Osiedle przy ul. Permskiej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HSD Inwestycje

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 796 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Permska Budynek nr 2 (60 m dalej)

Inwestycja Permska Budynek nr 2 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera HSD CHAŁUPKA. Inwestycja Permska Budynek nr 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 52 lokale mieszkalne o powierzchniach od 63 do 141 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kielce, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc)
Ceny od: 4 300 zł/m2

Inwestycja polecana

Permska Budynek nr 2
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 18
 • Powierzchnia: 63 - 141 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
HSD CHAŁUPKA
Mieszkania spełniające kryteria

Permska Budynek nr 1 (63 m dalej)

Inwestycja Permska Budynek nr 1 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera HSD CHAŁUPKA. Inwestycja Permska Budynek nr 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 44 lokale mieszkalne o powierzchniach od 88 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kielce, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc)
Ceny od: 4 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Permska Budynek nr 1
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 88 - 99 m2
 • Liczba pokoi: 4
HSD CHAŁUPKA
Mieszkania spełniające kryteria

Permska (142 m dalej)

Inwestycja Permska znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka. Inwestycja Permska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 204 lokale mieszkalne o powierzchniach od 34 do 139 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kielce, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc)
Ceny od: 4 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Permska
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 88
 • Powierzchnia: 34 - 139 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka
Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja w Kielcach przy ul. Kazimierza Wielkiego / Permskiej.

Rozpoczęcie budowy 2 kwartał 2016 r. Zakończenie 4 kwartał 2017 roku.

W budynku znajdować się będzie 54 mieszkania o powierzchni od 33 m2 do 130 m2. Innowacyjna struktura budynku pozwala nam dowolnie zmieniać układ oraz powierzchnię mieszkań i dostosować do potrzeb klienta.

Budynek podpiwniczony z podziemnym garażem oraz komórkami lokatorskimi.

Na przestrzeni kilkunastu lat w Kielcach powstały nowe mieszkania dla co najmniej kilku tysięcy lokatorów. Praktycznie w każdej części miasta powstają coraz to nowe inwestycje. Najprężniej rozwijającą się dzielnicą stały się położone u stóp Karczówki Ślichowice, które zyskały obecnie miano największej sypialni Kielc. Zabudowa ma charakter typowo mieszkalny. W pobliżu osiedli oprócz bloków i domów jednorodzinnych znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, centrum handlowe, kościół oraz obiekty sportowe i rezerwat przyrody nieożywionej. Chętnych na nowe mieszkania w Kielcach Ślichowicach jest całkiem sporo- spokojne i dobrze skomunikowane osiedle stało się popularną lokalizacją na osiedlenie się.

Najnowszy projekt inwestycyjny z oferty HSD Arrow mieści się w zachodniej części Kielc na Osiedlu Ślichowice przy ulicy Kaznowskiego. Zamierzenie budowlane zawiera blok siedmio-kondygnacyjny z około 120 mieszkaniami. W solidnie wykonanych budynkach zostaną wykorzystane materiały wysokiej jakości. Mieszkania będą dostępne w kilku wersjach metrażowych takich jak: 34 m, klasyczne dwupokojowe oraz przestronne apartamenty. Niewątpliwym atutem jest dobrze rozwinięte zaplecze osiedla. Bliskie sąsiedztwo niezbędnych instytucji oraz obiektów rekreacyjnych sprawia, że nowe mieszkania w Kielach Ślichowicach są miejscem gdzie mieszka się bardzo komfortowo.

Inwestycja Osiedle przy ul. Permskiej znajduje się w Kielcach, ul. Kazimierza Wielkiego (3,3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera HSD Inwestycje.

Inwestycja Osiedle przy ul. Permskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań . Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Os. Pod Dalnią.

Data publikacji: 11 stycznia 2017 10:24

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:22

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet