Nowoczesne Pobitno

Mieszkania na sprzedaż ul. Małopolska, oferowane bezpośrednio przez HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Małopolska
Nowoczesne Pobitno

18 zdjęć

Nowoczesne Pobitno
Nowoczesne Pobitno
Nowoczesne Pobitno
Nowoczesne Pobitno

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowoczesne Pobitno dostępnych jest 14 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowoczesne Pobitno logo

Osiedle Nowoczesne Pobitno zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie komfort i wygodę. Precyzyjnie zaprojektowany dziedziniec jest świetnym miejscem wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W budynku przewidziano cichobieżne windy, komórki lokatorskie, wózkownię i rowerownię. W garażu podziemnym zastosowano nowatorski systemem parkowania samochodów (platformy parkingowe) dające możliwość parkowania dwóch samochodów na jednym miejscu parkingowym, co przy dzisiejszej mobilności jest niebywałym luksusem.

Nowoczesność w najlepszym wykonaniu – tak w kliku słowach można opisać najnowszą propozycję wielokrotnie docenianej na rzeszowskim rynku deweloperskim Grupy Kapitałowej HARTBEX. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w centrum Rzeszowa!

Inwestycję stanowią budynki oparte na zróżnicowanej wysokościowo zabudowie. Niższe części – 5 kondygnacyjne, części wyższe 11 i 15 kondygnacyjne aż do części najwyższych 18 kondygnacyjnych.

Przygotowaliśmy 280 komfortowo i funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych.

W budynku odnajdą Państwo mieszkania 2 pokojowe 47 m2 oraz mieszkania 3 pokojowe o powierzchniach od 53 do 71 m2. Dla osób poszukujących wygody i przestrzeni przygotowaliśmy mieszkania 4 pokojowe o pow. 95 m2. Projektując układy mieszkań stawialiśmy przede wszystkim na klasyczne i funkcjonalne rozwiązania. Wszystkie mieszkania cechują przestronne pokoje dzienne z otwartymi lub oddzielnymi kuchniami Projektując układy mieszkań stawialiśmy przede wszystkim na klasyczne i funkcjonalne rozwiązania.

Nowoczesność w najlepszym wykonaniu – tak w kilku słowach można opisać najnowszą propozycję wielokrotnie docenianej na rzeszowskim rynku deweloperskim Grupy Kapitałowej HARTBEX. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań .

Nowoczesne Pobitno to świeże spojrzenie na doskonale znane już miejsce na mapie Rzeszowa. Przemyślana w najdrobniejszym detalu ponadczasowa architektura budynku sprawia, że na tle dotychczasowej zabudowy Pobitno zaczęło na nowo tętnić pozytywną energią i stało się przyjaznym miejscem do życia. Nowy znak rozpoznawczy Pobitna oddają nasze nowoczesne budynki.

Starannie zagospodarowany dziedziniec jest idealnym miejscem wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W budynku przewidziano cichobieżne windy, komórki lokatorskie, wózkownię i rowerownię. W garażu podziemnym zastosowano innowacyjny systemem parkowania samochodów (platformy parkingowe) dające możliwość parkowania dwóch samochodów na jednym miejscu parkingowym, co przy dzisiejszej mobilności jest niebywałym luksusem.

Nowoczesną i minimalistyczną formę budynku podkreślają efektowne szklane balustrady, świetlne elementy dekoracyjne LED tworzące niepowtarzalny klimat wieczorową porą.

Bogactwo zastosowanych nowoczesnych rozwiązań technicznych i wysokiej klasy użytych materiałów zapewni solidność i trwałość przez wiele lat.

Deweloperów jest wielu. HARTBEX jest tylko jeden. 28 lat doświadczenia w budownictwie mieszkaniowym.

Inwestycja Nowoczesne Pobitno znajduje się w Rzeszowie, ul. Małopolska (2.2 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Inwestycja Nowoczesne Pobitno została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 280 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowoczesne Pobitno w sprzedaży jest 14 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 69 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 280 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiadafalse
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 47 do 69 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowoczesne Pobitno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Nowoczesne Pobitno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowoczesne Pobitno znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 11 w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne "Magiczny Świat Malucha" w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne Polsko-Angielskie Music Garden w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowoczesne Pobitno jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika stomatologiczna Primadent w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowoczesne Pobitno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Lelek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowoczesne Pobitno w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.06.2017
Data aktualizacji: 02.07.2021
Nowoczesne Pobitno logo

Angelika Bącal

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Kopisto 8a/492 35-315 Rzeszów
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: