Osiedle Orle Gniazdo

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHumbaka Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle ORLE GNIAZDO to kompleks 16 domów bliźniaczych z ogrodem i miejscami parkingowymi dla każdego mieszkania.Osiedle Orle domy powstaje z myślą o rodzinach z dziećmi. Na osiedlu zlokalizowany będzie duży plac zabaw dla mniejszych i większych dzieci a całe osiedle będzie ogrodzone.Całe osiedle planujemy ukończyć w drugiej połowie 2020 roku a prace budowlane związane z zagospodarowaniem terenu do czerwca 2021 roku.

Inwestycja Osiedle Orle Gniazdo znajduje się w Orlu, ul. Brukowa (17.5 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Humbaka Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Orle Gniazdo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Orle Gniazdo pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 94 metrów kwadratowych w cenie od 349 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Humbaka Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca postojowe dla każdego z domów.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, morze.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Orle Gniazdo

Powiat wejherowski zajmuje 1285 kilometrów kwadratowych. Jest największym powiatem ziemskim w województwie pomorskim pod względem liczby ludności – mieszka w nim prawie 204 tysiące osób. W skład powiatu wchodzą gminy miejskie Reda, Rumia i Wejherowo (tworzą Małe Trójmiasto Kaszubskie) oraz gminy wiejskie Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo. W powiecie wejherowskim rozwijają się rolnictwo oraz mały i średni przemysł (w tym spożywczy, stoczniowy, meblowy). Turystów przyciągają lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czysta woda rzeki Reda (spływy kajakowe), zabytki architektury (głównie w Wejherowie). Gmina Choczewo sąsiaduje z wodami Morza Bałtyckiego. Co ciekawe, dwie gminy – Szemud i Linia – są dwujęzyczne: znaczna część ludności posługuje się językiem kaszubskim. Po kaszubsku wydaje się czasopisma i prowadzi audycje radiowe.

Komunikacja

Przez powiat wejherowski przebiega droga krajowa nr 6 i pięć dróg wojewódzkich – 100, 213, 216, 218, 224. Najszybszy dojazd do Gdyni i Gdańska zapewniają pociągi. Z Wejherowa do Gdyni Głównej można dotrzeć w 23–39 minut (pociągami TLK i Szybkiej Kolei Miejskiej). Oczywiście jeżdżą także autobusy PKS i prywatnych przewoźników.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Orle Gniazdo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Osiedle Orle Gniazdo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Orle Krótka 01 n/ż.

Data publikacji: 29.07.2019

Data aktualizacji: 01.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie