Osiedle Stara Cegielnia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHS Nieruchomości Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 801 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Architektów(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Architektów (4.4 km od centrum Gliwic)
  Osiedle Architektów
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 38 - 123 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Tensit Inwestycje Sp. z o.o.
 • Apartamenty Karolinki(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Karolinki (2.2 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 300/m2
  Apartamenty Karolinki
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 158
  Powierzchnia: 26 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  ATAL S.A.
 • Glivia - Etap II(2.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Daszyńskiego (1.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 500/m2
  Glivia - Etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 31 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Glivia

Opis Inwestycji

Nowy etap mieszkań nad jeziorem – najpopularniejsze metraże, niespotykane rozwiązania architektoniczne i wyjątkowy klimat. W III etapie mieszkania z antresolą lub strychem GRATIS, ogrody zimowe, tarasy, balkony i wyjątkowe widoki!Osiedle Stara Cegielnia to kameralna inwestycja położona zaledwie 5 km od centrum Gliwic. Oferuje swoim przyszłym mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo w zielonym otoczeniu oraz wygodę, jaką zapewnia bliskość dużego miasta i metropolii. Inwestycja idealna dla osób aktywnych fizycznie oraz miłośników przyrody. Coroczne odkomarzanie gwarantuje bezpieczne przebywanie na łonie natury dla dzieci i zwierząt. Liczne tereny rekreacyjne, jeziora i las zapewniają spokój i możliwość odpoczynku. Projektując osiedle zadbaliśmy o ekologię: mieszkania są zwrócone na południe, co nie tylko zapewnia ciepłe i słoneczne wnętrza ale też pozwala oszczędzać energię. W każdym mieszkaniu znajdują się szczelne trzyszybowe okna oraz ogrzewanie podłogowe indywidualnie sterowane.Gwarantujemy bezpieczne osiedle otoczone naturalnymi barierami, z videofonami, prywatną drogą wewnętrzną, szlabanem sterowanym smartfonem, monitoringiem i vidodomofonami. Całe osiedle zostało zaplanowane na zaledwie 100 mieszkań w 12 budynkach. Wygodę zapewnią cichobieżne windy, podziemny parking i podgrzewany podjazd.Zapraszamy do odwiedzin naszej inwestycji (wejścia do budynków z I etapu oraz obejrzenia powstających segmentów C i D), kontaktu z biurem sprzedaży i wizyty na stronie www.

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia znajduje się w Gliwicach, ul. Stara Cegielnia (4.1 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera HS Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 62 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HS Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Opcjonalnie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
budynek ceramiczny
Dach
dachówka ceramiczna
Elewacja
mieszana - tynki, klinkier
Stolarka okienna
PCV - wewnątrz biała zewnątrz kolor
Balkony
balkony i tarasy
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Opcjonalnie.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: z podgrzewanym podjazdem.
Udogodnienia: winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stara Cegielnia

Lokalizacja osiedla zapewni mieszkańcom wytchnienie i spokój: osiedle znajduje się bezpośrednio nad jeziorem, w pobliżu lasu, pól i łąk oraz terenów rekreacyjnych i spacerowych. Teren jest idealny dla osób aktywnych fizycznie i miłośników przyrody. Osoby posiadające zwierzęta, również będą zadowolone z życia tutaj: osiedle jest regularnie odkomarzane, dzięki czemu okolica jest wolna od komarów, kleszczy i innych uciążliwych insektów. Co ważne – tereny wokół osiedla są zapisane w miejscowym planie zagospodarowania, jako rekreacyjne. Widok za oknem nigdy nie zostanie przysłonięty ekranem akustycznym. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się renomowany żłobek, przystanek autobusowy, sklep, przedszkole, szkoła podstawowa, lecznica weterynaryjna, przychodnia i wiele więcej.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Stara Cegielnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ostropa Cegielnia.

Data publikacji: 04.11.2016

Data aktualizacji: 28.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie