Permska Budynek nr 1

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHSD CHAŁUPKA

Ceny od: 4 990 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Permska Budynek nr 1 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A04
4
98,93 m²
Parter
493 661 zł4 990 zł/m²
A17
4
92,28 m²
Parter
460 477 zł4 990 zł/m²

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Zespół czterech budynków mieszkalnych przy ul. Permskiej w Kielcach. Akcenty i materiały zastosowane na elewacjach sprawiają, że budynek jest nowoczesny w swojej formie, a zarazem dobrze wkomponowuje się w otaczający teren. Architektura budynku daleka jest od monotonii, ze szczególnym podkreśleniem pionowych elementów architektonicznych.

Inwestycja Permska Budynek nr 1 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera HSD CHAŁUPKA.

Inwestycja Permska Budynek nr 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Permska Budynek nr 1 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 92 do 99 metrów kwadratowych w cenie od 4 990 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 92 do 99 m2 w cenie od 460 477 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD CHAŁUPKA przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 92 do 99 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 460 477 do 493 661 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 990 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Permska Budynek nr 1

Lokalizacja cechuje się niską zabudową oraz dobrym dojazdem do centrum miasta. Nieopodal inwestycji mieszczą się lokalne sklepy, markety (Biedronka), centrum handlowe „Pasaż Świętokrzyski”, co będzie dużym udogodnieniem związanym z życiem codziennym.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Permska Budynek nr 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Permska Budynek nr 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekoszowska / Kazimierza Wielkiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Permska Budynek nr 1 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ARKA Justyna Sołtys-Majcherczak w odległości 120 m, Przedszkole Samorządowe nr 34 w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Permska Budynek nr 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zapiecek w odległości 130 m, Centrum Medyczne OMEGA w odległości 140 m, DAR MEDICA Ośrodek Rehabilitacji w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Permska Budynek nr 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Permska Budynek nr 1 w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Siłownia na otwartym powietrzu.

Data publikacji: 01.02.2017

Data aktualizacji: 04.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie