Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Młyn nad Cybiną

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sarnia, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Partner

Poznań, Nowe Miasto, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, ul. Sarnia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1474 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Młyn nad CybinąMłyn nad Cybiną

8 zdjęć

Młyn nad Cybiną
Młyn nad Cybiną
Młyn nad Cybiną
Młyn nad Cybiną

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: do wybranych lokali

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : pod pergolami obok inwestycji
  • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Młyn nad Cybiną logo

Młyn nad Cybiną to unikatowy projekt, w ramach którego zostanie przygotowany historyczny XIX-wieczny młyn przy ulicy Sarniej w Poznaniu, nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i blisko Antoninka. W budynku o zróżnicowanej bryle, o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych będą 131 mieszkań o powierzchni od 30 m kw. do 128 m kw. oraz jeden lokal usługowy. Inwestycja będzie się składała z dwóch etapów – w pierwszej, historycznej części młyna, która zostanie także rozbudowana, znajdą się mieszkania w stylu loftowym wkomponowane w tkankę tego budynku. Natomiast od strony Jeziora Swarzędzkiego w ramach II etapu powstaną nowoczesne mieszkania w nowo wybudowanym skrzydle, będącym architektoniczną kontynuacją historycznej części.

Całość inwestycji będzie oddana nabywcom w połowie 2019 roku. W części przygotowanej w ramach I etapu, zobaczymy apartamenty z unikalnym rozmieszczeniem pomieszczeń i funkcji, balkonami, loggiami i ogrodami. Atrakcyjnego i nietuzinkowego wyglądu dodają liczne portfenetry, czyli wysokie okna sięgające od podłogi do sufitu, zabezpieczone z zewnątrz balustradą, a jednocześnie z pięknym widokiem na okolicę. Celem projektu jest zachowanie bardzo niepowtarzalnego i przyjemnego klimatu zastanego w tym miejscu, a także połączenie go z nowoczesnym, komfortowym designem.

W Młynie nad Cybiną znajdą się zarówno kameralne, 30-metrowe mieszkania z salonem połączonym z kuchnią i sypialnią, jak i przestronne apartamenty. Najbardziej efektowny, o powierzchni 128 m kw., będzie posiadał dwie łazienki, pokój dzienny z aneksem kuchennym, garderobę, trzy sypialnie oraz duży taras. Projekt jest skierowany do szerokiego grona odbiorców, także w ramach programu MdM, w cenach od 4590 zł/ m kw.

Inwestor, Grupa Partner zadba o części wspólne, na dziedzińcu powstanie duży plac zabaw i park fitness, a pod młynem znajdzie się podziemna hala garażowa. Młyn znajduje się obok ujścia rzeki Cybiny do Jeziora Swarzędzkiego, ale nadal w Poznaniu. Dojazd ze stolicy Wielkopolski będzie jeszcze szybszy ze względu na zrealizowany w najbliższym czasie lewoskręt z trasy warszawskiej w ulicę Sośnicką.

Inwestycja Młyn nad Cybiną znajduje się na Antoninku-Zielińcu-Kobylepolu, ul. Sarnia (8.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Grupa Partner.

Inwestycja Młyn nad Cybiną została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Młyn nad Cybiną nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Partner przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do wybranych lokali.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkania i apartamenty w ramach inwestycji Młyn nad Cybiną będą tak położone, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Mieszkańców. Młyn nad Cybiną znajduje się u zbiegu ulic Sośnickiej i Sarniej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Swarzędzkiego, w pięknej oraz zielonej okolicy.

Tuż obok apartamentów w Młynie nad Cybiną, Mieszkańcy skorzystają z możliwości relaksu nad jeziorem, odwiedzą znajdujące się niedaleko Staw Antoninek, Jezioro Maltańskie i Nowe Zoo. A wszędzie tam, jak również do pobliskiego lasu prowadzą malownicze ścieżki rowerowe m.in. Szlak Cysterski.

Młyn nad Cybiną to miejsce, z którego będzie blisko nie tylko do Poznania, ale również i Swarzędza. Mieszkańcy dojadą bowiem z ulicy Sośnickiej do Swarzędzkiego Centrum ETC w kilka minut. Dogodną komunikację zapewni także bliskość ulicy Warszawskiej, prowadzącej nad Maltę oraz do ścisłego centrum. Zrealizowany w najbliższym czasie lewoskręt z trasy warszawskiej w ulicę Sośnicką jeszcze bardziej skróci dojazd z centrum.

Ponadto przy ulicy Sośnickiej zlokalizowane są przystanki autobusowe, co pozwala na dogodny dojazd do centrum także komunikacją miejską.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młyn nad Cybiną?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młyn nad Cybiną mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 941 metrów od inwestycji Młyn nad Cybiną znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Antoninek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Młyn nad Cybiną znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młyn nad Cybiną znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Wyspa Odkrywców w odległości 388 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młyn nad Cybiną składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 235 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młyn nad Cybiną w odległości 288 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 632 m znajduje się boisko / kort, w odległości 634 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.12.2016
Data aktualizacji: 08.03.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023