Młyn nad Cybiną

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Partner

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 311 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kwiatowe Etap IV(2.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż poznański, Zalasewo, ul. Planetarna (1.4 km od Poznania)
  Ceny od: 5 519/m2
  Osiedle Kwiatowe Etap IV
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 50 - 51 m2
  Liczba pokoi: 3
  PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Młyn nad Cybiną

Młyn nad Cybiną to unikatowy projekt, w ramach którego zostanie przygotowany historyczny XIX-wieczny młyn przy ulicy Sarniej w Poznaniu, nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i blisko Antoninka. W budynku o zróżnicowanej bryle, o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych będą 131 mieszkań o powierzchni od 30 m kw. do 128 m kw. oraz jeden lokal usługowy. Inwestycja będzie się składała z dwóch etapów – w pierwszej, historycznej części młyna, która zostanie także rozbudowana, znajdą się mieszkania w stylu loftowym wkomponowane w tkankę tego budynku. Natomiast od strony Jeziora Swarzędzkiego w ramach II etapu powstaną nowoczesne mieszkania w nowo wybudowanym skrzydle, będącym architektoniczną kontynuacją historycznej części.Całość inwestycji będzie oddana nabywcom w połowie 2019 roku. W części przygotowanej w ramach I etapu, zobaczymy apartamenty z unikalnym rozmieszczeniem pomieszczeń i funkcji, balkonami, loggiami i ogrodami. Atrakcyjnego i nietuzinkowego wyglądu dodają liczne portfenetry, czyli wysokie okna sięgające od podłogi do sufitu, zabezpieczone z zewnątrz balustradą, a jednocześnie z pięknym widokiem na okolicę. Celem projektu jest zachowanie bardzo niepowtarzalnego i przyjemnego klimatu zastanego w tym miejscu, a także połączenie go z nowoczesnym, komfortowym designem.W Młynie nad Cybiną znajdą się zarówno kameralne, 30-metrowe mieszkania z salonem połączonym z kuchnią i sypialnią, jak i przestronne apartamenty. Najbardziej efektowny, o powierzchni 128 m kw., będzie posiadał dwie łazienki, pokój dzienny z aneksem kuchennym, garderobę, trzy sypialnie oraz duży taras. Projekt jest skierowany do szerokiego grona odbiorców, także w ramach programu MdM, w cenach od 4590 zł/ m kw.Inwestor, Grupa Partner zadba o części wspólne, na dziedzińcu powstanie duży plac zabaw i park fitness, a pod młynem znajdzie się podziemna hala garażowa. Młyn znajduje się obok ujścia rzeki Cybiny do Jeziora Swarzędzkiego, ale nadal w Poznaniu. Dojazd ze stolicy Wielkopolski będzie jeszcze szybszy ze względu na zrealizowany w najbliższym czasie lewoskręt z trasy warszawskiej w ulicę Sośnicką.

Inwestycja Młyn nad Cybiną znajduje się na Antoninku-Zielińcu-Kobylepolu, ul. Sarnia (8.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Partner.

Inwestycja Młyn nad Cybiną została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Młyn nad Cybiną pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 128 metrów kwadratowych w cenie od 4 590 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Partner przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do wybranych lokali.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: do wybranych lokali.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
 • miejsca postojowe naziemne: pod pergolami obok inwestycji.
Udogodnienia: plac zabaw, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Młyn nad Cybiną

Mieszkania i apartamenty w ramach inwestycji Młyn nad Cybiną będą tak położone, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Mieszkańców. Młyn nad Cybiną znajduje się u zbiegu ulic Sośnickiej i Sarniej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Swarzędzkiego, w pięknej oraz zielonej okolicy. Tuż obok apartamentów w Młynie nad Cybiną, Mieszkańcy skorzystają z możliwości relaksu nad jeziorem, odwiedzą znajdujące się niedaleko Staw Antoninek, Jezioro Maltańskie i Nowe Zoo. A wszędzie tam, jak również do pobliskiego lasu prowadzą malownicze ścieżki rowerowe m.in. Szlak Cysterski. Młyn nad Cybiną to miejsce, z którego będzie blisko nie tylko do Poznania, ale również i Swarzędza. Mieszkańcy dojadą bowiem z ulicy Sośnickiej do Swarzędzkiego Centrum ETC w kilka minut. Dogodną komunikację zapewni także bliskość ulicy Warszawskiej, prowadzącej nad Maltę oraz do ścisłego centrum. Zrealizowany w najbliższym czasie lewoskręt z trasy warszawskiej w ulicę Sośnicką jeszcze bardziej skróci dojazd z centrum. Ponadto przy ulicy Sośnickiej zlokalizowane są przystanki autobusowe, co pozwala na dogodny dojazd do centrum także komunikacją miejską.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

W odległości 1600 metrów od inwestycji Młyn nad Cybiną znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kobylnica.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Młyn nad Cybiną znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole w Zielińcu w odległości 350m, Przedszkole Publiczne Kompas w odległości 1200m, PRZEDSZKOLE Niepubliczne "MALI ARTYŚCI" w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1550 m znajduje się Art Medicum.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się KOŚCIÓŁ MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ, w odległości 900 m znajduje się Huta Szkła Antoninek - Biblioteka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1200 m znajduje się Atrium Fitness Sport. Szkółka jazdy konnej, w odległości 1650 m znajduje się Strefa Sportu. Tenis, fitness.

Data publikacji: 30.12.2016

Data aktualizacji: 31.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie