Osiedle przy ul. Permskiej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHSD Inwestycje

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 609 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Permska Budynek nr 2(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 500/m2
  Permska Budynek nr 2
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 63 - 141 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  HSD CHAŁUPKA
 • Permska Budynek nr 1(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 500/m2
  Permska Budynek nr 1
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 92 - 99 m2
  Liczba pokoi: 4
  HSD CHAŁUPKA
 • Permska(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 800/m2
  Permska
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 40 - 139 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Opis Inwestycji

Inwestycja w Kielcach przy ul. Kazimierza Wielkiego / Permskiej.Rozpoczęcie budowy 2 kwartał 2016 r. Zakończenie 4 kwartał 2017 roku.W budynku znajdować się będzie 54 mieszkania o powierzchni od 33 m2 do 130 m2. Innowacyjna struktura budynku pozwala nam dowolnie zmieniać układ oraz powierzchnię mieszkań i dostosować do potrzeb klienta.Budynek podpiwniczony z podziemnym garażem oraz komórkami lokatorskimi.Na przestrzeni kilkunastu lat w Kielcach powstały nowe mieszkania dla co najmniej kilku tysięcy lokatorów. Praktycznie w każdej części miasta powstają coraz to nowe inwestycje. Najprężniej rozwijającą się dzielnicą stały się położone u stóp Karczówki Ślichowice, które zyskały obecnie miano największej sypialni Kielc. Zabudowa ma charakter typowo mieszkalny. W pobliżu osiedli oprócz bloków i domów jednorodzinnych znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, centrum handlowe, kościół oraz obiekty sportowe i rezerwat przyrody nieożywionej. Chętnych na nowe mieszkania w Kielcach Ślichowicach jest całkiem sporo- spokojne i dobrze skomunikowane osiedle stało się popularną lokalizacją na osiedlenie się.Najnowszy projekt inwestycyjny z oferty HSD Arrow mieści się w zachodniej części Kielc na Osiedlu Ślichowice przy ulicy Kaznowskiego. Zamierzenie budowlane zawiera blok siedmio-kondygnacyjny z około 120 mieszkaniami. W solidnie wykonanych budynkach zostaną wykorzystane materiały wysokiej jakości. Mieszkania będą dostępne w kilku wersjach metrażowych takich jak: 34 m, klasyczne dwupokojowe oraz przestronne apartamenty. Niewątpliwym atutem jest dobrze rozwinięte zaplecze osiedla. Bliskie sąsiedztwo niezbędnych instytucji oraz obiektów rekreacyjnych sprawia, że nowe mieszkania w Kielach Ślichowicach są miejscem gdzie mieszka się bardzo komfortowo.

Inwestycja Osiedle przy ul. Permskiej znajduje się w Kielcach, ul. Kazimierza Wielkiego (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera HSD Inwestycje.

Inwestycja Osiedle przy ul. Permskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Os. Pod Dalnią.

Data publikacji: 11.01.2017

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie