Parkowe Zacisze

Oferta archiwalna

wrocławski, Kiełczówek, ul. Parkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 135 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Parkowe Zacisze

9 zdjęć

Parkowe Zacisze
Parkowe Zacisze
Parkowe Zacisze
Parkowe Zacisze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 32 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

Altinn Inwestycje rozpoczął kolejną realizację budowy domów jednorodzinnych - Parkowe Zacisze przy ulicy Parkowej w Kiełczówku.

W ramach całego projektu powstanie 16 budynków w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 100 do 117m2. Domy charakteryzować się będą funkcjonalnym rozkładem parteru i poddasza z możliwością indywidualnej aranżacji na etapie inwestycji.

Parter:

- korytarz (4m2)

- wiatrołap (3,76m2)

- pomieszczenie gospodarcze (2,37m2)

- łazienka (1,78m2).

- salon wraz z aneksem kuchennym (24m2).

Do każdego domu przynależy 15m2 garaż z bezpośrednim wejściem do wnętrza domu.

Poddasze:

- korytarz (7,55m2)

- sypialnia główna wraz z garderobą (14,15m2)

- dwie mniejsze sypialnie o powierzchni ponad 10m2 każda

- łazienka (5m2)

Niepowtarzalnym atutem każdego z domów jest indywidualny ogród przydomowy, który w zależności od usytuowania różni się wielkością (58-290m2).

Plan zagospodarowania osiedla obejmuje (w obrębie działki) niską zieleń parkową oraz gustownie dobrane detale w postaci małej architektury. Najbliższe sąsiedztwo, to niska zabudowa jednorodzinna.

Inwestycja Parkowe Zacisze znajduje się w Kiełczówku, ul. Parkowa null (0.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Altinn Inwestycje.

Inwestycja Parkowe Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Parkowe Zacisze nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Altinn Inwestycje przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

W promieniu do 1km od inwestycji znajdują się: żłobki, przedszkola, szkoły, kościoły, lokalne sklepiki oraz kompleks Zielona Oliwka. Pobliski węzeł obwodnicy autostradowej i wschodniej obwodnicy Wrocławia zapewnia dobry dojazd do różnych części tego miasta.

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Parkowe Zacisze?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowe Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Parkowe Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiełczówek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Parkowe Zacisze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Zacisze znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole Wesole Motylki w odległości 420 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Zacisze w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.07.2021
Data aktualizacji: 01.04.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Kiełczówku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: