Zacisze Spacerowej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1213 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Strażacka 40(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Strażacka 40 (3.8 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 900/m2
  Strażacka 40
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 35 - 86 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Invest Development Sp. z o.o.
 • Urocza 10 - Etap II(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Urocza 10 (3.1 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 500/m2
  Urocza 10 - Etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 43 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.
 • Podmiejska 20(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Podmiejska 20 (3.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 990 brutto/m2
  Podmiejska 20
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 49 - 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Fortes Deweloper

Opis Inwestycji

Osiedle “Zacisze Spacerowej” położone jest w uroczej oraz zielonej lokalizacji przy ul. Spacerowej w Rzeszowie. Otoczenie jednorodzinnej zabudowy przepełnione jest wielkomiejskim rytmem życia, a z okien inwestycji rozciąga się widok na panoramę miasta. Inwestycja składa się z 12 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej, co podnosi kameralność inwestycji oraz zapewnia ciszę i komfort dla swoich mieszkańców.W odległości kilku minut samochodem znajdują się: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, Uniwersytet Rzeszowski, Delikatesy Centrum, Galeria Handlowa Plaza, restauracja, przystanek MPK, dzięki temu masz łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury, jednocześnie mieszkając w spokojnej i zielonej okolicy.Decydując się na tę inwestycję otrzymasz w cenie atrakcyjny pakiet korzyści:• Mieszkanie o podwyższonym standardzie deweloperskim• Trzyszybowe okna o zwiększonej izolacji ciepła oraz realnym wyciszeniu dźwięków• Klimatyzację• Ogrzewanie podłogowe• Drzwi antywłamaniowe, rolety zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania.• Energooszczędne, centralne ogrzewanie gazowe z wygodnym sterowaniem• Miejsce postojowe przy budynku w cenie• Bezczynszowe mieszkanieoraz wiele innych korzyściDostępne są mieszkania o różnych metrażach od 35 do 63,5 m2. Mieszkania znajdują się na parterze oraz na piętrze. Lokale na piętrze są dwupoziomowe, a dzięki przestrzeni na poddaszu zyskujesz nawet do 26 m2 dodatkowej, bezpłatnej powierzchni, którą możesz zagospodarować w dowolny sposób. Wybierz metraż idealny dla siebie:• 50,85 m2 - parter, 3 pokoje• 60,89 m2 (z antresolą) - piętro, 4 pokoje• 44,05 m2 (z antresolą) - piętro, 3 pokoje• 2x 48,36 m2 - parter, 2 pokoje• 2x 63,55 m2 (z antresolą) - piętro, 4 pokoje• 36,96 m2 - parter, 2 pokoje• 43,82 m2 (z antresolą) - piętro, 3 pokoje• 48,08 m2 - parter, 3 pokoje• 57,62 m2 (z antresolą) - piętro, 4 pokojePomożemy Ci w zdobyciu finansowania i wynegocjowaniu najlepszych warunków w banku. Zleć nam wykończenie swojego mieszkania pod klucz, skorzystaj z naszej specjalnej oferty.O tych i wielu innych zaletach tej inwestycji opowie Ci nasz przyjazny doradca. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie.Inwestycja znajduje się na ul Spacerowej z 6 budynków w zabudowie szeregowej. Mieszkania są bez czynszowe, ogrzewanie gazowe, okna trzyszybowe.Metraż od 35 do 63 m2Miejsca postojowe przy budynkach.Mieszkania na I piętrze są z antresolą

Inwestycja Zacisze Spacerowej znajduje się w Rzeszowie, ul. Spacerowa (4.5 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Invest Development Sp. z o.o..

Inwestycja Zacisze Spacerowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Spacerowej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 64 metrów kwadratowych w cenie od 5 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Technologia tradycyjna, pustak ceramiczny
Dach
blachodachówka
Stolarka okienna
pakiet trzyszybowy
Drzwi zewnętrzne
stalowe ocieplone
Balkony
wykończone, stalowa konstukcja szklane wypełnienie
Parapety wewnętrzne
agromarmur
Instalacje
gaz, woda, kanalizacja, prąd, centralne ogrzewanie gazowe
Ogrzewanie
własne centralne ogrzewanie gazowe
Wentylacja
grawitacyjna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Zacisze Spacerowej

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze Spacerowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Zacisze Spacerowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Robotnicza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Spacerowej znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne SOLIS RADIUS w odległości 450 m, Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa SOLIS RADIUS w odległości 450 m.

Data publikacji: 20.04.2018

Data aktualizacji: 05.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie