Osiedle Stara Cegielnia

Oferta archiwalna

Gliwice, ul. Stara Cegielnia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 444 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Stara Cegielnia

11 zdjęć

Osiedle Stara Cegielnia
Osiedle Stara Cegielnia
Osiedle Stara Cegielnia
Osiedle Stara Cegielnia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

budynek ceramiczny

Dach

dachówka ceramiczna

Elewacja

mieszana - tynki, klinkier

Stolarka okienna

PCV - wewnątrz biała zewnątrz kolor

Balkony

balkony i tarasy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Opcjonalnie

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : z podgrzewanym podjazdem.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Nowy etap mieszkań nad jeziorem – najpopularniejsze metraże, niespotykane rozwiązania architektoniczne i wyjątkowy klimat. W III etapie mieszkania z antresolą lub strychem GRATIS, ogrody zimowe, tarasy, balkony i wyjątkowe widoki!

Osiedle Stara Cegielnia to kameralna inwestycja położona zaledwie 5 km od centrum Gliwic. Oferuje swoim przyszłym mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo w zielonym otoczeniu oraz wygodę, jaką zapewnia bliskość dużego miasta i metropolii. Inwestycja idealna dla osób aktywnych fizycznie oraz miłośników przyrody. Coroczne odkomarzanie gwarantuje bezpieczne przebywanie na łonie natury dla dzieci i zwierząt. Liczne tereny rekreacyjne, jeziora i las zapewniają spokój i możliwość odpoczynku. Projektując osiedle zadbaliśmy o ekologię: mieszkania są zwrócone na południe, co nie tylko zapewnia ciepłe i słoneczne wnętrza ale też pozwala oszczędzać energię. W każdym mieszkaniu znajdują się szczelne trzyszybowe okna oraz ogrzewanie podłogowe indywidualnie sterowane.

Gwarantujemy bezpieczne osiedle otoczone naturalnymi barierami, z videofonami, prywatną drogą wewnętrzną, szlabanem sterowanym smartfonem, monitoringiem i vidodomofonami. Całe osiedle zostało zaplanowane na zaledwie 100 mieszkań w 12 budynkach. Wygodę zapewnią cichobieżne windy, podziemny parking i podgrzewany podjazd.

Zapraszamy do odwiedzin naszej inwestycji (wejścia do budynków z I etapu oraz obejrzenia powstających segmentów C i D), kontaktu z biurem sprzedaży i wizyty na stronie www.

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia znajduje się w Gliwicach, ul. Stara Cegielnia (4.1 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez HS Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Stara Cegielnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HS Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Opcjonalnie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla zapewni mieszkańcom wytchnienie i spokój: osiedle znajduje się bezpośrednio nad jeziorem, w pobliżu lasu, pól i łąk oraz terenów rekreacyjnych i spacerowych. Teren jest idealny dla osób aktywnych fizycznie i miłośników przyrody. Osoby posiadające zwierzęta, również będą zadowolone z życia tutaj: osiedle jest regularnie odkomarzane, dzięki czemu okolica jest wolna od komarów, kleszczy i innych uciążliwych insektów. Co ważne – tereny wokół osiedla są zapisane w miejscowym planie zagospodarowania, jako rekreacyjne. Widok za oknem nigdy nie zostanie przysłonięty ekranem akustycznym.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się renomowany żłobek, przystanek autobusowy, sklep, przedszkole, szkoła podstawowa, lecznica weterynaryjna, przychodnia i wiele więcej.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stara Cegielnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Stara Cegielnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ostropa Cegielnia.

Data publikacji: 04.11.2016
Data aktualizacji: 30.11.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: