Złota 11

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HSD Inwestycje

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 831 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Zamieszkaj na Wspólnej (143 m dalej)

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się w Kielcach, ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 28 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kielce, ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc)

Inwestycja polecana

Zamieszkaj na Wspólnej
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 46
 • Powierzchnia: 28 - 121 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Eko-Invest Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

1 Maja (642 m dalej)

Inwestycja 1 Maja znajduje się w Kielcach, ul. 1 Maja 62-66 (1,2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje Plus. Inwestycja 1 Maja jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 132 lokale mieszkalne o powierzchniach od 28 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kielce, ul. 1 Maja 62-66 (1,2 km od centrum Kielc)
Ceny od: 4 550 zł/m2

Inwestycja polecana

1 Maja
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 22
 • Powierzchnia: 28 - 121 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
HSD Inwestycje Plus
Mieszkania spełniające kryteria

Galene House (776 m dalej)

Inwestycja Galene House znajduje się w Kielcach, ul. Chęcińska (1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera PPHU Corpores Sp. z o.o.. Inwestycja Galene House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 180 lokali mieszkalnych o powierzchni 64 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kielce, ul. Chęcińska (1 km od centrum Kielc)

Inwestycja polecana

Galene House
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 64 m2
 • Liczba pokoi: 3
PPHU Corpores Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja zlokalizowana w Kielcach przy ul. Złotej. Inwestorem jest spółka HSD INWESTYCJE (3) Sp. z o.o. Sp. k.. Nowoczesny budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami znajduje się w samym Centrum Kielc a zarazem w cichej i spokojnej części miasta. Na parterze zlokalizowanych jest 5 lokali usługowych i 2 mieszkania. Na pozostałych 3 kondygnacjach naziemnych zaprojektowano 29 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia dogodny dostęp do terenów zielonych, urzędów, szkół przedszkoli a także restauracji, sklepów, kin i teatrów. W podziemnym garażu zaprojektowano 25 miejsc parkingowych w tym 3 z możliwością parkowania niepełnosprawnych.

Lokale usługowe i wejścia do klatek schodowych z bezpośrednim wejściem z poziomu terenu. Dostęp na wyższe kondygnacje zapewnia nowoczesna winda. Wysoki standard wykończenia budynku jest niewątpliwym atutem inwestycji. Elewacja wykonana ze szlachetnych kamieni naturalnych, klatki schodowe wykończone granitem.

Inwestycja Złota 11 znajduje się w Kielcach, ul. Złota (0,8 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera HSD Inwestycje.

Inwestycja Złota 11 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań . Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Złota 11 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc).
Udogodnienia: winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Złota 11

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich. W odległości 250 metrów od inwestycji Złota 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Paderewskiego / Sienkiewicza.

Data publikacji: 29 stycznia 2015 16:18

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:27

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet