Osiedle Stara Cegielnia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHS Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
6F
3
62,08 m²
1

Opis Inwestycji

Nowy etap mieszkań nad jeziorem – najpopularniejsze metraże, niespotykane rozwiązania architektoniczne i wyjątkowy klimat. W III etapie mieszkania z antresolą lub strychem GRATIS, ogrody zimowe, tarasy, balkony i wyjątkowe widoki!Osiedle Stara Cegielnia to kameralna inwestycja położona zaledwie 5 km od centrum Gliwic. Oferuje swoim przyszłym mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo w zielonym otoczeniu oraz wygodę, jaką zapewnia bliskość dużego miasta i metropolii. Inwestycja idealna dla osób aktywnych fizycznie oraz miłośników przyrody. Coroczne odkomarzanie gwarantuje bezpieczne przebywanie na łonie natury dla dzieci i zwierząt. Liczne tereny rekreacyjne, jeziora i las zapewniają spokój i możliwość odpoczynku. Projektując osiedle zadbaliśmy o ekologię: mieszkania są zwrócone na południe, co nie tylko zapewnia ciepłe i słoneczne wnętrza ale też pozwala oszczędzać energię. W każdym mieszkaniu znajdują się szczelne trzyszybowe okna oraz ogrzewanie podłogowe indywidualnie sterowane.Gwarantujemy bezpieczne osiedle otoczone naturalnymi barierami, z videofonami, prywatną drogą wewnętrzną, szlabanem sterowanym smartfonem, monitoringiem i vidodomofonami. Całe osiedle zostało zaplanowane na zaledwie 100 mieszkań w 12 budynkach. Wygodę zapewnią cichobieżne windy, podziemny parking i podgrzewany podjazd.Zapraszamy do odwiedzin naszej inwestycji (wejścia do budynków z I etapu oraz obejrzenia powstających segmentów C i D), kontaktu z biurem sprzedaży i wizyty na stronie www.

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia znajduje się w Gliwicach, ul. Stara Cegielnia (4.1 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez dewelopera HS Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HS Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Opcjonalnie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
budynek ceramiczny
Dach
dachówka ceramiczna
Elewacja
mieszana - tynki, klinkier
Stolarka okienna
PCV - wewnątrz biała zewnątrz kolor
Balkony
balkony i tarasy
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Opcjonalnie.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: z podgrzewanym podjazdem.
Udogodnienia: winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 62 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stara Cegielnia

Lokalizacja osiedla zapewni mieszkańcom wytchnienie i spokój: osiedle znajduje się bezpośrednio nad jeziorem, w pobliżu lasu, pól i łąk oraz terenów rekreacyjnych i spacerowych. Teren jest idealny dla osób aktywnych fizycznie i miłośników przyrody. Osoby posiadające zwierzęta, również będą zadowolone z życia tutaj: osiedle jest regularnie odkomarzane, dzięki czemu okolica jest wolna od komarów, kleszczy i innych uciążliwych insektów. Co ważne – tereny wokół osiedla są zapisane w miejscowym planie zagospodarowania, jako rekreacyjne. Widok za oknem nigdy nie zostanie przysłonięty ekranem akustycznym. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się renomowany żłobek, przystanek autobusowy, sklep, przedszkole, szkoła podstawowa, lecznica weterynaryjna, przychodnia i wiele więcej.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Stara Cegielnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ostropa I.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1100 m znajduje się Ostropa. NZOZ. Poradnia spółki Med-Poz.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się Stek Chata, w odległości 550 m znajduje się Żabka - Sklep spożywczo-przemysłowy.

Data publikacji: 04.11.2016

Data aktualizacji: 28.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie