Osiedle Atrium

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bolesława Prusa, oferowane bezpośrednio przez JANPUL

Pruszków, ul. Bolesława Prusa 41

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 744 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Atrium

3 zdjęcia

Osiedle Atrium
Osiedle Atrium
Osiedle Atrium

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

OSTATNIE MIESZKANIE !!!

Atrium to kameralne osiedle w centrum miasta Pruszkowa, otoczone istniejącą zielenią i niską zabudową mieszkaniową, usytuowane w pobliżu tras komunikacyjnych i stacji kolejowych PKP i WKD.

Na osiedlu znajdują się  dwa 3-pietrowe budynki mieszkalne z zielonymi, wewnętrznymi dziedzińcami oraz placem zabaw dla dzieci. Elegancka forma, prosty detal i stonowana kolorystyka to cechy zastosowanej tu nowoczesnej architektury. Zielone tarasy lub duże balkony, atrakcyjne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, zapewnią wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Ogrodzenie terenu osiedla, zastosowanie instalacji domofonowej, garaż w podziemiach, cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje – to dodatkowe atuty dające poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Atrium to idealna oferta dla tych. które przedkładają spokojne i wygodne życie w niewielkim i bliskim satelicie Warszawy nad koszty i zgiełk zatłoczonej stolicy. Dzięki łatwemu i szybkiemu połączeniu z centrum Warszawy (ok. 30 min SKM) oraz doskonałemu zapleczu handlowo – usługowemu, Pruszków stanowi obecnie jedną z najatrakcyjniejszych podwarszawskich miejscowości. W 2009 roku został zrealizowany I etap inwestycji obejmujący pierwszy budynek z ponad 100 mieszkaniami, natomiast w 2011 roku został zrealizowany II etap, bardziej kameralny z 56 mieszkaniami o pow. od 35 do 99 mkw.

Inwestycja Osiedle Atrium znajduje się w Pruszkowie, ul. Bolesława Prusa 41 (4.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez JANPUL.

Inwestycja Osiedle Atrium została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Atrium nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JANPUL nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Atrium?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Atrium mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Atrium znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Al. Wojska Polskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Atrium znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Atrium znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej z Oddziałami Przedszkolnymi i Oddziałami Integracyjnymi w odległości 190 m, Pogodne Przedszkole Montessori w odległości 220 m, Przedszkolna Akademia Uśmiechu w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Atrium jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dom-Med w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Atrium składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Limonka, w odległości 170 m znajduje się Lewiatan, w odległości 180 m znajduje się Targowisko Miejskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Atrium w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: