Segmenty Gałczyńskiego

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHYDROPOL

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Segmenty Marysieńki(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 393/m2
  Segmenty Marysieńki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 135 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4
  Leśne Segmenty
 • Lisia Aleja(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Lisi Jar (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 133/m2
  Lisia Aleja
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 49
  Powierzchnia: 88 - 90 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Kasbud Development Sp. z o.o.
 • Bluszczowe Wille(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Zdziarska (13.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 4 924 brutto/m2
  Bluszczowe Wille
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 138 - 155 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  FB Antczak

Opis Inwestycji

Segmenty Gałczyńskiego to zespół 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej realizowane w Markach przy ul.Gałczyńskiego 1 na działkach numer ewidencyjny 130 i 131 z obrębu 1-15.Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja pod względem komunikacyjnym jak również mieszkaniowym, położona w środkowej części Marek, 400 metrów od ul. Piłsudskiego. W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkola, sklepy, centrum handlowe, ścieżki rowerowe, banki, Urząd Miasta, przystanek autobusowy itp.Segmenty są z garażami, ogródkami oraz miejscami parkingowymi, każdy budynek będzie miał wyodrębnioną własną działkę i założoną Księgę Wieczystą.Segment o powierzchni 127 m2 składa się z:Parter: wiatrołap 2,66 m2, hol 5,28 m2, salon z aneksem kuchennym 34,80 m2,wc 3,15 m2, garaż 16,70 m2.Piętro : korytarz 6,62 m2, garderoba 2,31 m2, pokój 12,07 m2, pokój 16,35 m2,łazienka 6,20 m2, pokój 10,92 m2 i pokój 9,95 plus poddasze nie użytkowe.Powierzchnie działek : narożne 260 m2 i 210 m2, środkowe 135 m2Budowa uzbrojona we wszystkie media miejskie, każdy segment będzie miał swoją furtkę i bramę wjazdową z asfaltowej, oświetlonej ulicy.Inwestycja prowadzona na podstawie rachunku powierniczego z środków własnych.Dla zainteresowanych jest możliwość obejrzenia identycznych segmentów na innej prawie skończonej inwestycji w Markach.Termin oddania koniec 2020r.Zapraszamy do kontaktu

Inwestycja Segmenty Gałczyńskiego znajduje się w Markach, ul. Gałczyńskiego 1 (2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera HYDROPOL.

Inwestycja Segmenty Gałczyńskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Gałczyńskiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 127 metrów kwadratowych w cenie od 615 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HYDROPOL przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Segmenty Gałczyńskiego

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty Gałczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Segmenty Gałczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gałczyńskiego (MC).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Gałczyńskiego znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne nr 5 Jutrzenka w odległości 60 m, Przedszkole Niepubliczne Nr 11 Sióstr Rodziny Maryi w odległości 250 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR RODZINY MARYI W MARKACH w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Segmenty Gałczyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Marki w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty Gałczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Gałczyńskiego w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.04.2020

Data aktualizacji: 01.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie