HS Nieruchomości Sp. z o.o. logo

HS Nieruchomości Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Stara Cegielnia 18
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

HS Nieruchomości to spółka prawa handlowego o korzeniach i kapitale polskim. Choć została utworzona w 2009 roku powstała z przekształcenia firmy rodzinnej o wieloletnich tradycjach i dużym doświadczeniu na rynku nieruchomości. HS Nieruchomości to podmiot celowy, który zastał utworzony głównie dla kompleksowego zarządzania portfelem własnych nieruchomości. Firma posiada w swoich zasobach grunty inwestycyjne, tereny przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe o wysokich walorach krajobrazowych, własny zbiornik wodny o powierzchnie ok. 1 ha z atrakcyjnym brzegiem, kamienice mieszkalne, budynki i place przemysłowe. Firma posiada uprawnienia i licencje w zakresie: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania, uprawnienia geodezyjne oraz świadczy usługi z zakresu doradztwa finansowo-kredytowego. Firma kompleksowo zajmuję się: - Budowa domów, - Kompleksowe remonty, - Renowacja obiektów, - Sprzedaż działek budowlanych i mieszkań, - Sprzedaż terenów inwestycyjnych, - Kupno gruntów, - Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, - Zarządzaniem nieruchomościami, - Doradztwo inwestycyjne w zakresie zarządzania nieruchomościami, - Doradztwo finansowo – kredytowe, - Projekty budowlane i wykonawcze wszystkich branż, - Geodezja.

Posiadamy w sprzedaży 34 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Stara Cegielnia etap VI
  4 kw. 2023
  Nowe apartamenty oferujemy w popularnych metrażach od 46 do 79 mkw. Brak ścian działowych i pełna elastyczność dewelopera sprawiają, że przestrzeń w mieszkaniu może być w 100% zgodna z gustem i preferencjami nabywcy. Nowe mieszkania w ofercie Osiedla Stara Cegielnia to mnogość przestrzeni dodatkowej: od wyjątkowych ogrodów zimowych, które otwierają dom na naturę, aż po tarasy i balkony.Co jeszcze kryje Osiedle Stara Cegielnia?– Cichobieżną windę i eleganckie części wspólne– Zamknięty teren i prywatną drogę– Podziemny parking i podgrzewany podjazd– Videodomofony, monitoring i ochronę– Opcjonalnie: stacja uzdatniania wody, klimatyzacja– Bezpieczny plac zabaw dla dzieci– Wydzieloną przestrzeń na wózki, rowery, sprzęt sportowy– Wygodne ogrzewanie podłogowe i piec dwufunkcyjny– Coroczne odkomarzanie terenu– Idealne tereny dla osób z psami i aktywnych fizycznie– Spokojne sąsiedztwo i widok na naturę– Prywatne jezioro, tereny wędkarskie– Pewność, że za oknem nie powstanie droga lub kolejne osiedleNiebanalna architektura i różnorodność elewacji wyróżnia projekt osiedla, które innowacyjnym podejściem i rozwiązaniami staje na przekór ciasnym blokowiskom bez wyrazu.Stara Cegielnia jest najlepszą ofertą dla osób, które cenią nieograniczone możliwości, jakie daje Śląsk: niespotykane piękno natury, loftowy design oraz czerpanie garściami z tradycji i kultury.

  Osiedle Stara Cegielnia etap VI

  ul. Nad Stawem , Gliwice(4.1 km od centrum)
  HS Nieruchomości Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

HS Nieruchomości Sp. z o.o. logo
HS Nieruchomości Sp. z o.o.
Gliwice, ul. Stara Cegielnia 18
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: