Nowe Miasto Pruszków

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJANPUL

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 187 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Nowe Miasto Pruszków

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Imperia etap II(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Staszica (5.4 km od Warszawy)
  Osiedle Imperia etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 43 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Yuva Development
 • Apartamenty Drzymały 3(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Drzymały 3 (4.3 km od Warszawy)
  Apartamenty Drzymały 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 72 - 81 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Glif Sp. z o.o.
 • Willa Akacja(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Akacjowa 8 (5.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 347/m2
  Willa Akacja
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 37 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Soffia Development

Opis Inwestycji

Nowe Miasto Pruszków – to nowoczesny zespół apartamentowy, który został zaprojektowany w oparciu o nowoczesne i najnowsze rozwiązania architektoniczne z wykorzystaniem postindustrialnej architektury, która nawiązuje charakterem do bogatej historii miejsca – dawnej Fabryki Obrabiarek. Osiedle powstanie u zbiegu ulic Stalowej z ulicą Sienkiewicza z pełną infrastrukturą, oferujące atrakcyjne, otwarte przestrzenie publiczne, deptak i uliczki ze sklepikami, kawiarenkami i butikami, przedszkolem, placem zabaw, które stworzą nową przestrzenną, funkcjonalną i społeczną tkankę Pruszkowa.Jest to oferta skierowana do osób, które przekładają ciszę i spokój w małomiasteczkowym klimacie Pruszkowa nad zgiełkiem zatłoczonej aglomeracji warszawskiej, a zarazem cenią prestiż i wysoki standard wykonania.Nowe Miasto Pruszków to niezwykłe miejsce dla niezwykłych ludzi. Funkcjonalnie i przestronie:•    w I etapie 96 apartamentów zlokalizowanych na 6 kondygnacyjnym budynku z usługami i garażami•    w II etapie 73 apartamentów zlokalizowanych na 7 kondygnacyjnym budynku z usługami i garażami•    szeroka gama lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 23 m2 do 95,1 m2•    soft lofty na ostatniej kondygnacji•    przeszklenia w elewacji zapewniające doskonałe nasłonecznienie•    zielone ogródki przy mieszkaniach parterowych oraz duże balkony i tarasy w pozostałych•    doskonale doświetlone mieszkania•    komórki lokatorskie•    cichobieżne windy•    pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych – ukształtowanie terenu, drogi, dojścia do klatek, wind•    możliwość zmian aranżacyjnychWygoda i bezpieczeństwo:•    plac zabawa dla najmłodszych mieszkańców•    tereny zielone o pow. 0,5 ha przynależne do osiedla•    pasaż pieszy wewnątrz osiedla•    planowane przedszkole na terenie osiedla z własnym placem zabaw•    ochrona i monitoring dające poczucie prywatności i bezpieczeństwa•    lokale usługoweDogodna lokalizacja i infrastruktura:•    5 min. pieszo do dworca kolejowego SKM•    10 min. do centrum Pruszkowa•    szybki dojazd do aglomeracji warszawskiej – 25 min. do centrum stolicy•    5 km do autostrady A2/S2•    w bliskim sąsiedztwie punkty usługowe: szkoły, przedszkola, przychodnie, publiczne i prywatne przychodnie lekarskie, szpital, sklepy, restauracje, banki•    bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne (Aqua Park z klubem fitness, hale sportowe, stadiony piłkarskie oraz Olimpijski Tor Kolarski•    zabytkowy Park Potulickich•    w pobliżu planowana Galeria Handlowa – multipleks kinowy, sala zabaw dla dzieci, klub sportowy, gastronomia

Inwestycja Nowe Miasto Pruszków znajduje się w Pruszkowie, ul. Mechaników 1 (4.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera JANPUL.

Inwestycja Nowe Miasto Pruszków została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 283 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Pruszków pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JANPUL przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 283 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Miasto Pruszków

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

W odległości 200 metrów od inwestycji Nowe Miasto Pruszków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MOKRA 01 (PRUSZKÓW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Pruszków znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 9 w odległości 400m, Przedszkole Miejskie nr 14 w odległości 400m, Szakoła Podstawowa Nr 10 w Pruszkowie w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Alicja Kowalska Gabinet Psychologiczny TAM I Z POWROTEM, w odległości 400 m znajduje się Apteka Grafitowa Ceny Hurtowe, w odległości 400 m znajduje się Gabinet lekarski medycyny pracy.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Pod Kasztanem. Sklep ogrodniczy. Kowalczyk M., w odległości 200 m znajduje się Teleflora. Kwiaciarnia. Babski S., w odległości 200 m znajduje się PJC-MILOS Przemysław Cieślak.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Centrum Rekreacji I Pływania, w odległości 550 m znajduje się La Mosca. Fitness Centre, w odległości 600 m znajduje się Park T. Kościuszki.

Data publikacji: 25.03.2013

Data aktualizacji: 18.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie