Osiedle Bursztynowe 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hadex development Sp z o.o

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 dostępnych jest 26 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
F2 3.1 358 m23
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
F1 3.4 357 m23
F2 4.2 248 m24
F1 0.3 249 m2Parter
F2 3.3 469 m23
F1 2.5 358 m22
F1 4.5 358 m24
F2 2.3 469 m22
E1 3.1 148 m23
E2 1.1 358 m21
F1 1.5 358 m21
F1 0.1 247 m2Parter
F1 4.4 357 m24
E3 0.1 358 m2Parter
F1 2.4 357 m22
F1 1.4 357 m21
F1 3.5 358 m23
E1 0.1 148 m2Parter
E1 0.3 132 m2Parter
F1 0.2 253 m2Parter
E2 3.2 360 m23
E1 1.1 148 m21
F2 4.3 469 m24
F2 0.2 248 m2Parter
F2 3.2 248 m23
E3 1.1 358 m21

>>>UWAGA<<<

z przyjemnością informujemy, że 26.03.2018r. uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie mieszkań w seg. E na "Osiedlu Bursztynowym 2". Sprzedanych zostało 70% mieszkań w tym budynku i pozostałe GOTOWE MIESZKANIA czekają na Państwa. Zapraszamy serdecznie do kontaktu bądź na naszą stronę internetową: osiedlebursztynowe.info

Mieszkania znajdują się w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 78, to tylko 5 minut jazdy samochodem od centrum, niedaleko CH Arena. Osiedle jest także doskonale skomunikowane z głównymi miastami aglomeracji śląskiej poprzez szybki dostęp do DK88 /Katowice – Strzelce Opolskie/ i DK78 /Rybnik-Tarnowskie Góry/. Dogodne jest również połączenie z autostradami A1 i A4. Niewątpliwą zaletą mieszkań na tym osiedlu jest rozbudowana infrastruktura wokół osiedla (szkoła, przedszkole, hala sportowa, fitness, ośrodek zdrowia i centrum handlowe Arena).

Architektura budynku wyróżnia się nowoczesną biało-szarą kolorystyką. Bryła budynku utrzymana jest w modernistycznym stylu. Całość doskonale wpisuje się w otoczenie oraz harmonijnie komponuje z elewacjami pozostałych budynków. Projektując osiedle zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców. Każdy segment wyposażony jest cichobieżną windę, nowoczesną i elegancką klatkę schodową wyłożoną granitem, wózkownie oraz komórki lokatorskie. Zielona przestrzeń wokół budynku jest zaaranżowana dla potrzeb mieszkańców.

Duży nacisk kładziony był na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki zostały wzniesione w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu.

Dużym atutem są niskie koszty utrzymania (wspólnota mieszkaniowa ok. 2zł/m2)

Pozostałe atuty:

- osiedle ogrodzone,

- plac zabaw dla dzieci

- bezpłatne miejsca postojowe na terenie osiedla,

Wybór nowego mieszkania położonego w dobrze zaprojektowanym budynku, w przyjaznej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Gliwic i okolicznych miejscowości to najlepsze posunięcie.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska 74 (2,3 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Hadex development Sp z o.o.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań . Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 pozostało na sprzedaż 26 mieszkań o powierzchniach od 32 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchniach od 32 do 48 m2 (4 mieszkania ) ,
 • 2-pokojowe o powierzchniach od 47 do 53 m2 (6 mieszkań ) ,
 • 3-pokojowe o powierzchniach od 57 do 60 m2 (13 mieszkań ) ,
 • 4-pokojowe o powierzchni 69 m2 (3 mieszkania ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hadex development Sp z o.o przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Posadowienie na głębokich palach fundamentowych, ściany fundamentowe żelbetowe izolowane; konstrukcja tradycyjna o krzyżowym układzie konstrukcyjnym, usztywniona ścianami poprzecznymi i stropem żelbetowym.
Elewacja:
Tynk silikatowo-silikonowy w kolorystyce zbliżonej do przedstawionych na wizualizacjach.
Stolarka okienna:
Okna pięciokomorowe PCV z nawiewnikami i szybami termoizolacyjnymi, kolor: wewnątrz – białe, a na zewnątrz szare. Ponadto w mieszkaniach na parterze zamocowane zostaną ochronne rolety zewnętrzne!
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi pełne, wzmacniane, w okleinie drewnopodobnej, wizjer, zamek patentowy.
Balkony:
Płytki gresowe, mrozoodporne, balustrady.
Posadzka:
„Podłoga pływająca” - wylewka betonowa zbrojona przeciwskurczowo na warstwie izolacji akustycznej przygotowana pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, płytek lub parkietu.
Ściany:
Ściany zewnętrzne
Konstrukcja żelbetowa z wypełnieniem cegłą wapienno -piaskową silikat 24 cm + 18 cm styropianu!. Silikat to naturalny materiał o wysokiej gęstości, który gwarantuje bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła. Sprawia to, że ściany z bloków wapienno-piaskowych doskonale sprawdzają się jako przegrody zewnętrzne i międzylokalowe zapewniając komfort i ciszę oraz bardzo dobre warunki termiczne, szczególnie w upalne letnie dni. Silikaty maja również doskonałą zdolność regulacji wilgotności zapewniając zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu.

Ściany wewnętrzne nośne, międzylokalowe
Cegła wapienno-piaskowa 18 i 24 cm.


Ściany działowe w mieszkaniu
Płyty Ytong Panel
Sufity:
Tynki wewnętrzne gipsowe. W mieszkaniach na ostatniej kondygnacji - sufity podwieszane z płyt GK.
Parapety wewnętrzne:
Parapety drewniane lub pcv
Instalacje:
Instalacja wody
Podejścia wykonane pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka) oraz urządzenia sanitarne w łazience i WC, bez białego montażu.

Instalacja elektryczna
Kompletna z osprzętem typu: gniazdka i kontakty, a punkty oświetleniowe zakończone kostką. W kuchni zaprojektowano dodatkowe miejsce do podłączenia kuchni elektrycznej (siła).
Instalacja TV, internetowa, telefoniczna, domofonowa
Pełne okablowanie dla instalacji telewizji kablowej i naziemnej tv satelitarnej, system zbiorczych anten satelitarnych umieszczonych na dachu – dowolny dekoder!, instalacje internetowe i telefoniczne, podłączony domofon w przedpokoju.
Ogrzewanie:
Instalacja poprowadzona z miejskiej sieci ciepłowniczej (PEC) poprzez wymiennikownię zlokalizowaną na parterze. Dla każdego mieszkania zaprojektowano indywidualną instalację w systemie rozdzielaczowym wyposażonym w armaturę odcinającą, regulacyjną i pomiarową. Grzejniki panelowe, nisko pojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi, w łazienkach drabinkowe.
Wentylacja:
Zaawansowany system wentylacji mechanicznej! oddzielny dla każdego mieszkania, dzięki czemu unikamy rozchodzenia się zapachów po budynku i zapobiegamy wilgoci w mieszkaniu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, loggia, taras.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: bezpłatne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 26 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań: od 32 do 69 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o ceny
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bursztynowe 2

Głównym atutem Osiedla Bursztynowego jest jego lokalizacja w śródmieściu Gliwic przy ul. Kozielskiej 74. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta, zaledwie 12 minut pieszo do Rynku oraz z głównymi miastami aglomeracji śląskiej poprzez szybki dostęp do DK88 /Katowice – Strzelce Opolskie/ i DK78 /Rybnik-Tarnowskie Góry/. Dogodne jest również połączenie z autostradami A1 i A4.

W pobliżu Osiedla Bursztynowego znajduje się pełna infrastruktura niezbędna w życiu codziennym tj. przedszkola, szkoły, hala sportowa, ośrodek zdrowia, sklepy, obiekty rekreacyjne, a także Park handlowy Arena wraz z kompleksem rozrywkowym.

Jednocześnie osiedle zlokalizowane jest spokojnej dzielnicy śródmieścia Gliwic, w niewielkiej odległości od Parku Starokozielskiego, tras rowerowych i zielonych ogródków działkowych. Jest więc, to idealne miejsce do wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Osiedle Gwardii Ludowej Kozielska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 5 "Tęcza" w odległości 150 m, IV Oddział  Żłobków Miejskich w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m Almed Sp. z o.o. NZOZ, w odległości 1 050 m Medyk. Ośrodek zdrowia, w odległości 1 350 m Uni-Med. Wielospecjalistyczna przychodnia lekarska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Poczta w odległości 250 m, I Urząd Skarbowy w odległości 750 m, Poczta w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 11 stycznia 2016 12:14

Data aktualizacji: 26 lutego 2019 18:02

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Hadex development Sp z o.o

Hadex development Sp z o.o

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Hadex development Sp z o.o
  +48 32 ...
  +48 32 733 64 54

  Umów spotkanie

  Osiedle Bursztynowe 2

  adres biura sprzedaży

  ul.Kozielska 72 44-268 Gliwice

  Wybierz datę

  • wtorek

   25

   czerwca

  • środa

   26

   czerwca

  • czwartek

   27

   czerwca

  Zaproponuj inny termin