Nowy Port

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInkom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 551 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Olimpia Port(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Swojczyce, ul. Kolumba/Marca Polo (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 624 brutto/m2
  Olimpia Port
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 417
  Powierzchnia: 34 - 103 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 161 ofert
  Archicom S.A.
 • Bacciarellego 54(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Bartoszowice, ul. Bacciarellego 54 (5.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 10 450/m2
  Bacciarellego 54
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 38 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 22 oferty
  Bacciarellego54
 • BADURY(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Strachocin, ul. Jerzego Badury 16 (7.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 150/m2
  BADURY
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 55 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

KOLEJNY ETAP OSIEDLA NOWY PORT JUŻ W SPRZEDAŻY!To okazja, by skorzystać z najniższych cen i największego wyboru. Dostępnych jest 125 mieszkań, od 27 m² do 81 m². Kwoty rozpoczynają się od 5.475 zł/m².Osiedle powstaje stopniowo. W styczniu 2018 rozpoczęła się budowa etapu drugiego, w czerwcu ruszyły prace nad etapem trzecim.Nowy Port płożony jest na Swojczycach, niedaleko Wyspy Opatowickiej i nadodrzańskich wałów. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się tereny zielone, które można podziwiać z wielkich okien.Dla pierwszych Klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w trzecim etapie czekają specjalne promocje. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami: https://bit.ly/2EI1E3kNOWA DZIELNICA NAD ODRĄWybierając mieszkanie w Nowym Porcie otrzymujesz nie tylko własny kąt, do Twojej dyspozycji jest cała przestrzeń. Otoczenie osiedla pozwala żyć spokojnie, ale ciekawie. Jesteś u siebie.Nowy Port powstaje wokół idei otwartej, przyjaznej do życia przestrzeni. Można stąd wyruszyć na rowerową wycieczkę lub długi spacer. Stare drzewa zapewniają cień w upalne dni. Nie trzeba wyjeżdżać, by ciekawie spędzić weekend, tak wiele interesujących miejsc jest tuż obok.Udało nam się pogodzić potrzebę obcowania z naturą, chęć życia w spokoju i ciszy z miejskim stylem bycia. Lokalizacja Nowego Portu to przykład udanego kompromisu pomiędzy podmiejską ciszą i wygodą w życiu codziennym. Dobra komunikacja ze ścisłym centrum pozwala na szybki dojazd do pracy lub na uczelnię.MIESZKAJ Z WIDOKIEM NA ZIELEŃBudynki Nowego Portu sąsiadują bezpośrednio z terenami zielonymi. Są to obszary chronione przez Zarząd Zieleni Miejskiej. Malownicze stawy otoczone bujną zielenią tworzą urokliwy krajobraz. Z okien rozciąga się piękny widok.

Inwestycja Nowy Port znajduje się na Swojczycach, ul. Chałupnicza/ Vasco da Gamy (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Inkom S.A..

Inwestycja Nowy Port została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Port pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 51 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 6 299 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inkom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w garażu naziemnym i miejsca postojowe na zewnątrz.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Nowy Port

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 800 metrów od inwestycji Nowy Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocław Swojczyce.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Port znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w odległości 900m, Przedszkole "Zdrój" w odległości 1000m, Przedszkole Nr 147 w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Apteka Domowa. Orchowska, w odległości 1350 m znajduje się Wojnów. Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa, w odległości 1350 m znajduje się Pod Złotą Sarną.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 950 m znajduje się Bank Zachodni WBK, w odległości 950 m znajduje się PKO BP, w odległości 1400 m znajduje się Pizza Station.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Ślęza. Kolarski klub sportowy, w odległości 1150 m znajduje się Krystin. Kostecki M., w odległości 1250 m znajduje się Bodyfit. Fitness i wellness.

Data publikacji: 23.01.2018

Data aktualizacji: 22.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie