Resovia Sky

Mieszkania na sprzedaż Podwisłocze, oferowane bezpośrednio przez Hreit

Rzeszów, Podwisłocze
Resovia Sky

7 zdjęć

Resovia Sky
Resovia Sky
Resovia Sky
Resovia Sky

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Resovia Sky dostępne są 164 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana zostanie na działce przy ul. Podwisłocze. Inwestor – spółka Resovia Sky postawiła na nowoczesne i przestronne mieszkania. Przyszłym lokatorom proponuje wygodne kawalerki o powierzchni 25 mkw. oraz przestronne apartamenty do 107 mkw. z pięcioma pokojami. Lokale posiadać będą przestronne loggie oraz ogródki dedykowane mieszkaniom na parterze. Nowoczesne budownictwo podkreślą wstawki ozdobnego tynku z fakturą betonu oraz aluminiowo-szklana fasada.

Na miejscu nie będzie problemów z parkowaniem. Przyszłym lokatorom i ich gościom zapewnionych zostanie – 403 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Wszystkie piętra dodatkowo połączone zostaną cichobieżnymi windami. Dla dzieci na dziedzińcu zaplanowano budowę placu zabaw. Połączenie części zabawowej z małą architekturą i zielenią stworzy świetne miejsce do odpoczynku po pracy. Resovia Sky to również znakomita propozycja dla firm i osób, które prowadzą własną działalność. Projekt zakłada realizację 10 lokali usługowo-handlowych.

Inwestycja Resovia Sky znajduje się w Rzeszowie (1.3 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez Hreit.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 424 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Resovia Sky w sprzedaży 164 nowe mieszkania o powierzchni od 25 do 61 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 47 m2 (40 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 55 m2 (89 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 43 do 61 m2 (32 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni 57 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Hreit przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (403 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 424 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (403 miejsca).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 164 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 61 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji to jej główna zaleta. W sąsiedztwie przepływa rzeka Wisłok, którą razem z panoramą miasta, podziwiać będzie można z okien swojego mieszkania. Kilkunastominutowy spacer dzielić będzie lokatorów od Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie atrakcji nie brakuje. Jest tutaj skatepark, tor do jazdy na rowerach górskich, psi plac zabaw oraz spacerowy bulwar, gdzie z powodzeniem można pojeździć na rowerze czy rolkach. Do krytej pływalni przyszli mieszkańcy będą mieli zaledwie 500 metrów, blisko jest też na stadion miejski. Resovia Sky to idealna baza dla studentów, którzy planują kształcić się w Rzeszowie, a z miastem wiążą dalszą przyszłość. Do Uniwersytetu Rzeszowskiego mamy mniej niż kilometr, Politechnika Rzeszowska oddalona jest o nieco ponad dwa kilometry. Niewielka odległość do przystanków autobusowych i trasy wylotowej DK 94 sprawi, że szybko i wygodnie dostaniemy się do centrum i poza miasto. W okolicy nie brakuje sklepów. Żłobek, przedszkole, szkoła są w zasięgu 15-minutowego spaceru.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Resovia Sky?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Resovia Sky mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Resovia Sky znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podwisłocze klinika 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Resovia Sky znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Resovia Sky znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w odległości 350 m, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie w odległości 350 m, Przedszkole Publiczne nr 9 w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Resovia Sky składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Resovia Sky w odległości 310 m znajduje się Dirtpark, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Street Workout Park.

Data publikacji: 17.01.2022
Data aktualizacji: 26.01.2022
Hreit logo

Hreit

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Podwisłocze 21 35-001 Rzeszów

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: