Szereg Jana

Niska zabudowa- 3 pokoje

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIBR Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Szereg Jana dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
3
73,11 m²
1
4
3
73,11 m²
1
8
3
73,11 m²
1
10
3
84,17 m²
1

Oferty specjalne

  • Promocja

    KUP TERAZ PŁAĆ PRZED ODBIOREM

    Decydując się na zakup mieszkania klienci mogą liczyć na rozłożenie harmonogramu płatności w udziałach 40/60. 40% do miesiąca czasu od podpisania umowy deweloperskiej, 60% na koniec inwestycji- przed odbiorem mieszkania.

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

DOŻE MIESZKANIE- WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI !!!Pomyśl o swojej przyszłości. Zamień małe mieszkanie na przestronne 3 pokoje! Kameralna inwestycja „Szereg Jana”- Rzeszów ul. Olbrachta 64 – spokojna okolica, ale blisko centrum. Realizujemy ja z myślą o klientach poszukujących dużych i funkcjonalnych mieszkań, ale zmęczonych już życiem na „blokowisku”.Inwestycja składa się z 10 mieszkań a w sprzedaży dostępne są obecnie dwa typy mieszkań: NA PARTERZE o pow. ok 65m2 z dużym tarasem i własnym ogródkiem i NA PIĘTRZE o pow. ok 73,5 m2 z przestronnym balkonem.Mieszkania wykończone są w stanie deweloperskim podwyższonym. Wykonane są tynki wszystkie instalacje wewnętrzne, wylewki do podłóg pływających. Mieszkanie wyposażone jest w grzejniki i gniazdka elektryczne. W łazience zamontowany jest dwufunkcyjny piec gazowy oraz wykonane jest ogrzewanie podłogowe. Okna w salonie witrynowe, przesuwne, a przed nimi znajduje się grzejnik kanałowy, co pozwoli na swobodną aranżację pomieszczeń. Każde mieszkanie posiada przestronny taras lub balkon. Tarasy naziemne wykonane są z deski kompozytowej, a balkony wykończone płytkami w nowoczesnym systemie bezfugowym.Miłośników zieleni ucieszy fakt, że mieszkania parterowe posiadają ogrodzone panelami systemowymi przestrzenne ogródki, co daje poczucie intymności i estetyczny wygląd..Poczuj niezależność i wolność jaka daje mieszkanie w niskiej zabudowieOdkryj radość posiadania własnego ogródka!Bądź niezależny energetycznie- tylko u nas –NOWOSĆ- instalacja fotowoltaiczna do każdego mieszkania!Zobacz nas na Facebooku https://www.facebook.com/SzeregJana-116041209802804/

Inwestycja Szereg Jana znajduje się w Rzeszowie, ul. Olbrachta 64 (3.7 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera IBR Development.

Inwestycja Szereg Jana jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szereg Jana pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 73 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 73 do 84 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IBR Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Mieszkania wykończone są w stanie deweloperskim- podwyższonym. Wykonane są tynki gipsowe III kat., wszystkie instalacje wewnętrzne: wod-kan, c.o i elektryczne, wylewki do podłóg pływających. Mieszkanie wyposażone jest w grzejniki i gniazdka elektryczne. W łazience zamontowany jest dwufunkcyjny piec gazowy oraz wykonane jest ogrzewanie podłogowe. Okna w salonie witrynowe, przesuwne, a przed nimi znajduje się grzejnik kanałowy, co pozwoli na swobodną aranżację pomieszczeń. Każde mieszkanie posiada przestronny taras lub balkon. Tarasy naziemne wykonane są z deski kompozytowej a balkony wykończone płytkami w nowoczesnym systemie bezfugowym. Miłośników zieleni ucieszy fakt, że mieszkania parterowe posiadają ogrodzone panelami systemowymi przestrzenne ogródki, co daje poczucie intymności i estetyczny wygląd. Mieszkania posiadają osobne wejścia, nie ma tu żadnych części wspólnych w budynku. Wykonane jest pełne zagospodarowanie terenu tj. chodniki, podjazdy pergola śmietnikowa. Każde mieszkania posiada dwa miejsca postojowe przynależne, jedno przy budynku, drugie na wprost budynku.
Konstrukcja budynku
- posadowienie budynku: na ławach fundamentowych - ściany fundamentowe wylewane żelbetowe - ściany nośne murowane - stropy międzykondygnacyjne prefabrykowane – Rector
Dach
Blachodachówka
Stolarka okienna
stolarka okienna z PCV 3 szybowa od wewnątrz biała, od zewnątrz okleina, wyposażona w nawiewniki
Balkony
- balkony/tarasy w zależności od usytuowania na budynku wykończone płytkami gresowymi lub deskami kompozytowymi lub płytami tarasowymi na podkładach dystansowych
Posadzka
- wylewki cementowe przeznaczone dla podłóg pływających
Ściany
- ściany nośne murowane - ściany działowe-– ceramiczne, silikatowe lub z płyt GK
Instalacje
wod-kan, co, elektryczne, gaz
Ogrzewanie
Indywidualne: dwufunkcyjny, kondensacyjny kocioł gazowy
Wentylacja
wentylacja grawitacyjna zakończona indywidualnymi nasadami kominowymi,
Wyposażenie łazienki
ogrzewanie podłogowe
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca na każde mieszkanie.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 73 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Szereg Jana

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szereg Jana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Szereg Jana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olbrachta 06.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szereg Jana znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko w Rzeszowie w odległości 340 m.

Data publikacji: 20.11.2019

Data aktualizacji: 04.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie