Starowapiennikowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Starowapiennikowej, oferowane bezpośrednio przez HSD Inwestycje

Kielce, ul. Starowapiennikowej 42

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 188 ofert w najbliższej okolicy!

Starowapiennikowa

3 zdjęcia

Starowapiennikowa
Starowapiennikowa
Starowapiennikowa

Najbliższe inwestycje

 • Niska 2

  Niska 2

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Niska 2
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 49-100 m2
  • Mieszkań: 17
  • Pokoje: 1-4
 • Lotnicza Ekopark etap II

  Lotnicza Ekopark etap II

  Eko-Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Lotnicza 18
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 26-64 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

W Kielcach powstaje nowa inwestycja – zespół nowoczesnych budynków mieszkalnych przy ul. Starowapiennikowej 42. Inwestorem jest spółka HSD Chałupka & Becher - Członek Kieleckiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów. Lokalizacja w tej dzielnicy nada inwestycji unikalny charakter oraz umożliwi łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej.

W budynku zaprojektowano wygodne, słoneczne mieszkania, o atrakcyjnych metrażach i układach funkcjonalnych, którym sprzyjać będzie nowoczesna wentylacja hybrydowa. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras. Spośród wielu nabywca może wybrać najbardziej pożądaną dla siebie ekspozycję. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony.

Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano również windy, którymi będzie można dojechać na wszystkie poziomy budynku.

Inwestycja składała się będzie z 2 obiektów 7-kondygnacyjnych oraz garażu wielostanowiskowego, który zlokalizowany będzie w części podziemnej. Docelowo ma powstać ok. 230 mieszkań o powierzchni od ok.33m2 do 65m2. W części parterowej usytuowane będą lokale usługowo-handlowe.

Budowa podzielona została na dwa etapy, realizacja pierwszego zostanie zakończona wiosną 2015 roku.

Inwestycja Starowapiennikowa znajduje się w Kielcach, ul. Starowapiennikowej 42 (1.7 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez HSD Inwestycje.

Inwestycja Starowapiennikowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 230 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Starowapiennikowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HSD Inwestycje przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 230 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Starowapiennikowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Starowapiennikowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Starowapiennikowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Kochanowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Starowapiennikowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Starowapiennikowa znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Robinsona Crusoe w Kielcach w odległości 340 m, Przedszkole Samorządowe nr 39 w odległości 550 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KIELCACH w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Starowapiennikowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medi Partner Kielce w odległości 130 m, Przychodnia nr 4 Prusa w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Starowapiennikowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Groszek, w odległości 430 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Starowapiennikowa w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.01.2015
Data aktualizacji: 05.12.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: