Osiedle Bajkowe etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJBM Development Spółka Jawna

Ceny od: 4 076 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bajkowe etap II dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3B
3
123,64 m²
1
6A
3
84,73 m²
Parter
8B
3
123,64 m²
1
9B
3
123,64 m²
1
10B
3
123,64 m²
1
11A
3
84,73 m²
Parter
11B
3
123,64 m²
1
12B
3
123,64 m²
1

Opis Inwestycji

Apartamenty jedno lub dwupoziomowe z ogródkiemOsiedle Bajkowe – Etap IIW ofercie kolejnego etapu budowy Osiedla Bajkowego oferujemy Państwu apartamenty (bezczynszowe mieszkania) znajdujące się na parterze lub na piętrze w budynkach o zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja Osiedle Bajkowe etap II i etap III składać się będzie z 52 apartamentów (bezczynszowych mieszkań) w 13 budynkach o zabudowie bliźniaczej. Etap II jest już w trakcie budowy, data rozpoczęcia budowy etapu III - październik 2019.W skład etapu II osiedla wchodzi 6 budynków o zabudowie bliźniaczej. Na każdy budynek przypadają 4 apartamenty (bezczynszowe mieszkania). Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy ogródek oraz 2 miejsca parkingowe.Mieszkania na piętrze :- 123m2 powierzchni użytkowej w tym poddasze 33m2 powierzchni użytkowej- ogródek ok 60m2- 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz poddasze do adaptacji- osobna spiżarnia (pomieszczenie gospodarcze)- widna łazienka- 2 miejsca postojowe gratisMieszkania na parterze :- 85m2 powierzchni użytkowej- ogródek ok. 150m2- 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym możliwość przerobienia na 4 pokoje- osobna spiżarnia (pomieszczenie gospodarcze)- widna łazienka- 2 miejsca postojowe gratisDodatkowe zalety oferowanych mieszkań:- brak opłaty czynszowej- zakup bezpośrednio od dewelopera- brak podatku PCC- każde mieszkanie posiada ogródek- 2 miejsca postojowe dla każdego mieszkania

Inwestycja Osiedle Bajkowe etap II znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Wyspiańskiego (3.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera JBM Development Spółka Jawna.

Inwestycja Osiedle Bajkowe etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bajkowe etap II pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 85 do 124 metrów kwadratowych w cenie od 4 076 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 85 do 124 m2 w cenie od 489 000 zł (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JBM Development Spółka Jawna przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 276 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 85 do 124 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 489 000 do 509 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 076 do 6 007 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bajkowe etap II

Lokalizacja osiedla: - inwestycja powstaje w Ożarowie Mazowieckim - bliska odległość od centrum Ożarowa, szkoły, basenu itp. - doskonała lokalizacja dla rodzin - ciszę i spokój gwarantuje okoliczna niska zabudowa, na którą składają się jedynie domy jednorodzinne lub segmenty. - w bliskiej odległości ścieżka rowerowa, sklep, przestanek autobusowy.

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bajkowe etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Osiedle Bajkowe etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kossaka 01.

Data publikacji: 29.07.2020

Data aktualizacji: 15.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie