Osiedle Bursztynowe 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHadex development Sp z o.o

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 758 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Osiedle Parkowe(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Kozielska 106 (2.5 km od centrum Gliwic)
  Murapol Osiedle Parkowe
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 99
  Powierzchnia: 26 - 58 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.
 • Apartamenty Karolinki(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Karolinki (2.2 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 300/m2
  Apartamenty Karolinki
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 158
  Powierzchnia: 26 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  ATAL S.A.
 • Glivia - Etap II(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Daszyńskiego (1.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 500/m2
  Glivia - Etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 31 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Glivia

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

>>>UWAGA<<<z przyjemnością informujemy, że 26.03.2018r. uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie mieszkań w seg. E na "Osiedlu Bursztynowym 2". Sprzedanych zostało 70% mieszkań w tym budynku i pozostałe GOTOWE MIESZKANIA czekają na Państwa. Zapraszamy serdecznie do kontaktu bądź na naszą stronę internetową: osiedlebursztynowe.infoMieszkania znajdują się w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 78, to tylko 5 minut jazdy samochodem od centrum, niedaleko CH Arena. Osiedle jest także doskonale skomunikowane z głównymi miastami aglomeracji śląskiej poprzez szybki dostęp do DK88 /Katowice – Strzelce Opolskie/ i DK78 /Rybnik-Tarnowskie Góry/. Dogodne jest również połączenie z autostradami A1 i A4. Niewątpliwą zaletą mieszkań na tym osiedlu jest rozbudowana infrastruktura wokół osiedla (szkoła, przedszkole, hala sportowa, fitness, ośrodek zdrowia i centrum handlowe Arena).Architektura budynku wyróżnia się nowoczesną biało-szarą kolorystyką. Bryła budynku utrzymana jest w modernistycznym stylu. Całość doskonale wpisuje się w otoczenie oraz harmonijnie komponuje z elewacjami pozostałych budynków. Projektując osiedle zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców. Każdy segment wyposażony jest cichobieżną windę, nowoczesną i elegancką klatkę schodową wyłożoną granitem, wózkownie oraz komórki lokatorskie. Zielona przestrzeń wokół budynku jest zaaranżowana dla potrzeb mieszkańców.Duży nacisk kładziony był na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki zostały wzniesione w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu.Dużym atutem są niskie koszty utrzymania (wspólnota mieszkaniowa ok. 2zł/m2)Pozostałe atuty:- osiedle ogrodzone,- plac zabaw dla dzieci- bezpłatne miejsca postojowe na terenie osiedla,Wybór nowego mieszkania położonego w dobrze zaprojektowanym budynku, w przyjaznej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Gliwic i okolicznych miejscowości to najlepsze posunięcie.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska 74 (2.3 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Hadex development Sp z o.o.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 60 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hadex development Sp z o.o przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Posadowienie na głębokich palach fundamentowych, ściany fundamentowe żelbetowe izolowane; konstrukcja tradycyjna o krzyżowym układzie konstrukcyjnym, usztywniona ścianami poprzecznymi i stropem żelbetowym.
Elewacja
Tynk silikatowo-silikonowy w kolorystyce zbliżonej do przedstawionych na wizualizacjach.
Stolarka okienna
Okna pięciokomorowe PCV z nawiewnikami i szybami termoizolacyjnymi, kolor: wewnątrz – białe, a na zewnątrz szare. Ponadto w mieszkaniach na parterze zamocowane zostaną ochronne rolety zewnętrzne!
Drzwi zewnętrzne
Drzwi pełne, wzmacniane, w okleinie drewnopodobnej, wizjer, zamek patentowy.
Balkony
Płytki gresowe, mrozoodporne, balustrady.
Posadzka
„Podłoga pływająca” - wylewka betonowa zbrojona przeciwskurczowo na warstwie izolacji akustycznej przygotowana pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, płytek lub parkietu.
Ściany
Ściany zewnętrzne Konstrukcja żelbetowa z wypełnieniem cegłą wapienno -piaskową silikat 24 cm + 18 cm styropianu!. Silikat to naturalny materiał o wysokiej gęstości, który gwarantuje bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła. Sprawia to, że ściany z bloków wapienno-piaskowych doskonale sprawdzają się jako przegrody zewnętrzne i międzylokalowe zapewniając komfort i ciszę oraz bardzo dobre warunki termiczne, szczególnie w upalne letnie dni. Silikaty maja również doskonałą zdolność regulacji wilgotności zapewniając zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu. Ściany wewnętrzne nośne, międzylokalowe Cegła wapienno-piaskowa 18 i 24 cm. Ściany działowe w mieszkaniu Płyty Ytong Panel
Sufity
Tynki wewnętrzne gipsowe. W mieszkaniach na ostatniej kondygnacji - sufity podwieszane z płyt GK.
Parapety wewnętrzne
Parapety drewniane lub pcv
Instalacje
Instalacja wody Podejścia wykonane pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka) oraz urządzenia sanitarne w łazience i WC, bez białego montażu. Instalacja elektryczna Kompletna z osprzętem typu: gniazdka i kontakty, a punkty oświetleniowe zakończone kostką. W kuchni zaprojektowano dodatkowe miejsce do podłączenia kuchni elektrycznej (siła). Instalacja TV, internetowa, telefoniczna, domofonowa Pełne okablowanie dla instalacji telewizji kablowej i naziemnej tv satelitarnej, system zbiorczych anten satelitarnych umieszczonych na dachu – dowolny dekoder!, instalacje internetowe i telefoniczne, podłączony domofon w przedpokoju.
Ogrzewanie
Instalacja poprowadzona z miejskiej sieci ciepłowniczej (PEC) poprzez wymiennikownię zlokalizowaną na parterze. Dla każdego mieszkania zaprojektowano indywidualną instalację w systemie rozdzielaczowym wyposażonym w armaturę odcinającą, regulacyjną i pomiarową. Grzejniki panelowe, nisko pojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi, w łazienkach drabinkowe.
Wentylacja
Zaawansowany system wentylacji mechanicznej! oddzielny dla każdego mieszkania, dzięki czemu unikamy rozchodzenia się zapachów po budynku i zapobiegamy wilgoci w mieszkaniu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: bezpłatne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bursztynowe 2

Głównym atutem Osiedla Bursztynowego jest jego lokalizacja w śródmieściu Gliwic przy ul. Kozielskiej 74. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta, zaledwie 12 minut pieszo do Rynku oraz z głównymi miastami aglomeracji śląskiej poprzez szybki dostęp do DK88 /Katowice – Strzelce Opolskie/ i DK78 /Rybnik-Tarnowskie Góry/. Dogodne jest również połączenie z autostradami A1 i A4. W pobliżu Osiedla Bursztynowego znajduje się pełna infrastruktura niezbędna w życiu codziennym tj. przedszkola, szkoły, hala sportowa, ośrodek zdrowia, sklepy, obiekty rekreacyjne, a także Park handlowy Arena wraz z kompleksem rozrywkowym. Jednocześnie osiedle zlokalizowane jest spokojnej dzielnicy śródmieścia Gliwic, w niewielkiej odległości od Parku Starokozielskiego, tras rowerowych i zielonych ogródków działkowych. Jest więc, to idealne miejsce do wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Wojska Polskiego Kozielska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 5 w Gliwicach w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ San-Med Sp. z o.o. w odległości 230 m, Lekarz w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 280 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2016

Data aktualizacji: 01.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie