Osiedle przy ul. Permskiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kazimierza Wielkiego, oferowane bezpośrednio przez HSD Inwestycje

Kielce, ul. Kazimierza Wielkiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 196 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle przy ul. Permskiej

7 zdjęć

Osiedle przy ul. Permskiej
Osiedle przy ul. Permskiej
Osiedle przy ul. Permskiej
Osiedle przy ul. Permskiej

Najbliższe inwestycje

 • Permska Budynek nr 2
  od: 5 990 zł/m2

  Permska Budynek nr 2

  HSD CHAŁUPKA

  Mieszkanie Kielce
  ul. Permska
  3.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 103-114 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4
 • Permska
  od: 5 990 zł/m2

  Permska

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

  Mieszkanie Kielce
  ul. Permska
  3.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 75-130 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 3-5
 • Osiedle przy Parku

  Osiedle przy Parku

  PHU Spurek

  Mieszkanie Kielce
  ul. Kolberga 19
  2.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 29-106 m2
  • Mieszkań: 103
  • Pokoje: 1-5

Opis Inwestycji

Inwestycja w Kielcach przy ul. Kazimierza Wielkiego / Permskiej.

Rozpoczęcie budowy 2 kwartał 2016 r. Zakończenie 4 kwartał 2017 roku.

W budynku znajdować się będzie 54 mieszkania o powierzchni od 33 m2 do 130 m2. Innowacyjna struktura budynku pozwala nam dowolnie zmieniać układ oraz powierzchnię mieszkań i dostosować do potrzeb klienta.

Budynek podpiwniczony z podziemnym garażem oraz komórkami lokatorskimi.

Na przestrzeni kilkunastu lat w Kielcach powstały nowe mieszkania dla co najmniej kilku tysięcy lokatorów. Praktycznie w każdej części miasta powstają coraz to nowe inwestycje. Najprężniej rozwijającą się dzielnicą stały się położone u stóp Karczówki Ślichowice, które zyskały obecnie miano największej sypialni Kielc. Zabudowa ma charakter typowo mieszkalny. W pobliżu osiedli oprócz bloków i domów jednorodzinnych znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, centrum handlowe, kościół oraz obiekty sportowe i rezerwat przyrody nieożywionej. Chętnych na nowe mieszkania w Kielcach Ślichowicach jest całkiem sporo- spokojne i dobrze skomunikowane osiedle stało się popularną lokalizacją na osiedlenie się.

Najnowszy projekt inwestycyjny z oferty HSD Arrow mieści się w zachodniej części Kielc na Osiedlu Ślichowice przy ulicy Kaznowskiego. Zamierzenie budowlane zawiera blok siedmio-kondygnacyjny z około 120 mieszkaniami. W solidnie wykonanych budynkach zostaną wykorzystane materiały wysokiej jakości. Mieszkania będą dostępne w kilku wersjach metrażowych takich jak: 34 m, klasyczne dwupokojowe oraz przestronne apartamenty. Niewątpliwym atutem jest dobrze rozwinięte zaplecze osiedla. Bliskie sąsiedztwo niezbędnych instytucji oraz obiektów rekreacyjnych sprawia, że nowe mieszkania w Kielach Ślichowicach są miejscem gdzie mieszka się bardzo komfortowo.

Inwestycja Osiedle przy ul. Permskiej znajduje się w Kielcach, ul. Kazimierza Wielkiego (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez HSD Inwestycje.

Inwestycja Osiedle przy ul. Permskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HSD Inwestycje przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szajnowicza - Iwanowa I.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ARKA Justyna Sołtys-Majcherczak w odległości 140 m, Przedszkole Samorządowe nr 34 w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne OMEGA w odległości 130 m, Przychodnia Zapiecek w odległości 150 m, DAR MEDICA Ośrodek Rehabilitacji w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy ul. Permskiej w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Siłownia na otwartym powietrzu.

Data publikacji: 11.01.2017
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: