Osiedle pod Skarpą

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Jakon Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Pod Skarpą

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1811 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle pod Skarpą

3 zdjęcia

Osiedle pod Skarpą
Osiedle pod Skarpą
Osiedle pod Skarpą

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Osiedle Akademickie

  Murapol S.A.

 • Osiedle Uniwersyteckie
  Pod wynajem

  CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.

 • Divertimento

  Folwark Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W październiku 2013r. rozpoczęliśmy budowę zespołu budynków mieszkalnych - Osiedle Pod Skarpą w bydgoskim Fordonie.

Oddaliśmy już do użytkowania14 budynków.

Aktualnie trwają prace związane z realizacją pozostałych etapów.

Obecnie oferujemy 4 czterokondygnacyjne budynki - 18, 19, 20 i 21, w których przewidziano mieszkania o powierzchniach od 35,5 m2 do 60 m2. To co wyróżnia budynki, to windy oraz zlokalizowane w parterach zróżnicowanej wielkości ogródki. W okół budynków zostanie zagospodarowany teren ciągami pieszymi, placem zabaw, siłownią i nasadzeniami zieleni, oraz naziemne miejsca postojowe.

Termin oddania do użytkowania budynków - III kw. 2021 roku.

Inwestycja Osiedle pod Skarpą znajduje się w Bydgoszczy, ul. Pod Skarpą (8 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle pod Skarpą jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Skarpą pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 5 201 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jakon Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne na parterze.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 22 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: dostępne na parterze.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Fordon to dzielnica, w której zlokalizowanych jest wiele ważnych instytucji publicznych, oświatowych i kulturalnych - z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Skarpą mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle pod Skarpą znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pod Skarpą / Żemojtela.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Skarpą składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się POLOmarket, w odległości 480 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Skarpą w odległości 420 m znajduje się Tor Speedrowerowy.

Data publikacji: 11.12.2013
Data aktualizacji: 10.04.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: