Nowy Port I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInkom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 325 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Olimpia Port(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Swojczyce, ul. Kolumba/Marca Polo (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 025 brutto/m2
  Olimpia Port
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 245
  Powierzchnia: 34 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 111 ofert
  Archicom S.A.
 • Bacciarellego 54(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Bartoszowice, ul. Bacciarellego 54 (5.6 km od centrum Wrocławia)
  Bacciarellego 54
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 39 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Trei Residential
 • Bacciarellego 54 - etap 2(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Bartoszowice, ul. Bacciarellego 54 (5.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 11 500 brutto/m2
  Bacciarellego 54 - etap 2
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 42 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Trei Residential

Opis Inwestycji

NOWY PORT TO TWÓJ DOM, NIE TYLKO TWOJE MIESZKANIENowy Port powstaje wokół idei otwartej, przyjaznej do życia przestrzeni. Samodzielna dzielnica służyła będzie mieszkańcom każdego dnia. Autonomiczne osiedle zapewnia szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. Trasy spacerowe, wewnętrzny park i osiedlowe dziedzińce tworzą nastrój miejsca. Stąd po pracy spokojnie można wyruszyć na rowerową wycieczkę lub długi spacer. Tak wiele ciekawych miejsc jest obok naszego domu. Wyjątkowy charakter otoczenia uzupełni architektura. Każdy z sześciu etapów realizacyjnych będzie indywidualnym projektem.SZEROKI WYBÓR MIESZKAŃ NA KAŻDYM ETAPIEMieszkania w Nowym porcie wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Już za 250 tyś zł można wybrać naprawdę obszerne lokum. W każdym przewidziano balkon lub taras. Optymalnie rozplanowane metraże tworzą funkcjonalne pomieszczenia. W tej chwili dostępne są gotowe mieszkania w pierwszym, zakończonym już etapie inwestycji. Wkrótce ruszy budowa kolejnej części osiedla.WYKOŃCZENIE POD KLUCZ ZA MNIEJ NIŻ 10 TYŚ ZŁDodatkowo oferujemy elastyczne pakiety wykończenia pod klucz. Wybór poszczególnych elementów wyposażenia uzależniamy od gustu naszych klientów. Z nami nawet 50 mkw można urządzić za mniej niż 10 tyś zł.

Inwestycja Nowy Port I znajduje się na Swojczycach, ul. Chałupnicza 3 (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Inkom S.A..

Inwestycja Nowy Port I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Port I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 5 050 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inkom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: miejsca postojowe w garażu naziemnym oraz miejsca postojowe na zewnątrz.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Port I

BLISKO MIASTA Lokalizacja Nowego Portu to przykład udanego kompromisu pomiędzy podmiejską ciszą i wygodą w życiu codziennym. Dobra komunikacja ze ścisłym centrum pozwala na szybki dojazd do pracy lub szkoły, a droga samochodem do Placu Grunwaldzkiego zajmuje mniej niż 10 min. Niewiele więcej czasu zabiera podróż komunikacją, autobusem linii 115 w 15 minut znajdziemy się na grunwaldzkim rondzie. W PRZYJAZNYM OTOCZENIU Dzielnica położona jest w najatrakcyjniejszej pod względem rekreacyjnym części miasta. W wolne popołudnia i weekendy szukają tu odpoczynku ludzie z całego Wrocławia. Dla mieszkańców osiedla wszystko jest na wyciągnięcie ręki. W sąsiedztwie położony jest Las Strachociński, największy we Wrocławiu park. W najbliższej okolicy znajduje się również Wyspa Opatowicka, Park Szczytnicki, Pergola i ZOO. Wszędzie można dojechać na rowerze.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Port I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Nowy Port I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Magellana.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Port I znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Akademia Kreatywna Montessori Dwujęzyczne Przedszkole Chrześcijańskie w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Port I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Siodma rano, w odległości 420 m znajduje się Wasabi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Port I w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.10.2013

Data aktualizacji: 23.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie