/m2
  Segmenty Marysieńki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 135 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4
  Leśne Segmenty

Opis Inwestycji

Elizjum Park to zespół 25 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych i 1 budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w Markach przy ul. Sowińskiego. W sumie daje to 51 lokali mieszkalnych o metrażu 83,25 m2. Gratis do dyspozycji jest także powierzchnia poddasza, mierząca ok. 35,5 m2.Jest to przestrzeń mieszkalna, która dyktuje najnowsze trendy w architekturze. Projekt jest oparty na opinii dotychczasowych klientów i naszych funkcjonalnych pomysłach, połączonych z niepowtarzalnym wyglądem osiedla.Wybór naszej inwestycji to decyzja dająca Ci samodzielny i solidny budynek, w którym wszystko zostało pomyślane dla jak największego komfortu. Tu właśnie możesz stworzyć swoje własne miejsce na ziemi. Miejsce, do którego chętnie będziesz wracać każdego dnia.Niektóre z zalet osiedla:- tradycyjna technologia budowy,- duże trzyszybowe okna doświetlające wnętrza,- okna przesuwne na parterze,- zwiększona izolacyjność akustyczna budynków,- obniżone koszty utrzymania budynków,- ogrodzony teren,- podjazdy i droga osiedlowa wyłożona kostką,- piece gazowe kondensacyjne,- wyposażenie we wszystkie media,- możliwa adaptacja poddasza,- miejsce na kominek,- antywłamaniowe drzwi wejściowe marki Gerda.

Inwestycja Elizjum Park znajduje się w Markach, ul. Sowińskiego (1.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Kasbud Development Sp. z o.o..

Inwestycja Elizjum Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych domów w tym 51 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Elizjum Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 82 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 400 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kasbud Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 51 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Elizjum Park

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Elizjum Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne nr 6 " Wesoła Lokomotywa" w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole nr 21 Wesoła Lokomotywa w odległości 130 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Elizjum Park w odległości 350 m znajduje się Orlik, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.07.2017

Data aktualizacji: 06.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie