Osiedle Bursztynowe 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHadex development Sp z o.o

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
E1 1.1
1
47,55 m²
1
E1 3.1
1
47,55 m²
3
F2 4.2
2
48,33 m²
4
E3 0.1
3
58,02 m²
Parter
E3 1.1
3
58,02 m²
1
E2 3.2
3
59,83 m²
3
F1 1.4
3
56,74 m²
1
F1 1.5
3
58,44 m²
1
F1 2.5
3
58,44 m²
2
F1 3.4
3
56,7 m²
3
F1 3.5
3
58,44 m²
3

Oferty specjalne

 • Gorąca oferta

  Mieszkania już od 4 700zł za m2!

  Zadzwoń, by dowiedzieć się, które mieszkania zostały objęte obniżką ceny od 4700zł/m2 Beata Herman Tel. 600 443 574 [email protected] BIURO SPRZEDAŻY ul. Kozielska 72 44-121 Gliwice czynne pn-pt: 8:00 - 16:00

  Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

>>>UWAGA<<<z przyjemnością informujemy, że 26.03.2018r. uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie mieszkań w seg. E na "Osiedlu Bursztynowym 2". Sprzedanych zostało 70% mieszkań w tym budynku i pozostałe GOTOWE MIESZKANIA czekają na Państwa. Zapraszamy serdecznie do kontaktu bądź na naszą stronę internetową: osiedlebursztynowe.infoMieszkania znajdują się w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 78, to tylko 5 minut jazdy samochodem od centrum, niedaleko CH Arena. Osiedle jest także doskonale skomunikowane z głównymi miastami aglomeracji śląskiej poprzez szybki dostęp do DK88 /Katowice – Strzelce Opolskie/ i DK78 /Rybnik-Tarnowskie Góry/. Dogodne jest również połączenie z autostradami A1 i A4. Niewątpliwą zaletą mieszkań na tym osiedlu jest rozbudowana infrastruktura wokół osiedla (szkoła, przedszkole, hala sportowa, fitness, ośrodek zdrowia i centrum handlowe Arena).Architektura budynku wyróżnia się nowoczesną biało-szarą kolorystyką. Bryła budynku utrzymana jest w modernistycznym stylu. Całość doskonale wpisuje się w otoczenie oraz harmonijnie komponuje z elewacjami pozostałych budynków. Projektując osiedle zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców. Każdy segment wyposażony jest cichobieżną windę, nowoczesną i elegancką klatkę schodową wyłożoną granitem, wózkownie oraz komórki lokatorskie. Zielona przestrzeń wokół budynku jest zaaranżowana dla potrzeb mieszkańców.Duży nacisk kładziony był na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki zostały wzniesione w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu.Dużym atutem są niskie koszty utrzymania (wspólnota mieszkaniowa ok. 2zł/m2)Pozostałe atuty:- osiedle ogrodzone,- plac zabaw dla dzieci- bezpłatne miejsca postojowe na terenie osiedla,Wybór nowego mieszkania położonego w dobrze zaprojektowanym budynku, w przyjaznej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Gliwic i okolicznych miejscowości to najlepsze posunięcie.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska 74 (2.3 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Hadex development Sp z o.o.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 48 do 60 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 48 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 48 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 60 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hadex development Sp z o.o przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Posadowienie na głębokich palach fundamentowych, ściany fundamentowe żelbetowe izolowane; konstrukcja tradycyjna o krzyżowym układzie konstrukcyjnym, usztywniona ścianami poprzecznymi i stropem żelbetowym.
Elewacja
Tynk silikatowo-silikonowy w kolorystyce zbliżonej do przedstawionych na wizualizacjach.
Stolarka okienna
Okna pięciokomorowe PCV z nawiewnikami i szybami termoizolacyjnymi, kolor: wewnątrz – białe, a na zewnątrz szare. Ponadto w mieszkaniach na parterze zamocowane zostaną ochronne rolety zewnętrzne!
Drzwi zewnętrzne
Drzwi pełne, wzmacniane, w okleinie drewnopodobnej, wizjer, zamek patentowy.
Balkony
Płytki gresowe, mrozoodporne, balustrady.
Posadzka
„Podłoga pływająca” - wylewka betonowa zbrojona przeciwskurczowo na warstwie izolacji akustycznej przygotowana pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, płytek lub parkietu.
Ściany
Ściany zewnętrzne Konstrukcja żelbetowa z wypełnieniem cegłą wapienno -piaskową silikat 24 cm + 18 cm styropianu!. Silikat to naturalny materiał o wysokiej gęstości, który gwarantuje bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła. Sprawia to, że ściany z bloków wapienno-piaskowych doskonale sprawdzają się jako przegrody zewnętrzne i międzylokalowe zapewniając komfort i ciszę oraz bardzo dobre warunki termiczne, szczególnie w upalne letnie dni. Silikaty maja również doskonałą zdolność regulacji wilgotności zapewniając zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu. Ściany wewnętrzne nośne, międzylokalowe Cegła wapienno-piaskowa 18 i 24 cm. Ściany działowe w mieszkaniu Płyty Ytong Panel
Sufity
Tynki wewnętrzne gipsowe. W mieszkaniach na ostatniej kondygnacji - sufity podwieszane z płyt GK.
Parapety wewnętrzne
Parapety drewniane lub pcv
Instalacje
Instalacja wody Podejścia wykonane pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka) oraz urządzenia sanitarne w łazience i WC, bez białego montażu. Instalacja elektryczna Kompletna z osprzętem typu: gniazdka i kontakty, a punkty oświetleniowe zakończone kostką. W kuchni zaprojektowano dodatkowe miejsce do podłączenia kuchni elektrycznej (siła). Instalacja TV, internetowa, telefoniczna, domofonowa Pełne okablowanie dla instalacji telewizji kablowej i naziemnej tv satelitarnej, system zbiorczych anten satelitarnych umieszczonych na dachu – dowolny dekoder!, instalacje internetowe i telefoniczne, podłączony domofon w przedpokoju.
Ogrzewanie
Instalacja poprowadzona z miejskiej sieci ciepłowniczej (PEC) poprzez wymiennikownię zlokalizowaną na parterze. Dla każdego mieszkania zaprojektowano indywidualną instalację w systemie rozdzielaczowym wyposażonym w armaturę odcinającą, regulacyjną i pomiarową. Grzejniki panelowe, nisko pojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi, w łazienkach drabinkowe.
Wentylacja
Zaawansowany system wentylacji mechanicznej! oddzielny dla każdego mieszkania, dzięki czemu unikamy rozchodzenia się zapachów po budynku i zapobiegamy wilgoci w mieszkaniu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: bezpłatne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 48 do 60 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bursztynowe 2

Głównym atutem Osiedla Bursztynowego jest jego lokalizacja w śródmieściu Gliwic przy ul. Kozielskiej 74. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta, zaledwie 12 minut pieszo do Rynku oraz z głównymi miastami aglomeracji śląskiej poprzez szybki dostęp do DK88 /Katowice – Strzelce Opolskie/ i DK78 /Rybnik-Tarnowskie Góry/. Dogodne jest również połączenie z autostradami A1 i A4. W pobliżu Osiedla Bursztynowego znajduje się pełna infrastruktura niezbędna w życiu codziennym tj. przedszkola, szkoły, hala sportowa, ośrodek zdrowia, sklepy, obiekty rekreacyjne, a także Park handlowy Arena wraz z kompleksem rozrywkowym. Jednocześnie osiedle zlokalizowane jest spokojnej dzielnicy śródmieścia Gliwic, w niewielkiej odległości od Parku Starokozielskiego, tras rowerowych i zielonych ogródków działkowych. Jest więc, to idealne miejsce do wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Wojska Polskiego Kozielska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 5 w Gliwicach w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ San-Med Sp. z o.o. w odległości 230 m, Lekarz w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 280 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2016

Data aktualizacji: 09.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie