Permska Budynek nr 1

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HSD CHAŁUPKA

Kielce, ul. Permska
Ceny od: 4 990 zł/m2
Permska Budynek nr 1

4 zdjęcia

Permska Budynek nr 1
Permska Budynek nr 1
Permska Budynek nr 1
Permska Budynek nr 1

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Permska Budynek nr 1 dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A17
4
92,28 m²
Parter
PROMOCJA460 477 zł

Opis Inwestycji

Zespół czterech budynków mieszkalnych przy ul. Permskiej w Kielcach. Akcenty i materiały zastosowane na elewacjach sprawiają, że budynek jest nowoczesny w swojej formie, a zarazem dobrze wkomponowuje się w otaczający teren. Architektura budynku daleka jest od monotonii, ze szczególnym podkreśleniem pionowych elementów architektonicznych.

Inwestycja Permska Budynek nr 1 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera HSD CHAŁUPKA.

Inwestycja Permska Budynek nr 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Permska Budynek nr 1 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 92 metrów kwadratowych w cenie od 4 990 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 92 m2 w cenie od 460 477 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD CHAŁUPKA przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie .
Powierzchnie mieszkań:
92 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 460 477 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 990 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja cechuje się niską zabudową oraz dobrym dojazdem do centrum miasta. Nieopodal inwestycji mieszczą się lokalne sklepy, markety (Biedronka), centrum handlowe „Pasaż Świętokrzyski”, co będzie dużym udogodnieniem związanym z życiem codziennym.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Permska Budynek nr 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Permska Budynek nr 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekoszowska / Kazimierza Wielkiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Permska Budynek nr 1 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ARKA Justyna Sołtys-Majcherczak w odległości 120 m, Przedszkole Samorządowe nr 34 w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Permska Budynek nr 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zapiecek w odległości 130 m, Centrum Medyczne OMEGA w odległości 140 m, DAR MEDICA Ośrodek Rehabilitacji w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Permska Budynek nr 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Permska Budynek nr 1 w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Siłownia na otwartym powietrzu.

Data publikacji: 01.02.2017
Data aktualizacji: 12.03.2021
HSD CHAŁUPKA logo

HSD CHAŁUPKA

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Mała 18/9 25-512 Kielce
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: