Błękitne Aleje - mieszkania

Nowoczesne mieszkania przy Zamku Topacz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Ceny od: 5 740 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
S.9.a
4
93,67 m²
Parter
S.11.a
4
93,67 m²
Parter
S.12.a
4
93,67 m²
Parter
S.12.b
4
96,68 m²
1
S.13.a
4
93,67 m²
Parter
S.13.b
4
96,68 m²
1
S.14.a
4
93,67 m²
Parter
S.15.a
4
93,67 m²
Parter
S.15.b
4
96,68 m²
1

Opis Inwestycji

Błękitne Aleje - mieszkania

Nowość w ofercie solidnego i lubianego dewelopera, ATM Inwestycje!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie willowe z własnym ogródkiem na nowoczesnym osiedlu Błękitne Aleje w Bielanach Wrocławskich stanowi świetną alternatywę dla domu.Idealne mieszkanie - komfortowe, przestronne, funkcjonalneOryginalny układ pomieszczeń i duża powierzchnia (96,68 m2) daje olbrzymie pole popisu przy aranżacji i urządzeniu wnętrz.Do mieszkania prowadzi prywatna klatka schodowa. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie i duża, rodzinna łazienka. Piętro drugie zajmuje imponujący salon o powierzchni ponad 30 m2, dodatkowy pokój, WC oraz oddzielna, jasna i niezwykle ustawna kuchnia.Z salonu prowadzi wyjście na duży, ponad 20-metrowy taras.Przed budynkiem znajduje się przynależne do lokalu miejsce postojowe, a kameralne wejście prowadzi tylko do dwóch mieszkań.Mieszkanie zostanie przekazane w standardzie deweloperskim. Zapraszamy także do skorzystania z programów wykończenia pod klucz JOT-BE WNĘTRZA.Nowoczesne osiedle: piękne, harmonijne i funkcjonalneOsiedle Błękitne Aleje powstaje w cichej części Bielan Wrocławskich, przy ulicy Błękitnej. Sklepy, placówki oświatowe, przystanek MPK, restauracje, tereny rekreacyjne, kompleks basenowo-sportowy, Matchpoint, Scena ATM i Zamek Topacz z jego bogatą ofertą rekreacyjną są na wyciągnięcie ręki! Bliskość jednego z największych parków handlowych pozwoli zrealizować wszystkie potrzeby „na miejscu”, a dojazd do południowej granicy Wrocławia zajmuje 3 minuty.Solidny deweloperProjekt realizuje spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej ATM Grupa S.A.Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich, działającą z powodzeniem od ponad 15 lat. Jej portfolio otwiera Osiedle Filmowe oraz kompleks 14 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich. Olbrzymie uznanie klientów zyskał projekt Osiedli Przy Zamku - łącznie powstało na nich aż 97 domów! Spółka realizuje też kameralne osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu oraz w podwrocławskich Radomierzycach.Błękitne Aleje to największy projekt deweloperski ATM Inwestycje. Powstające wieloetapowo osiedle obejmuje domy jednorodzinne, kameralne budynki mieszkalno-usługowe i budynki o podwyższonym standardzie z mieszkaniami willowymi w układzie szeregowym. Nowoczesna estetyka, wyjątkowe rozwiązania architektoniczne oraz harmonijna kompozycja zabudowy wielo- i jednorodzinnej to najważniejsze wyróżniki osiedla dedykowanego wymagającym klientom.

Inwestycja Błękitne Aleje - mieszkania znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ul. Błękitna (1.2 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Błękitne Aleje - mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań. Budynek posiada od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 94 do 97 metrów kwadratowych w cenie od 5 740 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 94 do 97 m2 w cenie od 555 000 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, basen, klub fitness, sauna.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 94 do 97 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 555 000 do 580 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 740 do 6 191 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania

Błękitne Aleje znajdują się w odległości kilku minut od południowej granicy Wrocławia. Dojazd do Centrum zajmuje 15 minut. Niezmotoryzowanych do Wrocławia, Bielan Wrocławskich i okolicznych miejscowości dowożą kursujące tu linie autobusowe. W niedalekiej odległości od osiedli znajduje się przychodnia, sklepy, szkoły i przedszkola. Na większe zakupy wybrać się można do pobliskich Bielan i zlokalizowanych tam centrów handlowych. Po powrocie do domu okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. W pobliżu znajduje się Zamek Topacz - historyczny, renesansowy obiekt, siedziba dawnych rodów szlacheckich i perła architektury Dolnego Śląska. Dziś hotel z restauracją i licznymi atrakcjami, z których korzystają przybywający tam goście. Już niebawem czynne będzie też centrum SPA, a w nim basen, gabinety odnowy biologicznej i usługi rehabilitacyjne. Dla wypoczywających aktywnie dostępny jest okalający Zamek Topacz 50-hektarowy teren rekreacyjny. Znajduje się tu malowniczy park ze stawem, Muzeum Motoryzacji, trasy spacerowe i rowerowe, a także korty tenisowe i strzelnica golfowa. W Ślęzie czynne jest też też Centrum Sportowe, gdzie zagrać można m.in. w squasha, tenisa, przyłączyć się do zajęć fitness oraz skorzystać z siłowni lub strefy wellness. Dodatkowo w samych Bielanach Wrocławskich powstał w 2016 roku kompleks basenowo-rekreacyjny. Miłośnicy teatru docenią bliskość Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich, która regularnie organizuje dla widzów liczne spektakle teatralne z udziałem znanych polskich aktorów. W najbliższym czasie okolica wzbogaci się też o kino w rozbudowywanym centrum handlowym w Bielanach.

Bielany Wrocławskie to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielany - PKP.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Złote Krople" w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Bielanek w odległości 280 m, Przedszkole Samorządowe w Ślęzie w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia RehaMaluch w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się U Marcina, w odległości 370 m znajduje się Maja, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Błękitne Aleje - mieszkania w odległości 270 m znajduje się Centrum Ślęza, w odległości 280 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.05.2015

Data aktualizacji: 19.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie