Szereg Jana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olbrachta, oferowane bezpośrednio przez IBR Development

Rzeszów, ul. Olbrachta 64

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 720 ofert w najbliższej okolicy!

Szereg Jana

12 zdjęć

Szereg Jana
Szereg Jana
Szereg Jana
Szereg Jana

Najbliższe inwestycje

 • Dzielnica Parkowa etap V
  od: 6 000 zł/m2

  Dzielnica Parkowa etap V

  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

  Mieszkanie Rzeszów
  ul. Paderewskiego
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 43-113 m2
  • Mieszkań: 40
  • Pokoje: 2-4
 • Dzielnica Parkowa etap IV
  od: 6 500 zł/m2

  Dzielnica Parkowa etap IV

  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

  Mieszkanie Rzeszów
  ul. Paderewskiego
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 54-118 m2
  • Mieszkań: 20
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

DUŻE MIESZKANIE- WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI !!!

Pomyśl o swojej przyszłości. Zamień małe mieszkanie na przestronne 3 pokoje! Kameralna inwestycja „Szereg Jana”- Rzeszów ul. Olbrachta 64 – spokojna okolica, ale blisko centrum. Realizujemy ja z myślą o klientach poszukujących dużych i funkcjonalnych mieszkań, ale zmęczonych już życiem na „blokowisku”.

Inwestycja składa się z 10 mieszkań a w sprzedaży dostępne są obecnie dwa typy mieszkań: NA PARTERZE o pow. ok 65m2 z dużym tarasem i własnym ogródkiem i NA PIĘTRZE o pow. ok 73,5 m2 z przestronnym balkonem.

Mieszkania wykończone są w stanie deweloperskim podwyższonym. Wykonane są tynki wszystkie instalacje wewnętrzne, wylewki do podłóg pływających. Mieszkanie wyposażone jest w grzejniki i gniazdka elektryczne. W łazience zamontowany jest dwufunkcyjny piec gazowy oraz wykonane jest ogrzewanie podłogowe. Okna w salonie witrynowe, przesuwne, a przed nimi znajduje się grzejnik kanałowy, co pozwoli na swobodną aranżację pomieszczeń. Każde mieszkanie posiada przestronny taras lub balkon. Tarasy naziemne wykonane są z deski kompozytowej, a balkony wykończone płytkami w nowoczesnym systemie bezfugowym.

Miłośników zieleni ucieszy fakt, że mieszkania parterowe posiadają ogrodzone panelami systemowymi przestrzenne ogródki, co daje poczucie intymności i estetyczny wygląd.

Poczuj niezależność i wolność jaka daje mieszkanie w niskiej zabudowie

Odkryj radość posiadania własnego ogródka!

Bądź niezależny energetycznie- tylko u nas –NOWOSĆ- instalacja fotowoltaiczna do każdego mieszkania!

Zobacz nas na Facebooku https://www.facebook.com/SzeregJana-116041209802804/

Inwestycja Szereg Jana znajduje się w Rzeszowie, ul. Olbrachta 64 (3.7 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez IBR Development.

Inwestycja Szereg Jana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szereg Jana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IBR Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Mieszkania wykończone są w stanie deweloperskim- podwyższonym. Wykonane są tynki gipsowe III kat., wszystkie instalacje wewnętrzne: wod-kan, c.o i elektryczne, wylewki do podłóg pływających. Mieszkanie wyposażone jest w grzejniki i gniazdka elektryczne. W łazience zamontowany jest dwufunkcyjny piec gazowy oraz wykonane jest ogrzewanie podłogowe. Okna w salonie witrynowe, przesuwne, a przed nimi znajduje się grzejnik kanałowy, co pozwoli na swobodną aranżację pomieszczeń. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon wykończonym płytkami w nowoczesnym systemie bezfugowym. Mieszkania posiadają osobne wejścia, nie ma tu żadnych części wspólnych w budynku. Wykonane jest pełne zagospodarowanie terenu tj. chodniki, podjazdy pergola śmietnikowa. Każde mieszkania posiada dwa miejsca postojowe przynależne, jedno przy budynku, drugie na wprost budynku.

Konstrukcja budynku

- posadowienie budynku: na ławach fundamentowych - ściany fundamentowe wylewane żelbetowe - ściany nośne murowane - stropy międzykondygnacyjne prefabrykowane – Rector

Dach

Blachodachówka

Stolarka okienna

stolarka okienna z PCV 3 szybowa od wewnątrz biała, od zewnątrz okleina, wyposażona w nawiewniki

Balkony

- balkony/tarasy w zależności od usytuowania na budynku wykończone płytkami gresowymi lub deskami kompozytowymi lub płytami tarasowymi na podkładach dystansowych

Posadzka

- wylewki cementowe przeznaczone dla podłóg pływających

Ściany

- ściany nośne murowane - ściany działowe-– ceramiczne, silikatowe lub z płyt GK

Instalacje

wod-kan, co, elektryczne, gaz

Ogrzewanie

Indywidualne: dwufunkcyjny, kondensacyjny kocioł gazowy

Wentylacja

wentylacja grawitacyjna zakończona indywidualnymi nasadami kominowymi,

Wyposażenie łazienki

ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca na każde mieszkanie.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szereg Jana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szereg Jana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Szereg Jana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olbrachta 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szereg Jana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szereg Jana znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko w Rzeszowie w odległości 340 m.

Data publikacji: 20.11.2019
Data aktualizacji: 17.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: