Apartamenty Foka

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJHM DEVELOPMENT S.A.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Apartamenty Foka są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Foka dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1.M1
1
32 m²
Parter
B1.M2
1
33,88 m²
Parter
B2.M6
1
33,09 m²
1
B2.M10
1
31,63 m²
1
B2.M19
1
33,17 m²
2
B2.M22
1
33,14 m²
2
B2.M23
1
31,34 m²
2
B2.M32
1
32,77 m²
3
B2.M33
1
32,67 m²
3
B2.M34
1
29,84 m²
3
B2.M46
1
32,42 m²
4
B2.M47
1
29,58 m²
4
B2.M49
1
31,23 m²
4
B2.M50
1
26,17 m²
4

Oferty specjalne

  • Promocja

    Kup teraz apartament i oszczędź 15 000 zł.

    Ostatnie 5 apartamentów w sprzedaży. Szczegółowe informacje na stronie inwestycji.

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Apartamenty Foka

Apartamenty Foka to atrakcyjna inwestycja położona w samym sercu Helu, przy ul. Steyera 16A, czyli 17 km od Gdyni.Inwestycja stanowi kompleks dwóch budynków zaprojektowanych w stylu art déco. Forma budynków wygięta w łuk oraz dodatkowe elementy dekoracyjne fasady nawiązują do architektury okrętowej. Wnętrza inwestycji zostały przygotowane tak, by zadowolić osoby szczególnie ceniące jakość i wygodę.Wszystkie apartamenty dostępne w naszej ofercie wykonane zostały w formule „pod klucz”. Oznacza to, że w apartamentach znajdują się:- wyposażona kuchnia (zabudowa kuchenna, wysokiej klasy sprzęt AGD),- stylowe garderoby i szafy wnękowe,- kompleksowo wykończone łazienki - przygotowane w kilku kompozycjach kolorystycznych,- wysokiej jakości podłogi.Ogromnymi atutami inwestycji są starannie zaprojektowane części wspólne, wykończenia z materiałów wysokiej jakości i kompleksowo wyposażone apartamenty. Dodatkową zaletą są ogólnodostępne tarasy z panoramą widokową,miejsca postojowe w hali garażowej i na zewnątrz oraz plac zabaw na terenie inwestycji.Kompleks liczy łącznie 106 apartamentów.Obiekt jest monitorowany i ogrodzony, znajduje się 600 m od piaszczystej plaży.UWAGA!Kupując apartament w kompleksie Apartamenty Foka sam decydujesz o jego przeznaczeniu. Możesz zameldować się i zamieszkać nad morzem lub przeznaczyć apartament na cele wynajmu i przekazać go w zarządzanie doświadczonemu operatorowi, z którym współpracujemy. Operator zadba o pozyskanie gości, ich pełną obsługę oraz każdorazowe przygotowanie apartamentu.Apartamenty Foka realizowane są przez dewelopera JHM Development S.A.http://jhmdevelopment.pl/foka-apartamenty-w-helu/o-inwestycji

Inwestycja Apartamenty Foka znajduje się na Helu, ul. Steyera 16A (17 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Apartamenty Foka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 106 nowych apartamentów. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Foka pozostało na sprzedaż 14 apartamentów o powierzchniach od 26 do 34 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 34 m2 (14 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 106 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze, rezerwat przyrody.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 14 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 26 do 34 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Foka

Hel to miasto położone w województwie pomorskim, na krańcu cypla Mierzei Helskiej, z trzech stron otoczone wodami Bałtyku. Hel znany jest jako ośrodek turystyczny i portowy. Miasto, co roku odwiedzają setki turystów kuszonych wyjątkowymi walorami tego miejsca. Promenada ciągnąca się od strony morza prowadzi przez historyczne zabudowania miasta do portu, z którego wypływają statki wycieczkowe zabierające pasażerów na całodniowe bądź kilkugodzinne rejsy. Piaszczysta plaża, należy do jednej z najbardziej malowniczych w Polsce. Czyste powietrze i jod nadają wyjątkowy mikroklimat, który służy długim spacerom. Oprócz piaszczystych plaż, Hel gwarantuje mieszkańcom bogatą bazę gastronomiczną i noclegową. Dla najmłodszych mieszkańców miasteczka ogromną atrakcją jest fokarium. Odbywają się tutaj cykliczne spotkania, na których można podziwiać bałtyckie zwierzaki oraz karmić i brać czynny udział w zajęciach. Na mapie miasta znajdziemy jeszcze kilka innych alternatyw dla spędzania czasu wolnego. Latarnia morska, zabytkowe chaty, Port Morski urozmaicają krajobraz miasta oraz umilają piesze wędrówki. Na miłośników sportowych doznań czeka całoroczna szkoła nurkowania, szlaki rowerowe czy piesze. Bogata infrastruktura miasta, bliska odległość do Trójmiasta sprawiają, że Hel to nie tylko kurort wypoczynkowy ale także doskonałe miejsce do zamieszkania. Bez dwóch zdań Hel jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Komunikacja

Na Hel dotrzemy Drogą Wojewódzką nr 216. Jest to główna droga łącząca aglomerację gdańską z północną częścią województwa. Pociągi kursujące z przystanku PKP Hel - Gdynia Główna, umożliwiają szybki transport w stronę Trójmiasta. Komunikację ułatwiają także mikrobusy kursujące na trasie Hel- Gdynia – Hel oraz pojazdy PKS. W sezonie letnim, dodatkową możliwością transportu jest tramwaj wodny Żeglugi Gdańskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Foka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Foka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hel Śródmieście.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Foka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarza Rodzinnego w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Foka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 220 m znajduje się Ewa, w odległości 260 m znajduje się ABO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Foka w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.09.2018

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie